vejapjovė VikingasTarp žinomų prekinių ženklų, atstovaujančių sodo priežiūros įrangai, vikingų vejapjovė nebuvo prarasta. Jos racionalios formos, jaunosios žalumos spalvos korpusas, elegantiškas žoliapjovė patraukia akis. Tik tuomet sužinosite, kad ši Vokietijos firma stebi Austrijos modelį, patvirtinantį Vokietijos kokybę. Aštuoni serijos, 40 modelių vejapjovės – puikus pasirinkimas, rankiniai padėjėjai ir robotai.

Kas traukia Viking vejapjoves

lengva naudotiVartotojas pristatė naują įrangą į darbo vietą, perskaitys aiškias instrukcijas, sukurs mechanizmą ir paleis prietaisą. Ir nesvarbu, rankinė rotacinė tvarkinga vejapjovė, elektrinis ar benzininis modelis – ji iš karto pasirodys:

 • paprasta, suprantama kontrolė;
 • gražus dizainas ir patogi sulankstoma rankena;
 • mažas triukšmas;
 • dideli sukrautieji ratai, mažai žalingi veja;
 • didelis žolių kolekcionierius.

Net rankinės rotacinės vejapjovės yra patogesnės ir našesnės negu kumpis ar pjautuvas. Modelių asortimentą sudaro elektrinės vejapjovės Viking, savaeigiai ir ne savaeigiai benzininiai modeliai su patikimu Amerikos varikliu Briggs. Visi kultivatoriai turi tvirtą korpusą, puikų specialaus plieno peilį. Paskutinę seriją atstovauja robotas, kuris nuotoliniu būdu įtraukiamas į darbą.

Jei norite ilgą laiką trikdyti vejos vejapjovės veikimą, būtina laikytis darbo sąlygų, ypač reikalavimo valyti agregatus darbo pabaigoje. Tai padės išvengti korpuso korozijos. Variklis turi oro aušintuvą, su užsikimšusiais šonkauliais jis perkaista ir nepavyks.

Bendrovės politika pagrįsta postulatu – kokybiškos mašinos negali būti pigios. “Viking” vejapjovių kainos nesuderinamos, tačiau jos verčia pagarbiai vertinti instrumentą. Neigiamų atsiliepimų nebuvimas patvirtina, kad gamintojas sąžiningai atliko savo darbą.

elektrinis vikingo modelis“Viking” vejapjovių gale aiškus ženklinimas padės išspręsti. Pirmoji raidė M reiškia žolę, E ar B diską, elektrinį ar benziną. Pirmasis paveikslėlis yra produktų serija, o tai reiškia, kad šio tipo įrankiai būdingi. 2 skaitmenų skaičius reiškia pjovimo plotį, tik jūs turite atimti 2. Iš viso aštuonių, o paskiausiai – 7,8 serijos yra tik profesionaliam naudojimui.

Related  “Gileks” siurblinė padės privatiems prekiautojams

Tokiu būdu, vejapjovė Vikingas CF 248 rodo, kad tai yra ne savaeigė vejapjovė su benzinu varomos sukimuisi ir pjovimo ašmenų skersmuo 46 cm, o 48 rodo, kūno denio skyrių, apimantį peilį. Po numerių gali stovėti raidės:

 • K yra “Kawasaki” variklis;
 • T – ratai su vienu pavaros etapu, vienas greitis;
 • V-variacija, sklandi greičio kontrolė;
 • M yra mulčiavimo funkcija;
 • E – tai pradedamas uždegimo raktas, be starterio;
 • S – peilį galima įjungti ir išjungti nepriklausomai nuo variklio.

benzininis vikingasŽinant šiuos pavadinimus, jūs galite savarankiškai pagal prekės ženklą suvokti, kokios funkcijos gamintojas pateikė įrankį. Labiausiai įsigyta serija yra ketvirta savaeigė benzino vejapjovė Viking.

4-6 serija turi daug bendro. Pjovimo aukščio reguliavimas yra 7 padėčių, nustatomas svirtimi su spyruoklės ribotuvu. Rankena yra patogi, jūs galite kartu su savaeigiu įrenginiu iš šono laikyti rankeną. Tuo pačiu metu minkšta guma yra malonus liesti ir slopina vibraciją.

Žoliapjovėje yra užpildymo indikatorius, žolė talpykloje yra sandariai supakuota, o oro išleidimo angos nukreiptos žemyn, o drabužiai nėra užteršti dulkėmis.

Elektrinis starteris leidžia paleisti variklį pasukant raktelį, jis veikia ant baterijos.

