Mes turime seną akmens tvorą šiaurinėje dachos pusėje. Gaila, kad konstrukcija yra garsi, tačiau tokia tvora neturi blizgesio su ypatingu grožiu. Taigi jie nusprendė uždaryti ją su vyrų vynuogėmis. Pasakyk man, ar tai įmanoma, nes šioje vietoje su apšvietimu nėra labai? Ir vis dėlto, kaip tinkamai padaryti, kad apsirengtų mergaičių neapykanta?

tvora vasarąJei jums reikia tankios žalios sienos, kuri visur augs bet kurioje vietoje ir su minimalia priežiūra, tai girliškas girlingas yra puikus pasirinkimas. Ši lapuočių liana gali paslėpti vietą nuo smalsių akių, kaskart aukštyn kasmet.

Privalumai krūmoapsidrausti rudenį

Vyrų vynmedžių apsidraudimas yra viena iš labiausiai optimalių žaliųjų tvorų kūrimo galimybių. Augalui yra daug pranašumų, palyginti su kitais gyvūnais naudojamais krūmais. Tarp jų verta paminėti tokius privalumus:

 • didelis atsparumas šalčiui;
 • atsparumas daugeliui ligų;
 • gebėjimas augti šešėlyje;
 • absoliutus dirvožemio sudėties reikalavimų nebuvimas;
 • minimali priežiūra;
 • spartus augimas.

Trūkumai vynuogynų yra mažai, išskyrus tai, kad, kaip ir visi lapuočių, rudenį rūšių, ji bus pridėti valymo nukritusių lapų vargo, ir žiemą stovės nuogas. Reikėtų atsižvelgti į dar vieną dalyką: jei neplanuojate reguliariai pjauti žalią sieną, tai geriau pasirinkti kitą avilį, kuris nereikalauja genėjimas. Vynuogės be jos greitai tampa beformios negraži bosu.

Kaip padaryti tvorą?nusileidimas

Vynuogių sodinimą geriausia pradėti rudenį. Geriausias variantas yra greitai paruoštų paruoštų sodinukų. Jūs taip pat galite auginti krūmus iš sėklų pavasarį arba galite paprašyti auginių iš kaimyno ir šaknis (taip pat pavasarį).

Augalinės vynuogės gali būti bet kur: nėra smulkios apie saulę, tačiau apšvietimo kokybė priklauso nuo bendros krūmo išvaizdos. Saulėje lapai bus malonūs skirtingais atspalviais, tačiau jie greičiau nukris ir atspalvyje jie bus žalia iki žiemos pradžios.

Padaryti vynuogių gyvatvę nėra sunku, jums reikia:

 1. Išrinkite pasirinktą sritį.
 2. Paruoškite skyles sodinukams, paliekant 1-1,5 m atstumu tarp jų.
 3. Į sodinimo duobes pridėti šiek tiek humuso ir komposto (ant derlingos dirvos tai nėra būtina).
 4. Augalų sodinukai, vanduo ir padengti.

Būtinai pateikite paramą, už kurią vynmedis sulauks. Tai gali būti siena, tvora ar ištempta tinklelis.

Maiden vynuogės yra geros augimo ir jau pirmaisiais metais jis gali “augti” iki 3 metrų. Kad krūmas chaotišką plėtimąsi, ji turėtų būti reguliariai sumažinti. Pavasarį būtina pašalinti džiovinti, susmulkinti ir sustorėja sodinimo šakas, o vasarą pjauti viršūnes ir kontroliuoti krūmo formavimas.

Related  Kaip auginti imbierą sode?

Lianų tipai, tinkami gyvatvorėms

Dažniausiai žaliąja siena yra tokios veislės mergaitės vynuogių:

 1. Penkių lapų. Grandinės krūmas pakyla iki 20 m aukščio. Rudenį iš penkių žiedlapių dideli, blizgantys ir žalieji lapai tampa violetiniais.penkių spenių vynuogės
 2. Triocrenic. Lapų su trimis skiltimis jis taip pat vadinamas gebenėmis. Lapai taip pat keičia spalvą rudenį. Veislė nėra tokia kieta ir lėtesnė.triastrinės vynuogės
 3. Henry. Penkių pirštų lapai išsiskiria būdingomis baltais venomis, rudeniais jie raudona. Atsparumas šalčiui yra vidutiniškas.Henris Vynuogynas

Augalinės daržovių vynuogės gyvatvorėms – video