sidro sidro šiltnamiuoseSilkės yra žalia trąša, kuri praturtina dirvožemį mikroelementais ir mineralais. Šiltnamio ūkiuose natūralios trąšos sėja rugpjūčio pradžioje, dar prieš daržovių derlių. Sidrados atlieka uždangų funkciją ir pradeda simbiozę su šiltnamio augalais. Ši simbiozė išreiškiama tuo, kad piktžolės neleidžia plėtoti piktžolių, o kultivuojami augalai, savo ruožtu, apsaugo siauros kultūros trapius ūglius nuo deginančių saulės spindulių.

Sėjant sėklą naudokite pasėlių mišinį, todėl dirvožemį sumaišysite su visais naudingais mineralais, kurie reikalingi auginamiems augalams. Naudokite javų, ankštinių ir kryžmažiškų pasėlių mišinį.

Sidrų mišinio, skirto sodinti šiltnamyje, sudėtis

Sidrų sėklų mišinio sudėtis apima:

  • 60% avižų;
  • 10% wiki lauko;
  • 15% baltos garstyčios;
  • 10% phacelia arba grikių;
  • 5% rapsų.

Grūdai turėtų būti mišinio pagrindas, nes šie sinderatai, auginantys, praturtina dirvą kaliu. Lauko vikiai priklauso ankštinių augalų šeimai, todėl padidėja azoto kiekis dirvožemyje. Baltoji garstyka fosforą įveda į dirvą ir dezinfekuoja: jis žudo vėlyvojo purvo sukėlėjus. “Phacelia” yra gerai deoksiduotas dirvožemis.

Bocals taip pat sudaro sėklų mišinį. Tai mikroorganizmai, kurie padeda apdoroti organines trąšas. Dirvožemis pasėtas šiaudais, o po to – mulčiuota su pjuvenomis, įmirkytomis vištienos kraiko.

Augalų apdorojimas biologiniais produktais

Siekiant geriau sėklų daigumą, dirvožemį, kuriame auginami augalai, laistomi biologinio M preparato tirpalu. Galite naudoti bet kokį biologinį M-vaistą, pavyzdžiui, “East M1”. 10 litrų vandens ištirpinkite 15-20 ml vaisto. Biologiškai galite saugiai auginti auginamų augalų vaisius. Jokios žalos žmonių sveikatai, šios lėšos nesukels, nes juose yra naudingų bakterijų.

Pjaunant pomidorus ar kitas daržoves, supjaustykite žaliąją pasėlių augalų masę po šaknimi kartu su sideratais.

Jų šaknų sistema formuoja papildomus kanalus, per kuriuos drėgmė pateks į šiltnamio daržovių šiltnamiuose auginamų daržovių šaknis kitais metais. Be to, auginamų augalų šaknys, puvimas, dirvožemį papildys papildomomis maistinėmis medžiagomis.

Related  Trąšos česnakams vasarą – pelenai medžio