švelnus žydėjimasTarp pagrindinių augalų gorila užima ypatingą vietą. Šiuo žolinių daugiamečių kultūros šeimos BERBERIDACEAE gražus dekoratyvinis išvaizda yra ne tik lapai, bet ir pumpurai. Gamtinėje aplinkoje augalas gali būti kalnuose ir miškuose, ypač Rytų Azijoje, Alpėse, Turkijoje ir Kaukaze.

Dėl spalvingų žiedynų neįprastos formos, falconas taip pat vadinamas “elfų gėlėmis”.

Gamyklos aprašymas

krūmasGoryanka auga labai tankus krūmas, kurio aukštis svyruoja nuo 15 iki 75 cm. Dėl stiprių šakotosios šakniastiebių iš daug ūglių. Jie yra gana ploni, bet vis dar dengiami subtili raudonos spalvos žievė su rudos spalvos atspalviu. Per visą šūvio ilgį, atsižvelgiant į jo šakojimą, ilgi skiautės turi ryškiai žalius lapus. Krūmai gali žiemoti su jais (amžinai žaliuojančiomis veislėmis) arba žiemą (lapuočių rūšis) lašišti žalumyną.

Priklausomai nuo augalo veislės, lapų plokštė turi kitokią formą:

 • širdies forma;
 • pailgos;
 • pinnate;
 • su išpjova krašto;
 • su raudonomis venomis.

Maksimalus atstumas tarp kiekvieno lapo į avilį ne daugiau kaip 7 cm (kai kuriais veislių ji yra tik 1 cm), tokiu būdu sukuriant tankų žoline kilimą.

Pažymėtina, kad krūmai Goryanka labai sparčiai vystosi, plečiasi į šonus ir pradėjimo daugiau ir daugiau teritorijos, bet užuolaidų vidurinės palaipsniui išnyks.

Gegužė žydi žiedai, pakelti per lapų dangą ilgi skilteliai su laisva žiedynai šepečių pavidalu. Kiekvieną šepetį sudaro apie dešimt vidutinio dydžio gėlių. Jie turi labai originalią formą: žiedlapiai išdėstyti dviem eilėmis, 4 vienetai lauke ir tiek pat – gėlių viduje. Kai kurios veislės išsiskiria tuo, kad ant žiedlapių yra ypatingų kablys. Po žydėjimo sėklos sunoksta, tačiau yra veislių, neturinčių vaisių. Sėklos pritraukia skruzdėlių, kurios jas vykdo toli už kalvų plantacijų.

Yra daugiau kaip penkiasdešimt rūšių daugiamečių augalų, skirtingų lapų formos ir spalvos, taip pat žiedynų struktūros ir spalvos. Kai kurie iš labiausiai žinomų yra kalvos:

 • didžiuliai žiedai;
 • Kolchis;
 • spalvoti;
 • raudona;
 • arrowhead;
 • Korėjiečių kalba.

Elegantiškas žydinčių didelių žiedų

Visžalis augalas atėjo pas mus iš kalnų miškuose Japonijoje ir yra vidutinio dydžio krūmas (Dėl rūšys) Matmenys Aukštis 30 cm. Lapai širdies formos ir tankus struktūra lapų plokštelės yra aiškiai matomas išgalvotas bronzos figūra. Gėlių šepetėlis susideda iš penkiolikos atspalvių gėlių. Dėl labai rimto dydžio, gėlė vadinama didžiuliu ugnimi arba grandiflora.

Šios veislės rago žiedynai yra naudingų medžiagų, turinčių įtakos vyrų sveikatai. Jų pagrindu yra paruošti specialūs preparatai, dėl to, ką augalas vadinamas “žalia Viagra”.

Didžiųjų žiedų omarų pagrindu yra daugybė hibridinių veislių, tarp kurių yra:

 • Red Beauty su vyšnios žiedais;
 • Lilafi su subtiliomis purpurinėmis gėlėmis;Lilafi veislė
 • Balta karalienė su didelėmis grynomis balto gėlėmis;veislė baltos karalienės
 • Rožinė karalienė su švelniai rožine žiedynai;rūšiuoti rožė karalienė
 • Purpurinė Pixie (purpurinė Elfas) su alyvine-violetinė žiedynai, iš kurios matomos balti spurgos.Purpurinė Pixie

Related  Kaip auginti kosmeju iš sėklų

Miško orchidėjų kolchis

ColchisLabiausiai masyvūs “plantacijos” Goryanka Kolchidė (antrasis rūšies pavadinimas – Cirrus) randama Kaukazo miškuose. Jis auga ant amžinai žaliuojančių krūmų, dauginasi pilvuoju šakniastiebiu. Palieka gražus tamsios spalvos, žiedynas į paprastą šepetys su keliolika forma daugiausiai – pusantro, geltonos gėlės, šiek tiek primenantis žydi orchidėjos.

