Padėk man, prašau, išsaugok mano sodą – pomidorai pasuko lapais, o bulvės su agurkais nusėda geltonai. Kaimynė sako, kad šis reiškinys yra dėl to, kad trūksta magnio. Pasakyk man, kokios magnio trąšos pomidorams, agurkams ir bulvėms gali būti šerti?

pomidorai ir agurkaiŠiuolaikiniame sunkvežimių ūkyje be magnio trąšų tiesiog negalima. Jos ne tik turi teigiamą poveikį bendrai pasėliams auginti, dėl kurių jie sparčiai auga ir aktyviai įsisavina tam tikrus mikroelementus, bet taip pat yra kokybiško ir savalaikio derliaus pagrindas. Tai yra magnis, atsakingas už aliejų, riebalų ir kitų medžiagų, kurios paspartina vaisių nokinimą, kiaušidžių ir lapų kaupimosi. Be to, magnio trąšos prisideda prie cukraus ir krakmolo kaupimosi vaisiuose, o tai ypač svarbu bulvių, agurkų ir pomidorų auginimui. Su laiku top dressing šaknys auga daug, pomidorai – saldus, o agurkai – sultingi.

Vienas iš magnio trąšų naudojimo privalumų yra magnio perdozavimo visiškai pašalinimas. Net pernelyg dažnai naudojant augalą absorbuojamas tik reikalingas mikroelementų kiekis, o perteklius lieka žemėje, todėl geras derlius išlieka kelis sezonus.

Vienas iš labiausiai paplitusių ir plačiai naudojamų magnio trąšų yra:

  • magnio sulfatas;
  • Kalimagnezija (Kalimagas);
  • magnio nitratas (magnio nitratas).

Magnio sulfatas

magnio sulfatas

Preparatuje yra apie 17% magnio ir 13% sieros. Kad augalai augtų greičiau, rekomenduojama naudoti magnio sulfatą arba magnio sulfatą kaip pagrindinę viršutinę padažą, tiesiogiai taikomą iki 20 g vaisto 1 kv. Km. m plotas pavasariniam kasimui. Kaip papildomą maistą aktyvioje augimo fazėje, du kartus per mėnesį reikia įleisti krūmus su tirpalu (35 g magnio sulfato per vieną kibirą vandens). Jei yra ūmų magnio trūkumo požymių, pabarstykite bulves ant lapo (10 g vandens 20 g vaisto).

Pomidorų ir agurkų po kasimo vietoje, užtenka 10 g magnio sulfato už 1 kvadratą. m. Norėdami drėkinti, reikia naudoti 30 g vaisto tirpalo viename kibirėlyje, o purškimui reikia naudoti pusę jo koncentracijos.

Po tiesioginio magnio sulfato įvedimo į sausą dirvą, jis turi būti pilamas per artimiausias dvi dienas, kad vaistas pradėtų dirbti.

Calimagnesia

Calimag

Sudėtyje yra 10% magnio, kalio ir sieros. Sodindami bulves kiekvienoje skylėje, turite įdėti 1 šaukštelis. paruošimas. Pomidorų ir agurkų vieta pavasarį prieš pasodinant pasėlius, kas užauga 10 gramų Kalimagnesijos už 1 kv. Km. m. Lakštinio padažu ištirpinkite 20 g vaisto vandens kibirą.

Related  Kodėl gėlių puode yra balta danga ir ką daryti su ja?

Magnio nitratas

magnio nitratas

Sudėtyje yra iki 16% magnio ir azoto nitratų pavidalu. Visą pasėlių auginimo laikotarpį rekomenduojama naudoti šakniavaisį (10 g / 10 litrų vandens) ir lapinės padažus (20 g / 10 litrų vandens). Tarp tręšimo turėtų išlaikyti 2 savaičių intervalą.

Magnio viršutinis agurkai – video