aviary vasarą išlaikyti triušiusTriušių aptvaras paprastai yra aptvertas plotas, esantis lauke. Jis gali būti pagamintas iš polietileno arba metalo tinklelio ir kelių šiferio lakštų.

Žarnos triušiams su aptverta pėsčiųjų zona

Vieno triušio aptvertas aptvertas plotasNorint patalpinti triušių gaubtą savo rankomis, būtina uždengti talpą tinkleliu. Šiferis iškasamas išilgai aptaiso perimetro išilgai grotelių, taigi triušiai nerekia takelius. Naudokite lapus, kurių aukštis yra 40-50 cm, nes gyvūnai neiškiria didesnių gylių skylių.

Vidinėje talpykloje būtina įdėti tiektuvus su grūdais ir šiaudais, taip pat su gurkšniais. Žiurkėnai ar kiti paukščiai gali pasislinkti į pašarus, o tai padidins gyvūnų užkrėtimo virusinėmis ligomis riziką. Norėdami to išvengti, uždarykite gaubto viršutinę dalį su tinkleliu. Tai taip pat apsaugo triušius nuo šunų ir kačių.

vasariška triušių priežiūraŠis paprastas dizainas tinka vasarą laikantiems triušiams. Galite įdėti moterys į aptvarą. Vyrai yra dedami į atskirą zoną, kad kontroliuotų triušių reprodukciją.

Tarp vyrų pirmosiomis bendravimo dienomis bus kovos. Kai teritorija yra padalinta ir nustatoma hierarchija, konfliktai nebebus.

Kovos gali tęstis poravimosi sezono metu, jei jūs auginate moterį vyrėje vyrams. Todėl poravimui naudokite atskirą aptvaro plotą arba naminių narvą triušiui.

erdvus aviaryTriušių sparneliuose, padengtuose akių rabikų, per daug šviesos gauna dėl to, ką gyvūnai jaučiasi nepatogiai. Todėl į aptvarą reikia įrengti medinius kabinus su žemės gelmėmis arba stogeliais, kurie atvirame plote suteiks šešėlį. Pušytose vietose triušiai iškaso nelygumus.

Pėsčiųjų aptvertos ploto privalumai ir trūkumai

atviras narvasTvorų plotas triušiams turi privalumų ir trūkumų. Iš esmės yra tokios savybės:

 • gyvūnams tokioje patalpoje lengva rūpintis ir stebėti jų sveikatos būklę;
 • aptvertas aptvaras puikiai tinka gyvūnų poravimui;
 • atviroje pėsčiųjų zonoje yra lengva valyti, nes grindys lieka molio;
 • lauko narvelyje triušių laikymo sąlygos yra arti natūralios, gyvūnai susidaro stiprus imunitetas, todėl jie tampa mažiau susirgę.

Related  Nuo vienos dienos pirmą dieną kalakutų maitinimas visą dieną – raktas į sėkmę

Zonos trūkumai yra šie:

 • karalienės ląstelių nebuvimas;
 • padidėjęs mėsinių mėsinių pašarų suvartojimas;
 • lėtas krepšelių rinkinys.

Priešingai nei ląstelių sudėtyje, sunku mėsą paukštį užburti triušiuose aptverta pratybų zonoje. Be atskiro motininio alkoholio, suaugusieji gali įkandėti savo palikuonis, todėl sunku veisti triušius aptvaruose.

nešiojamasis metalinis gaubtasNaudojant tik šieną ir grūdus triušiams šerti, negalima gauti gero svorio. Triušienos milžinai, pavyzdžiui, “Grey Giant” veislė, turi būti penimi mėsai ne trumpiau kaip 6 mėnesius, naudodami brangius mišrius pašarus. Priešingu atveju, triušiai nepatraukia svorio.

Uždara pėsčiųjų zona tinka tik vasaros priežiūrai. Toks aviaries turėtų būti derinamas su koriniu turiniu arba pasirinkti ankstyvą nokinimo mėsos rūšį, pavyzdžiui, “California”.

Todėl triušių priežiūra aptvaruose su aptverta pėsčiųjų zona yra nepelninga. Šis aviary yra labiau tinkamas triušio pūkuotoms veislėms.