Veislė nori šešėlių vietų, dirvožemyje yra visiškai nereikalinga, ji gerai žiemoja, bet netoleruoja padidėjusio drėgnumo lygio.

Populiari hibridinė daugiaspalvė gorila

Tarp žolinių augalų atviro grunto Goryanka spalvos pritraukia dėmesį dėl savo gražių, gana didelis, geltonos gėlės ir aukšto atsparumo sausrai. Tankūs krūmai auga iki 40 cm aukščio ir yra padengti raudonai žaliais lapais. Gausus žydėjimas įvyksta antrąjį geguž ÷ s dešimtmetį ir trunka beveik m ÷ nesį, tačiau vaisių augimas nevyksta. Šios rūšys dauginamos dalijant šakniastiebius pavasarį ar vasaros pabaigoje. Žiemą gėlių lapai ir lapai.

Daugiaspalviai kalnai yra sodo mišri veislė. Jos tėvai yra didžiulės ir kolchijos veislės.

Ši rūšis turi keletą savų hibridų, iš jų gražiausių:

 • Kupreum su vario raudonomis gėlėmis ir rausva liemenė;Mulberry įvairovė Kupreme
 • Sulfureum su geltonai baltos spalvos žiedynai ir raudonasis raštas ant senų lapų.Sulfireum

Unikalus raudonas karštas

raudona karštaBruožas rūšių, yra stačiomis ūgliai, kurie dideliais kiekiais susidaro krūmas iki 40 cm Lapai ant jų nėra labai daug, bet tuo žydėjimo žydi labai gražus dviejų spalvų pumpurus metu viršaus :. žiedlapius nudažyti raudonai, tačiau yra baltos-geltonos juostelės viduryje . Gėlių centre taip pat yra sustorėjęs stulpelio pavidalas. Kiekvienos raudonosios žolės žiedyno skersmuo neviršija 1,5 cm.

“Stilocaust” yra geriausias pasirinkimas kilimų lovoms

rodyklių galvaViena iš visžalių daugiamečių augalų tipų yra labiau paplitusi pavadinimu “Perrarderi”. Gimtoji augalija yra Alžyro kalniniai miškai, kuriuose auga kedrai ir ąžuolai. Apibūdinamas labai tankus karūna, kurią sudaro gražūs tamsiai žalieji pailgos formos lapai su aštriais galais. Lapų plokštelė šalia šyro yra surenkama ir šiek tiek išgaubta, o tose vietose, kur ji pradeda siaurėti, išsikiša kelios denzkos. PerraladeriaiSpalvos iki 30 cm aukščio sparčiai auga ir formuoja tankų kilimą, kasmet padidėja ne mažiau kaip 15 cm.

Tamsiai žalia spalva tik suaugę lapai, jauni turi gražų bronzinį potvynį.

Žydėti gorilą, gegužę išlaisvintus šepečiais, gelsvai gelsvos spalvos su vos pastebimos rausvos pakraštys.

Related  Marinuoti imbiero privalumai ir kontraindikacijos

Subtilus, bet patvarus Korėjos virdulys

karštas korėjietisPriskiriama lapuočių rūšims, žiemoti be lapų. Daugiamečiai krūmai yra kompaktiški, ne daugiau kaip 15 cm aukščio, lapai yra monofoniniai, sotieji žali. Gėlės yra pakankamai dideli, švelni, balta-alyvinė. Korėjos vištiena taip pat vadinama kinų.

Augalas yra viena iš nepretenzingiausių rūšių: ji gerai toleruoja žiemos šalčius ir gali augti šešėlyje, bet auga lėtai.

Kaip grapnelį daugina?

rago sėklosNamuose galite auginti moterį dviem būdais:

 1. Sėjos sėklos. Nepaisant to, kad sėjinukai sparčiai auga, rago sėklos auga stipriai. Norėdami pagreitinti šį procesą, jie turi būti suskirstyti du kartus, paliekant juos šaldytuve mėnesį, o tada išlaikyti maždaug tą patį laiko intervalą kambario temperatūroje. Paruoštos sėklos sėjamos kovo pabaigoje jauniklyje su laisva dirvožemiu (sumaišykite durpes su smėliu). Išaugę daigai gali būti pasodinti atvirame lauke ne anksčiau kaip gegužės pabaigoje.
 2. Iškraunama suaugusi krūmo gabaliukas. Rugpjūčio mėn. Didelius plaktuko kopius reikia iškasti ir supjaustyti į keletą fragmentų. Kiekvienoje delenkoje turėtų būti 2-3 gyvi inkstai. Įdėkite juos į nuolatinę vietą, gilinant į žemę 5 cm ir uždenkite nukritusius lapus viršuje.

