Abutilon kambario klevasNamuose, soduose ir šiltnamiuose auga daugelis abutilono rūšių ir veislių. Augalai pasižymi dideliu augimo greičiu, nenusileidžia ir gausu žydėjimo. Dėl formos panašus į varpai gėlių Abutilon uždirbo populiarus pavadinimas “Kinų žibintų” A trijų arba penkių pirštuotos lapai davė kitą pavadinimą – “. Kambarių klevo”

Iš tikrųjų, kai kurios abutilono veislės panašios į šį medį, tačiau iš tikrųjų neturi nieko bendro, išskyrus išorinį panašumą, neturi. Bet dar vienas populiarus vardas “Indijos malva” gali būti laikomas labiausiai tiksliu.

Kambarių klevo arba Abutilon priklauso didžioji šeimos Malvaceae, kurioje, be jo, apima Hibiscus, rožių kamieninių save, ar Mallow, medvilnės ir okra.

Ieškant abutilono gimimo vietos

Vieno tipo abutilono žydėjimasRod Abutilon sujungia iki dviejų šimtų rūšių, tarp kurių yra dideli daugiamečiai krūmai ir sub-krūmai ir žoliniai augalai yra labai mažas, gyvena įvairių pasaulio kampelių. Kur yra gimtinė Abutilon?

Padovanok konkretų atsakymą, tiksliai nurodant geografinę sritį arba pavadinimą, šiuo atveju taip nėra, nes tam tikros rūšies Abutilon galima rasti tropikuose ir Subtropikai Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje ir Australijoje. Taigi kaip dekoratyviniai vazoninių augalų auginami ir tik maža dalis augalų.

Pavyzdžiui, kai kurios rūšys, pavyzdžiui, “Teobalrasta” abutilonas, yra vertinga žemės ūkio paskirties kultūra Kinijai. Iš džiovintų stiebų namuose Abutilon šios rūšies parengė tvirtą natūralaus pluošto tradiciškai naudojamas gamybos lynai, kilimėliai, šiurkščiavilnių šluoste ir kitų prekių. Todėl dar vienas gerai žinomas visame pasaulyje vardas, “kanatnik”, abutilonas buvo gauta ne už nieko.

Abutilonas teofrastasŠeima gavo oficialų vardą XVIII amžiuje, o žodis “abutilon” arabų kalba buvo verčiamas lotynų kalba. Abu-tilun, legendoje, šis vardas buvo suteiktas Avicenna, kuris apibūdino vietinių veislių vaistines savybes.

Vidinis klevas: Abutilon laukiniai ir naminiai

Kambarių klevo žydėjimasNamuose hibridiniai augalai dažniausiai auginami šiandien. Jie yra kompaktiškesni nei jų laukiniai giminaičiai, gausiau ir ilgiau žydi, lengviau formuojasi ir nereikalaujama ypatingos priežiūros.

Related  Gamyba namuose ir Kalanchoe sulčių naudojimo instrukcijos

Tuo tarpu, daugelio tipų patalpų klevo arba Abutilon pobūdžio panašūs medis yra ne tik lapija forma, bet ir dydis. Rūšis iš pietų Kinijoje, Australijoje ir Brazilijoje – aukštas, iki trijų metrų, krūmai, gimtoji atogrąžų sąlygų Abutilon ar subtropikų žiemojimo ir žydėjimo gražiai. Per vidurį zonoje šilumos mylintis augalų išlieka tik šiltnamio efektą sukeliančių, konservatorijos arba puodo kultūros.

Dėl visų genties prisijungę pasižymi širdies formos arba Lobed lapų, kuriems su mėlyna-pilka, veltinio kieta pakankamai. Vidinio klevo abutolono ypatumai gali būti siejami su vienkartinėmis arba suporuotomis gėlėmis, formuojamomis lapų akseliuose, ir gėrėtis floristą nuo pavasario pradžios iki spalio vidurio. Korpusas iš penkių žiedlapių, sujungtų prie skersmens pagrindo, gali siekti nuo 4 iki 7 centimetrų. Atsižvelgiant į rūšį ir augalų veislę, gėlių forma yra varpinė arba platesnė, taurės formos.

Laukinių augalų gėlės dažnai dažomos geltonos, oranžinės arba rausvos spalvos tonais. Moderni veislės ir hibridai patalpų klevo arba Abutilon įtakos spalvų gausa, iš grynos baltos iki gilaus bordo. Šiandien taip pat yra ir kilpinių veislių.

Abutilonas: ar nuodingas augalas?

Abutilonas nėra toksiškasDaugelis kambarinių augalų, žmonių iš planetos atogrąžų regionų, gali būti potencialiai pavojingi, nes jų audiniuose yra toksiškų ar kaustinių medžiagų.

