Bunkerių tiektuvai skirtingo dydžio triušiamsPradedant triušių augintojus prieš vejant ausines naminius gyvūnėlius, pirmiausia turėtų rūpintis ląstelėmis ir pašarais. Kokie yra triušių tiekėjai, kurie atitinka didžiausio patogumo reikalavimus maistui su gyvūnais ir yra minimalūs savo sąskaita?

Pagrindinės šėrimo lovų rūšys

Panašiai yra specialus prietaisas, kuris padeda sumažinti laiką ir išsaugoti jėgas, reikalingas tinkamam gyvūnų mitybos režimo priežiūrai ir pritaikymui. Be to, tinkamai sumontuoti tiektuvai išlaikys grynumą narve kuo ilgiau.

Triušių tiektuvas - keraminis dubuoTriušiams skiriama daugybė skirtingų pašarų, kurie yra suskirstyti į šiuos pagrindinius tipus:

 1. Kriauklės iš keramikos. Labai gražūs gamykliniai gaminiai, pažvelgti į narvas aukščiausiu lygiu. Patogus užmigti pašarus, tačiau triušiai dažnai juos nuleidžia, dėl ko sunaikina maistą ir užteršia ląstelę.
 2. Vaikų šėrimo loveliai – naudojami šienui šerti. Yra labai praktiška adaptacija. Reikia nuolat kontroliuoti likusio šieno kiekį šachtoje ir jį papildyti.Vaikų šėrimo indas šienui
 3. Padeviai triušiams latako forma. Jie turi keletą privalumų: patogus maitinimas, galima vienu metu į vieną tiektuvą turėti kelis asmenis. Jie naudojami koncentruotoms pašaroms ir šakniavaisiams.Maitinimo lovelė
 4. Burokų tiektuvai, naudojami triušiams, naudojami laisvam arba koncentruotam pašarui. Pagrindinis šio tipo tiektuvų privalumas yra tai, kad maistas į ją įpilamas kas kelias dienas, ypač tiems gyvulių augintojams, kurie turi labai ribotą laiką. Be to, toks tiektuvas neleidžia triušiams paskleisti ir paruošti pašaro visoje narvoje, taigi sutaupys biudžetą.Bunkerių tiektuvas dėl laisvų pašarų
 5. Maitintuvai puodeliai. tuščios konservavimo stiklainiai yra dažniausiai naudojamas, kuris gali tarnauti kaip tiektuvai ir girdyklų triušiams, t.y. jie gali užpildyti ir granulės, arba pilant vandenį.

Triušių geriamieji gali būti įvairūs:

 • automatinis;
 • vakuumas;
 • nipelis;
 • puodeliai (bet kokie dubenys, puodeliai, padėkliukai, kurie neprieštarauja);
 • iš butelių (dažniausiai naudojamas triušių veisimui).

Kokie yra tiekėjai?

Norint paruošti pašarų tiekimui savo augintinius, rekomenduojama naudoti šias medžiagas:

 • alavo plonas;
 • metalo profilis;
 • mediena (tai gali būti plonas lenta arba faneros lapas);
 • plastikas;
 • plexiglas;
 • tiesioginis skalūnas.

Related  Kaip maitinti antis: mitybos įpročiai namuose

Kaip pagalbinės medžiagos dažniausiai naudojama plona viela ar lazdele.

Jei tiekimo įrenginio montuojant susidarė aštri briaunos ar užuomazgos, jie turi būti išlyginti ir šlifuoti, kad būtų išvengta triušių odos gabalų.

Bunkerio statymo taisyklės

Prieš pradėdami gaminti naminių triušių tiektuvus, pirmiausia turite palyginti ląstelių dydžius ir ateities tiektuvo brėžinius. Jei pasirinkimas pagrįstas bunkerio tipo pašarų bunkerio gamyba, rekomenduojama apsvarstyti pelningiausius ir paprastus jo konstrukcijos variantus.