Medinis aptvaras triušiams

medinis aptvaras triušiamsLąstelių turinio ir turinio derinys paukštininkyje gali labiau padidinti triušių svorį nei turinys aptvertuose aptvaruose lauke. Norėdami surinkti medinį gaubtą, keletą kabinų turėtų būti pagaminti iš medžio drožlių.

Statybos metu taip pat reikės kelių cinkuotų lakštų, kad būtų galima dėžės viršutinį dangtį. Aviary bus sukrauta. Triušiai gali nugriebti ant medinės lubos pakopos, o narvelio metalinis stogas neleidžia gyvūnams sugadinti struktūros.

Kiekvienas medinis dėžutė yra išklijuota metaliniu tinklu iš išorės. Dėžutės šoninėje sienelėje pjaustomos triušių angos. Gaubto sluoksniai yra sujungti vienas su kitu plokštėmis, ant kurių prisegamos kryžminės juostos, kad gyvūnai galėtų laisvai judėti pakopose.

Korpuso grindys pagamintos iš lentų, kurios yra sumontuotos ant barų, kurių aukštis 5 cm aukščio, siekiant užtikrinti oro cirkuliaciją. Atstumas nuo sienos iki medinių namų sistemos taip pat turėtų būti 5 cm.

Korpusas yra uždengtas medine siena, kurios aukštis 20-25 cm. Taigi, gyvūnams įrengta nedidelė vaikščiojimo zona.

Normaliam triušių gyvenimui į gaubtą turėtų būti daug oro. Todėl patalpoje, kurioje yra įrengtas ilgalaikis gaubtas, turi būti geras vėdinimas.

Kambaryje yra įrengtas galingas ventiliatorius, kuris prijungtas prie oro cirkuliacijos sistemos. Jei planuojate laikyti triušius į aptvarą ne tik šiltuoju metų laiku, tai būtina užtikrinti oro šildymą.

Related  Ančių veislės naminiams veisimui

Maitintuvai nustatomi bendrame pėsčiųjų zonoje. Naudojant bunkerių tiektuvus sutaupysite laiko. Taip pat į aptvarą įrengti šieną ir druskos purtyklę, kad gyvūnai gautų būtinus mikroelementus.

Kiekvienoje dėžutėje yra montuojami mėgintuvėliai. Motininiame alkoholyje yra atskiras geriamasis dubuo.

Statybos privalumai ir trūkumai

medinės gaubto vidusPadaryti triušių paukščių savininku savo rankomis yra sunkiau, nei įrengti aptvertą pėsčiųjų plotą. Medinė konstrukcija taip pat turi savo privalumų ir trūkumų. Triušių talpyklos privalumai yra šie:

 • galimybė jį įrengti mažame plote;
 • didelis pajėgumas;
 • sumažėjusi kokcidiozės rizika;
 • galimybė ištisus metus išlaikyti triušius aptvaruose.

dviejų lygių aviaryKadangi triušiai yra daugiapakopėje sistemoje, susijusiose su mediniais laiptais ir alpinistrais, tikimybė, kad gyvūnai užkrėsti kokcidu, yra minimalūs. Įrengdami tiektuvą vaikščiojimo zonoje, žarnyno judesiai taip pat lieka už dėžutės. Valymas atliekamas kas dvi dienas. Kiekviename gaubto dėže yra patogios valymo durys.

Medinių aptvarų triušiams trūkumai yra šie:

 • brangus korpuso įrengimas;
 • jo surinkimo sudėtingumas;
 • priežiūra vienos šeimos triušių avys.

Medinė talpykla tinka tik triušių – giminaičiams, kurie yra tarpusavyje susiję nuo gimimo. Jei pateksite į suaugusio triušio kamerą iš kitos šeimos, tada kovos dėl teritorijos prasidės. Kadangi aptvaro plotas yra nedidelis, šie konfliktai sukels žūties atvejus.

Medinės gaubto apšvietimas

mažas aptvaras jauniems gyvūnamsKorpuso pranašumas yra tai, kad medinių kamerų sistemoje nereikia statyti. Pagrindinis elektros energijos suvartojimas yra kambario šildymui.

Triušiai turi pakankamai šviesos, kuri patenka į kambarį per langus. Korpusas gali būti sumontuotas garaže arba svirtyje. Išjudintas dienos šviesos yra tinkamiausias triušiams laikyti ir veisti.

Triušiai, esantys nešvariausio vaizdo pliusuose ir minusuose