NutrijaVandens žiurkių tėvynė laikoma Pietų Amerika, Sovietų Sąjungoje importuota gyvuliu apgyvendinta pietų pelkė. Nutrija mėsos naudą ir žalą jau seniai ištyrė dietologai. Verdiktas – mėsos mityba, naudinga visiems, nėra jokių kenksmingų požymių. Tačiau Rusijoje naudingas produktas yra traktuojamas kaip pasibjaurėjimas. Panašu, kad pati galima valgyti žiurkių mėsą ir bijoti susirgti gyvūnų liga.

Mobilus maistinių medžiagų kiekis

narija narveNuo 1961 m. Jie rado metodą, sukūrė algoritmą gyvūnų laikymui narvuose. Iki to laiko pasirodė, kad “Nutria” yra labai švarūs ir nepakartojami gyvūnai. Jie nėra visagalis. Jie atsisako maisto, jie nevalgo rūgštaus maisto ar nešvarios žolės. Tačiau išleidžiami į vandenį gyvūnai gali užkrėsti Giardia. Su nepakankamu mėsos terminiu apdorojimu asmuo gali užsikrėsti. Mėsa, supirkta rinkoje ar ūkiuose, išsami analizė neperduoda. Todėl vietoj naudingumo, nutrijos mėsa bus kenksminga, kai ją sunaudos be tinkamos kontrolės.

švarus gyvūnasGyvūnai, laikomi narvuose, negali susirgti giardiaze, ir jie laiku skiepijami nuo kitų ligų. Negalima šeriami hormonai greitai augti. Pagrindinis gyvūno vert ÷ yra oda, kuri bus labai kokybiška tik tuo atveju, jei ją natūraliai maitina. Todėl nutria mėsa iš tikrųjų yra švaresnė nuo biostimulantų, antibiotikų ir yra daug naudingesnė už broilerius.

Neseniai mokslininkai iš dietologų parodė, kad mėsa nutrijos tikrai naudinga žmonėms. Tuo pačiu metu vaikų kūnas sudegina tai sunkiau. Kadangi vaikams dažniausiai patiekiami pora, yra pavojus užsikrėsti giardiaze.

Nutrios mėsos naudingos savybės

mitybinė mėsaSkoningai mėsa nutrijos primena triušius ir jautieną. Išvaizda švelnus skerdenas panašus į triušį, tik mėsa tamsi, triušis yra lengvas, kaip vištiena. Dietologai nustatė ypatingą maistinių medžiagų mitybos pranašumą, o žalą gali sukelti tik individuali produkto netolerancija:

  1. Turtingas rinkinys lengvai virškinamų vitaminų ir aminorūgščių mėsoje daro jį mitybą ir yra rekomenduojamas susilpnėjusiems žmonėms ir vaikams, nes yra vertingiausias baltymų šaltinis. Mėsa yra kaloringa – 190 kcal / 100 g mėsos. 100 g 20 gramų baltymų, 4 gramų riebalų, bet ir naudinga. Kalcis yra naudingas kaulams ir regos fosforui. Raudona mėsos spalva yra susijusi su dideliu kiekiu biologinio geležies.
  2. Produktas parduodamas skerdenų ir pusgaminių pavidalu, o namuose kepama nedaug laiko.
  3. Nutrios mėsos naudojimas yra tas, kad jis lengvai virškinamas, nesukelia sunkumo jausmo skrandyje. Indų indai yra absorbuojami virškinamojo trakto ligomis ir turi gydomąjį poveikį. Tik tuose riebaluose yra terapinis nesočiųjų linoleninių organinių rūgščių rinkinys iš visų tradiciškai naudojamų mėsos rūšių.
  4. Reguliarus mėsos vartojimas mėsos, skirtos maistui bet kokia forma, stiprina kūną. Ypač naudinga vartoti produktą žmonėms, sergantiems širdies ligomis ir kraujagyslių sistemai – cholesterolio nuosėdos ištirpsta, sustiprinami raumenys ir normalizuojama nervų sistemos būklė.
  5. Padidėjęs naudingų baltymų kiekis švelniame pluošto produkte suteikia patiekalams, kurie yra virti ir yra naudingi ir skanūs visiems. Vienintelė išimtis yra žmonės, turintys individualią netoleranciją šiai mėsos rūšiai.

Related  Giant blant insekter – bille Hercules

Nutrios mėsos naudojimas maistui yra naudingas, tai yra neginčijamas faktas. Turi būti prisimenama apie infekcijos atsiradimo galimybę, tačiau jautienoje gali būti ir galvijų marijos cistų mėsoje, o kiaulė turi parazitus. Net iš švarių upių sugauta žuvis turi savo kirminus. Todėl, bet kokia mėsa turėtų būti įprasta termiškai apdorota ir nebandykite žalio malto skonio.

Yra dar vienas aspektas. Savitas mėsos kvapas. Kai kurie žmonės to netoleruoja. Tačiau ląstelėse esantys nutrijai turi lengvą muskuso kvapą. Medžiotojams vis dar gaunama nurija laukinėje gamtoje. Todėl yra tikras, kad mėsą įsigyti tik iš gyvulių su veterinariniu antspaudu

Ar į maitinimo mėsą įmanoma įtraukti vaikų meniu

virtūros ruošimasNutrijūrio dietinė mėsa yra švelnus, švelnus pluoštas. Tai lengva paruošti ir skanu bet kokia forma ir nesukelia alergijos. 10 kg svorio karkasas yra įprastas standartinis suaugusio gyvūno svoris. Vaikų mėsos vaistažolių nauda ar žala, suprasti mitybos specialistus.

Nutrios mėsos perdirbimasKalbant apie klausimą, ar galima pradėti maitinti kūdikio mėsą su nutrijos mėsa, ekspertai perspėja, kad visi gyvūniniai baltymai yra įtraukiami į kūdikio maistą jau po 3 mėnesių darant daržoves, vaisius ir grūdus. Tai reiškia, kad skrandis jau ima ir virškina augalinės kilmės produktus. Po maistingosios mėsos gali būti įtraukta į meniu. Šiuo atveju mėsa turi būti smulkiai sumalta, kad būtų lengviau virškinti.

Vietos erdvėse pirmas maitinimas nutrijos mėsa jau seniai buvo atliktas Kuboje. Vienintelis papildymas – mama savo vaikams mamai pasirenka atsargiai, iš anksto derėdamasi su ūkio savininku.

Vaizdo įrašas apie nutrijos mėsos naudingąsias savybes