Greičiausias ir brangiausias bunkerio variantas bus jo konstrukcija iš 3 litrų skardinės.

Tiektuvas iš didelio metalinio stiklainioKaip padaryti žiurkių tiektuvą, nurodymai žingsnis po žingsnio:

 1. Iš pradžių rekomenduojamas 1,5-2,5 cm atstumas nuo kanalo apačios.
 2. Tada supjaustykite pusę kanalo išilgai linijos, nenukrypdami nuo jo.
 3. Po to daugybe skylių turi būti gręžta su gręžtuvu apačioje.
 4. Būtina lygią plokštę (panašią į sieną) iš supakuotos pusės stiklainio ir pritvirtinti ją prie tiektuvo.
 5. Paruoštas bunkerių tiektuvas turi būti prisukamas prie triušio narvelio durelių.

Namuose tiektuvas narveTai tiektuvas nors atrodo nėra labai estetiška, bet jis yra labai lengva gaminti, ekonomiškas (kadangi ji yra įmanoma statyti iš bankų, kurie buvo, pavyzdžiui, pomidorų pasta), ir lengva naudoti.

Krolikovody, kurie žino, kaip dirbti su cinkuoto lakšto, be ypatingų pastangų gali pastatyti cinko bunkerį. Net be alavijų patirties, triušių augintojai galės atlikti tokį savo augintinių inventorių, laikydamiesi tikslių nurodymų ir jų sudarymo tvarkos.

Bunkerio tiektuvo pagaminimo iš cinkuoto geležies gamybos instrukcijos

Bunkerio tiektuvo brėžinys iš metalo lakštoPirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra iškirpti visas reikiamas detales pagal schemą. Tada, naudodamiesi varžtų deriniu, lenkkite skardą išilgai diagramoje nurodytų punktyrinių linijų.

Siekiant, kad alavas būtų lengviau sulenktų, rekomenduojama mažu pjūviu padaryti grindų storį iš cinkuoto lakšto, naudojant peilį ir ruloną.

Išdirbę visas detales, pagal schemą galite pradėti rinkti tiektuvą. Aštrūs kampai ir kraštai turi būti išlyginti arba išlyginti.

Related  Avių veislės vidaus priežiūrai

Parengtas triušių tiektuvasGalutinis produktas atrodys kaip paveikslėlis.

Vertingos rekomendacijos pastatams tiektuvams namuose

Prieš pradėdami gaminti bunkeriavimo įrenginius triušiams, pagal brėžinius reikėtų atsižvelgti į šias rekomendacijas:

 • visi ląstelių išdėstymo komponentai, įskaitant tiektuvus, turėtų būti kuo patogesni palaikant švarą ir higieną;
 • jei tiektuvas yra pagamintas iš plonų medžiagų, kad triušiai gali nugriauti, tada būtina padalinti pašarų kraštą skarda, kad būtų ilgiausias tarnavimo laikas;
 • rekomenduojama organizuoti pašarines loveles, kad maistas taptų kuo labiau užterštas (gręžimo angos kubo apačioje arba dugno aptaisymas su smulkiomis grotelėmis);
 • tiektuvų kiekis neturėtų būti mažesnis už šėrimo triušių kasdienį kiekį; priešingu atveju gyvūnai į juos įliptų ir užtrunka;
 • tiektuvų tvirtinimas prie ląstelių turėtų būti kuo stipresnis, siekiant išvengti jų pasukimo.

Kultūrinės pusės veislinių naminių gyvūnėlių auginimas užtikrins, kad triušių veisimas yra labai įdomi veikla. Jei jūs sukursite ląsteles ir pašarų triušius savo rankomis iš improvizuotų medžiagų, tada galėsite išsaugoti įspūdingą kiekį prieš pradedant triušių veisimą.

Bunkerių tiektuvo gamyba iš lakštinio plieno – video