Iš sėklų auginta kumelė žydės tik trečius metus, o viščiukai gali išleisti gėlių stiebelius jau dabartiniame sezone. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurios veislės dauginamos tik padalijant šakniastiebius.

sėklos sodinukaiKai sodinimo sodinukus arba delenok tarp kiekvieno augalo turi būti minimalus atstumas 30 cm, ir rūšių, kurios skiriasi aktyvaus augimo stadijoje ir išsišakojimo, ir dar daugiau. Mountainhouse nori šviesios ir maistingos žemės, kurioje yra pakankamai kalkių.

Plaktuvo apšvietimas neturi lemiamo vaidmens – jis taip pat vystosi tiek saulėje, tiek šešėlinėje sklypo dalyje.

Nepakankama daugiamečių augalų priežiūra

piliakalnis ant sodo lovaŽolė yra karšta, kaip ir dauguma vaistažolių, gerai auga ir be floristų įtraukimo. Bet tai, kad žydėjimas buvo gausiau, o krūmai – dar puikus, šiek tiek padėti tai nepažeidė. Pagrindinis uždavinys – piktžolių gėlių, kad piktžolės neužstotų. Taip pat būtina palaistyti krūmų, ypač karšto sauso vasarą, bet čia tai yra geriau ne persistengti ji: jei šaknys yra nuolat drėgnas dirvožemis, jie pradeda pūti.

Dėl derlingo dirvožemio kultūrai nereikia papildomai tręšti. Jei žemė yra prasta, galite gaminti kompostą ir sudėtingas mineralines trąšas, bet ne dažniau nei du kartus per sezoną.

Nors Goryanka ir yra daugiametis, pritaikytas žiemos atvirame lauke, žiemą tai geriau padengti, ypač visžalių rūšių. Pavasarį svarbu laiku pašalinti pastogę, kad jauni lapai neuždegtų po tokiu dangčiu.

Related  Gydymo savybės ir amaranto naudojimo taisyklės

Kalbant apie ligas, geraniumas turi gerą imunitetą daugelyje infekcijų ir retai kenčia nuo jų. Tačiau kenkėjai, pvz., Lauko pelės ar gumbai, labai mėgsta valgyti savo sultingus ūglius. Norėdami apsaugoti augalą nuo jų, galite įdiegti skausmui ar spąstus.

Grožis ir nauda – du viename

terapinis šernasVisiškai visose rago dalyse, pradedant nuo šakniastiebių ir baigiant žiedynų, yra daug naudingų medžiagų. Tarp jų yra alkaloidai, glikozidai, steroidai, flavonoidai ir daugelis kitų vertingų komponentų. Rytinės medicinoje gydomosios rago savybės buvo vertinamos ilgą laiką, ir jie naudoja piktžoles, kad būtų galima atlikti įvairius preparatus.

Kultūra yra žinoma dėl jos gebėjimo ne tik atjauninti kūną, bet ir atkurti jo funkcionalumą įvairiose ligose, būtent:

 • vyrų seksualiniai sutrikimai;
 • lėtinis nuovargis;
 • hipertenzija.

Be to, produktai, remdamiesi plaktuku, valomi iš toksinų, sustiprina imunitetą, mažina stresą po streso ir gerina kraujo apytaką.

Kartu su naudingomis savybėmis yra kontraindikacijų. Taigi, negalima vartoti vaistų, įskaitant augalą, vaikus, nėščias ir žindančias moteris, taip pat skydliaukės ligas.

Kalnas yra tikrai unikali augalas. Nusileido svetainėje keletas skirtingų veislių, galite sukurti unikalų kraštovaizdį šedevras padengtas spalvinga darželis “antklodė”, kuriam beveik nereikia rūpintis. Gerai atrodantys lapeliai ir kartu su kitomis kultūromis atrodo gerai. Ir gražios gėlės ir kalvų lapai padės išspręsti sveikatos problemas ir sustiprinti. Sultys savo paprastą, bet tokia nuostabi kultūra ir mėgaukitės savo darbu!

Vaizdo įrašas apie šešėlių gėlių lovų augalą