Ilgą laiką auginu petražoles, bet pasirodo gerai ir tankus. Aš girdėjau, kad galite auginti petražolių sodinukus. Pasakyk man, kada reikia auginti petražolių sodinukus, norint gauti gerą derlių?

Gauti paprastą petražolių krūmą ne visada įmanoma. Norėdami surinkti gerą derlių, galite auginti petražolių sodinukus.

Augalų petražolių sodinukų privalumai

pirmieji puotos petražolės ant sodinukų

Augantys petražolių sodinukai gali būti atliekami dviem būdais:

  • sėti sėklas į konteinerį ir vėliau juos perkelti kartu su dirvožemiu, tai yra, netrikdant šaknų sistemos;
  • iš karto auginti sodinukus į puodą ir tada persodinti į žemę (su atvira šaknų sistema).

Kai pirmą kartą persodinami sodinami augalai, petražolės auga be pokyčių, tačiau antrasis pasodintas būdas išgyvena tam tikrą prisitaikymo depresijos laikotarpį.

Tačiau apskritai, sodinti petražolių sodinukus, galite anksčiau gauti pusiau ar du sušalusius žalumynų krūmus – prieš sėklos, sėjamos į žemę.

Siekiant paspartinti sėklų daigumą, jie turi sudygti. Už tai supilkite sėklą šiltu vandeniu ir palikite tris dienas. Vanduo keičiasi kiekvieną dieną. Po trijų dienų išpilkite vandenį, išdžiovinkite sėklą ir įdėkite į savaitę šaldytuve. Arba tolygiai paskirstykite minkštu skudurėliu ir palikite iki visiško daigumo. Audiniai periodiškai drėkina.

Norėdami gauti ankstyvą derlių, petražolės turėtų būti sėjamos paruoštuose konteineriuose su maistinių medžiagų dirvožemiu griovose, kurių gylis yra 1 cm.

Kad sėjinukai nebūtų tušti, sėklos turėtų būti sodinamos atskirai 2 cm atstumu vienas nuo kito arba sumaišyti su smėliu.

Sėklos apibarstomos žeme, išpilamos, padengtos plėvele ar stiklu ir padedamos į saulėtą palangę. Jie pakils greičiau, jei temperatūra nesikeis žemiau 25 ° C. Kai pirmieji filmo lapai bus pašalinti.

Jaunieji daigai apibarstyti arba apibarstyti mineralinėmis trąšomis (0,5 g vienam litrui vandens), išvengiant dirvožemio džiovinimo ir tiesioginių saulės spindulių.

 Sodinti petražolių sodinukus atvirame lauke

kada auginti petražolių sodinukus

Kai atsiranda antroji lapų pora, sodinukai turi būti nuleisti į atskirus puodelius, kad jis geriau išsivystytų ir stipresnis.

Gegužės pradžioje sustiprinti daigynai petražoles pasodinti ant atviros lovos. Tuo pačiu metu jūs turite vandens dirvožemį.

Sodinimas turėtų būti atliekamas 5-8 cm atstumu tarp krūmo ir 25 cm tarp eilučių. Ateityje petražolių priežiūra – tai laistymas anksti ryte ar vakare ir rauginimas. Taip pat būtina įdėti trąšas. Tam, kad sezoną padaugėtų kelis kartus, žiedas turi būti nukirtas prie šaknies, o tai paskatins jo pakartotinį augimą.

Vaizdo įrašas apie tinkamą sodinimą petražolių sodinimui