Sodinimas Abutilon arba kambario klevas, Gėlininkas gali būti gana tikri, kad augalas nebus pakenkti, net jei į aksominio palūkanų lapų ar ryškių spalvų bus parodyti vaikų ar augintiniai.

Abutilon netoksiškas, be to, turi naudingų savybių žmogui naudojamas liaudies ir oficiali medicina skaičių. Namuose Abutilon, kur augalas yra paplitęs ir žinomi žmonės daugelį amžių, jo lapai, žievė, gėlės ir sėklos yra naudojami įvairių negalavimų gydymui.

Pavyzdžiui, Filipinuose, nuoviras lapų laukinių krūmų yra teisiamas už valymo žaizdų ir opų. Ši priemonė turi raminančią ir raminančią efektą, padeda palengvinti karščiavimo ir peršalimo simptomus.

Related  Gurmanio rūšys ir rūšys nuotraukai su aprašymu

Norėdami gydyti įvairių negalavimų, lapų, gėlių ir abutilono sėklųTropikose, kur žmonės iki neseniai susidūrė su maliarijos susirgimo rizika, žaliavos iš abutilono buvo naudojamos ruošiant poines ir nuo šios pavojingos ligos.

Vidinio klevo abutilono žievė turi sutraukiančią ir diuretikų poveikį, o sėklos ir lapai turi vidurius, uždegimo ir atsikabinimo savybes.

Kinijoje abutilono lapija šildoma, o po to duodama tuberkulioze sergantiems pacientams, sergantiems dilgėlėmis, patinimais ir vidaus organų uždegimu. Toks nuoviras plaunamas ilgą laiką su neapsaugojančiomis žaizdomis ir opomis, naudojamomis stomatitui ir vaikų skrandyje.

Indijoje, fondai dėl žalių dalių pagrindu Abutilon naudojamas kosulys ir karščiavimas, hemorojus, diabetas ir viduriavimas, įbrėžimai ir festering odos bėrimas. Suspaudimai iš susmulkintų gėlių ir lapų yra populiari priemonė nudegimams ir žaizdoms ant odos paviršiaus. Iš augalų sėklos Abutilon namuose dega fumiguoti vaiko užsikrėtę kirmėlėmis dūmai.

Abutilonas laikomas natūraliu antimikrobiniu, priešmaliariniu, analgetiniu ir priešuždegiminiu vaistuPanašūs būdai želdynų, gėlių, žievių ir abutilono šaknų naudojimui yra ir kitose Indokinijos vietovėse, kurios negalėjo netikėti mokslininkų. Daugeliu atvejų visos naudingos kabelio automobilio savybės nustatytos patvirtinimu.

Šiandien, kai laukinių Abutilon rūšys gavo vaistinių augalų būklę, turi skausmą, antihelmintiškai, sutraukiantis, raminamųjų, diuretikas, atsikosėjimą ir vidurius laisvinantį poveikį.

Tyrimai parodė, kad augalų audiniuose yra medžiagų, galinčių veikti kaip imunomoduliatoriai, antioksidantai ir hepatoprotektoriai. Abutilonas gali būti laikomas natūraliu antimikrobiniu, antimalariniu, analgetiniu ir priešuždegiminiu agentu.

Abutilone: ​​elektrinė

Žydantis abutilone padės sumažinti stresąDeja, augalų gydomųjų savybių tyrimas neturėjo įtakos patalpų klečiui, hibridiniam hibridui, kuris dabar yra populiari namų kultūra. Tačiau šio mažo pusės krūmo grožis jau yra teigiamas krūvis ir gali pagyvinti žmonių nuotaiką.

Energetika Abutilon augalai yra tiek teigiamas, kad žydi ant palangės žalia augintiniai pagal galiojančius stresą, išsklaidyti liūdnas mintis ir melancholiją, sutelkti dėmesį į žmogaus kūrybinių pasiekimų ir gerais darbais.

Related  Didžiulė puošmena namas – kambario hortenzija

Ekspertai yra įsitikinę, kad netoksiškas abutilonas gali būti dedamas į vaikų kambarį be baimės dėl kūdikio sveikatos. Šis augalas yra vieta gyvenamajame kambaryje ir kituose kambariuose, kuriuose renkasi visi šeimos nariai.

Abutilonas yra augalas, kurio energija padeda žmonėms rasti tarpusavio supratimą ir nejaučiasi vienišas. Todėl, jei “debesys renkasi ir audra renkasi namuose ar biure”, atėjo laikas įdėti puodą ryškiai žydiško vidinio klevo iškilioje vietoje.

Vaizdo įrašas apie abutilone