Techninė dokumentacija ir vejapjovių priežiūra

kokybiški peiliaiNeseniai susijungė bendrovė “Viking nustojo egzistuoti, jis tapo galingesnis asociacija Stihl, o dabar paslaugų centrus ir paslaugų Stihl Viking prietaisus. Atsarginės dalys vejapjovėms “Viking” negalima įsigyti. Savo tinklalapyje siūlomos atsarginės dalys visoms įrangos modifikacijoms. Nepriklausomai nuo to, kad produktas buvo pašalintas iš gamybos, jo dalys yra sandėlyje arba pristatomos per 3-5 dienas. Tačiau svarbu, kad, užsakant mazgą, žinoti jo modelio numerį, viena serija yra prieinama keliuose apdailos lygiuose. Tas pats pasakytina apie variklį.

“Viking” vejapjovės yra pagamintos savo vardu. Kiekvienas gaminių vienetas turi pasą ir paslaugų vadovą rusiškai. Jame išsamiai, su atskirų elementų brėžiniais, pateikiama specifikacija. Dirbant su įranga, saugumo taisyklėms priskiriamas didelis skyrius. Vejos pjoviklių instrukcijos “Viking” nurodo, kaip prižiūrėti darbo vienetus pagal tvarkaraštį. Benzino modeliai pateikiami su keturtakto variklio techninės priežiūros instrukcijomis. Svarbu naudotis instrukcijose rekomenduojamomis medžiagomis.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas “Viking” variklio alyvos naudojimui.

techninė vikingo priežiūraKai kuriuos tipinius gedimus galima pašalinti rankomis:

 1. Jei “Viking” benzininėje vejapjove pasirodė neproporcingas bumu, tvirtinimo varžtai atsilaisvino. Būtina patikrinti ir priveržti visus tvirtinimo detales, pašalinti žaidimą.
 2. Įrankis pradėjo vibraciją ir šokinėjimą veikiant, patikrinkite peilių būklę ir jų tvirtinimo sandarumą.
 3. Vejapjovė švilpia, kad aeratoriu išlaisvintų ritinėlį iš skrendančio objekto.
 4. Jei ratai sustoja eksploatacijos metu – laikas pakeisti diržą.

Related  Viking Cultivator – modelių apžvalga

Jei variklis neužsiveda arba neapsaugo, yra kuro ir tepalų, tuomet specialistui reikės pagalbos.

Prieš “Viking” benzininės vejapjovės žiemos išsaugojimą reikia išgauti visą degalų baką. Oro filtras taip pat turi būti pakeistas ar išvalytas. Tada pavasarį variklis pradės lengvai.

Viking vejapjovių pavyzdžiai

viking 248Tarp daugelio modelių vejapjovių, apsvarstykite savaeigę ir ne savaeigę mašiną. Jie skiriasi tuo, kad neautomatiniu modeliu variklio galia yra skirta pjovimui. Savaeigiu modeliu iki 30% energijos sunaudojama ratų judėjimui. Antruoju atveju operatorius tiesiog sugriebia rankeną, nukreipdamas prietaisą į norimą kryptį.

“Viking 248” vejapjovė lengvai valdo storą žolę. Speciali rankena ant kūno leidžia judesio metu reguliuoti 7 žolės pjovimo aukštį. Žolė surenkama į plastikinį konteinerį nukreiptais oro srautu. Dideli rutuliniai ratai su dvigubais guoliais yra stabilūs, jie turi gerą kablys su žeme. Prietaiso korpusas pagamintas iš lakštinio plieno. Plastikinės žolės gaudyklės tūris yra 55 litrai. Variklio galia 2,2 litrai. su., įrankio svoris 27 kg. Modelio kaina yra vidutiniškai 26 tūkst. Rublių.

viking 448“Viking 448” vejapjovė turi galingesnį “BS 500 E” variklį, nes energijos dalis yra išleidžiama važiuojant. Priekiniai ratai yra varomi, gerai valdomi. Pjovimo plotis yra 46 cm, šiame modelyje yra dirvožemio mulčiavimo su grūsti žole funkcija. Septynios pozicijos leidžia reguliuoti pjovimą iki 25-75 mm. Korpusas pagamintas iš polimero. Galima reguliuoti judesio greitį. Važiuoklė ant ratų yra vienos pakopos. Variklio galia 4 litrai. su., sveria vejapjovę 26 kg. Įrangos kaina 34-38 tūkst. Rublių.

Įvadas į vejapjovę “Viking MV 248” – video