Zandedeskia priklauso aroid šeimos nariuiZanteideska yra labiau žinoma pavadinimu “kala”, auginama kaip patalpų ir šiltnamio efektą sukeliančių gėlių. Priežiūra namuose zandedeskie nėra labai sunku. Tačiau, įdėjus palangės gamyklą iš aroid šeimos, reikia imtis atsargumo priemonių – augalas yra nuodingas. Kalos grožis jos gėlių. Cob, apsaugotas gražiu ugliu – pagrindinis augalo privalumas. Smeigtukas yra ryškus, bet po apdulkinimo mėsa, pales ir suteikia papildomos mitybos sėkloms.

“Calla” reikalavimai kambario turinio atžvilgiu

Norėdami gauti gražų augalą, turite sukurti sąlygas, kurios būtų arti natūraliosSiekiant auginti zandedeskiyu, kaip nuotraukoje, jūs turite sukurti savo gamtos sąlygas. Vasarą augalas klestinasi sode saulei nuo vėjo pusės. Zanteidesky nebijo saulės spindulių, bet ji bijo skersvėjų. Langelyje gamyklai trumpą dieną trunkančiam sezonui reikia visiškai apšvietimo. Apšvietimas turėtų būti 12-14 valandų. Dėl pietinio lango zandedeskuyu pritenyat nuo vidurdienio saulės. Vasarą temperatūra 20-23 laipsnių, žiemą apie 13 gėlių bus tik teisinga.

Geriau nei kitų veislių, Etiopijos zanderides jaučiasi ant palangės. Gėlių vazos yra padengtos ilgu sruogu. Žiemos pabaigoje žiemoja ši rūšis ir ilgiau nei mėnesį malonina jo grožį.

Jei dėl kallos priežiūros nerekomenduojamas sėklų veisimas, po žydėjimo rodyklė turi būti nupjauta aštriu peiliu. Taigi augalo jėgos išsaugomos sėklų formavimui.

Etiopijos kalos agrotechnikos ypatybės

Žydėjimo zandeesia reikalauja daug girdymoPoilsio laikotarpis prasideda iškart po žydėjimo. Todėl būtina išlaikyti 18-20 laipsnių temperatūrą. Žemiau 160 Su gėlėmis gali susirgti. Per poilsio laikotarpį laistymas atliekamas tik tam, kad dirvožemyje išlaikytų drėgmės balansą nuo 1,5 iki 2 mėnesių. Šiuo metu dalis lapų išdžiūvo. Tačiau svarbu ramiai augti palaipsniui, mažinti drėgmės srautą, taip pat tiksliai pašalinti gėlę iš užmigdymo.

Gausiai laistyti zandeeskojos priežiūroje reikalaujama tik žydėjimo metu. Užpilkite minkštą vandenį. Per daug drėgmės gali užmušti mėsingą šaknį.

Drėgnas oras padės išlaikyti gražius lapus kaliuose. Todėl jie purškiami, maudomi duše. Drėkintuvas, padėklas su akmenimis ir samanomis, akvariumas bus malonumas augalų.

Related  Juodųjų ridikų nauda ir žala

Svarbus būdas rūpintis zandeeskie namuose yra metinis gumbų sodinimas į naują substratą. Dėl ankstyvos žydėjimo vasaros pabaigoje, gumbai persodinami į šviežią dirvą, neuždengdami gimdos kaklelio. Tuo pačiu metu vykdoma mažųjų gumbų atskyrimas reprodukcijai.

Zanteeskii gumbaiSmeigtukai supjaustomi steriliu peiliu, džiovinami ir pasodinami atskirame stikle.

Kambaryje zandedeski reikia didelio puodo. Uždaroje gardų gėrybėse kardas negali laukti. Po sezono žemės išeikvojama ir trąšos nebegali atkurti vaisingumo.

Kai persodintas standartinis gruntas yra naudojamas gražių žydinčių augalų. Galite padaryti mišinį naudodami:

  • derlinga žolė iš po žiedynų – 2 dalys;
  • humusas – 1 dalis;
  • durpės – 1 dalis;
  • degtas upės smelis – 1 dalis;
  • lapų žemė – 1 dalis.

Maždaug tokioje dirvožemyje zandeeska auga natūralioje aplinkoje. Galima augti hidroponikos gėlių. Trąšų mišiniuose turėtų būti daug fosforo ir mažai azoto. Tada kalas žydės gausiai.

Klaidos rūpintis zandedeskie namuose ir pasekmės

Augalui reikia trąšų, kurių sudėtyje yra fosforo ir azotoSpalvingo gėlių konteinerio pasirinkimas yra lemiamas veiksnys kuriant galingą krūmą ir daugybę papūgių. Tačiau dekoratyvumas krūmo yra ne mažiau paveiktas:

  • vegetacijos laikotarpio apšvietimo lygis;
  • temperatūros sąlygos;
  • dominuoja azoto komponento trąšose.

Gražus lapai išdžiūvo, jei augalas stovi briaunoje arba nėra drėkinamas. Be to, sausame ore bus laukinių augalų pyktis – voratinklis.

Augalą gali užpulti amarai, balta. Jei valymo tirpalas nepadeda, jums reikės pakartotinai naudoti insekticidus, kad išvalytumėte gėlę.

Laistymas, priežiūra ir transplantacija zandedeskii – video