Vyro jubiliejui davė didelę raudonų rožių rožių puokštę. Tai yra mano mėgstamiausios gėlės. Aš tikrai noriu išlaikyti savo grožį kuo ilgiau. Pasakyk man, ką pridėti prie vandens, kad rožės ilsėtų vazoje?

Kaip žinote, rožės yra susijusios su greitai išblukinančiomis gėlėmis. Bet jūs norite kuo ilgiau grožėtis savo grožiu! Yra keletas būdų, kaip išlaikyti supjaustytų rožių gaivumą, į vazą įpilant įvairius preparatus vandeniu. Bet tai dar ne viskas – taip pat svarbu tinkamai paruošti puokštė turi būti dedamas į vaza ir rūpintis juo, ar ne vaistai nepadeda pratęsti rožių gyvenimą. Bet visų reikiamų rekomendacijų įgyvendinimas leis grožėtis gėlių karaliene mažiausiai 2 savaites ar ilgiau.

rožės vazoje

Puokštės paruošimas vazei

Perkant gėles, rožės kruopščiai tikrinamos. Ką turėčiau ieškoti, kad rožė netrukdytų?

kaip pasirinkti teisingą rožę

Prieš išleidimą rožės, vazos, jums reikia gėlių atnešė iš gatvės (šaltuoju metų laiku), palikite 30 minučių atsigulti ant lygaus paviršiaus – taip, kad jie priprato prie klimato kaitos. Kitas puokštė kito ir palikti vazos tik rožes, ne daugiau augalų, kaip “karalienė netoleruoja konkurenciją.”

pasviręs pjūvyje

Tęstinį mokymą sudaro šios veiklos rūšys:

 1. Palyginkite rožių šūvio ilgį ir vazos aukštį. Pašalinti erškėčių ir lapai, kurie yra padengta vandeniu, po rožių bus vaza, todėl jie neturi pūti vandenyje.
 2. Iškirpkite kiekvieną gėlę įstrižai (ir tai padaryti, panardydami rožių vandenyje, kad oras nepatektų į pjūvį). Pjaustymo vietoje dar vieną papildomą pjūvį perbraukite. Tai padės rožių “gerti” reikiamą vandens kiekį.
 3. Rose panardintas į vandenį ne mažiau kaip pusė stiebo aukščio ir padėkite vazą vėsioje vietoje su išsklaidytos šviesos. Vaza turi būti virinama, o lietaus vanduo ir vandentiekis turi būti apsaugoti. Pasirinkite vazos pagal “puokštės augimą”.
 4. Į vandenį pridėkite vieną iš priemonių, kurios kuo ilgiau padės išsaugoti puokštės gyvybę.

Related  Kokia yra daugiamečių lubinų žūties priežastis ir ką daryti

Ką pridėti prie vandens, kad rožės ilgiau laikytųsi vazoje

paruošimas vandeniui

Floristas su puokšte galima nusipirkti specialius produktus, papildomas vandens padidinti rožių saugumą. Bet ką daryti, kai puokštė buvo paaukota ir nėra tokių priemonių? Čia ateina į mažiausiai efektyvi pagalba, ir svarbiausia – visada reiškia, kad yra beveik visada ūkyje ir visi. Taigi, rožės taps ilgiau, jei pridėsite prie vazos:

 • amoniakas (lašas pora lašai į vazos ir šiek tiek palaukite);
 • cukrus (už litrą vandens 2 šaukštai);
 • aspirinas (1 tabletė vazos);
 • baliklio skalbimui (porą lašų);
 • manganas (0,5 šaukštai);
 • actas;
 • alkoholis ar degtinė;
 • citrinų rūgštis (peilio viršuje);
 • aktyvuota anglis.

Vazos apačioje taip pat rekomenduojama įdėti monetą iš sidabro. Yra daug skirtingų būdų, bet išskyrus, kad kiekvieną dieną turite rūpintis vaza su gėlėmis.

Dienos manipuliacijos su vazos

Kad vanduo nesikeičia, ir bakterijos neatsiranda, tai keičiasi kiekvieną dieną. Tokiu atveju patys rožės turėtų būti plaunami, apibarstyti ir šiek tiek susmulkinti stiebą.

Purškiant, įsitikinkite, kad vanduo nepateks į pumpurą, nes tai gali sulaišyti.

Kartą kas dvi-tris dienas nuplaukite vazos vandeniu ir soda.

karšto vandens reabilitacija

Jei skilimas procesas vis dar veikia, galite pabandyti atgaivinti Rose: Atpjovus iš patarimų stiebų praleisti juos karšto vandens šulinio ir laikykite iki pumpurai neturi pakilti, nesuteikiant posvezheyut.

Ekstremalus būdas atkurti nykusių rožių gyvenimą, video