inkubatorius žuvų kiaušiniamsIkrai inkubatorius gali būti gaminamas atskirai. Šie dizainai naudojami dauginti akvariumo žuvis. Be šių inkubatorių, žuvys valgys visus kiaušinius ir kepkite. Gamyklos inkubatoriaus kaina akvariumui yra labai didelė.

Šis prietaisas susideda iš:

  • iš konteinerio, kuriame yra ikrai;
  • kompresorius;
  • vamzdis, per kurį į akvariumą patenka iškepta žuvis.

Kadangi kompresorius įrengtas daugumoje akvariumų, galite sutaupyti pinigų ir pasinaudoti savarankiško inkubatoriaus dizainu.

Kaip padaryti, kad iš plastikinio buteliuko ištrauktų ikrų inkubatorius

Norint surinkti namų inkubatoriaus dizainą, reikės dviejų plastikinių butelių. Jų tūris gali būti bet koks, tai priklauso nuo akvariumo dydžio ir ikrų.

Būtina pašalinti etiketes iš butelių. Buteliai iš adhezyvo valomi acetonu ir gerai nuplaunami.

Valydami klijus, buteliai supjaustomi į dvi dalis. Inkubatoriuje naudojami tik buteliai su buteliais. Viename dangtelyje yra gręžta skylė. Jis gali būti supjaustytas staigiu raštiniu peiliu.

Tada butelių dangteliai yra atsukami, o kaklelyje yra tinklinis tinklelis. Kaip tinklelis, galite naudoti senojo tilo gabalėlį ar medžiagą iš akvariumo tinklo. Dangteliai yra prisukami atgal.

Be to, buteliai yra sujungti vienas su kitu plataus šono ir užfiksuoti lipni juosta. Inkubatorius fiksuotas su akvariumo viduje esančiu siurbtuku. Savarankiškoje ikracinės inkubatoriuje įspauskite adatą su lašintuvu, kuris yra prijungtas prie kompresoriaus.

Savarankiško ikrų inkubatoriaus veikimo principas

Kompresoriaus pagalba inkubatorius užpildomas vandeniu, kuris bus nuolat atnaujinamas. Kiaušiniai paimami ranka “kriauše” ir dedami į inkubatorių. Dėl tinklelio, suaugusi žuvis negali plaukti į konteinerį su ikru. Kadangi buteliai yra skaidrūs, galite stebėti ikrų vystymąsi.

Kai kepsnys išsiveržs, inkubatorius turės būti ištuštinamas rankiniu būdu. Plastikinių butelių viduje galite įdiegti pertvarą. Taigi, jūs gausite du skyriai, kurių apačioje yra naudojama ikrų plėtrai, o antrasis – už kepimo augimą.

Related  Lapų persikų garbanos prevencija

Naudodami savarankišką ikrų inkubatorių, galite auginti akvariumo žuvis.