Viščiukai maudasiPelningas verslas yra goslings auginimas namuose. Suaugusieji paukščiai yra naudojami dviems tikslams – mėsai arba kiaušiniams gauti. Čikagai pasiekia brandaus amžiaus 4-6 mėnesius. Nuo pirmųjų dienų jiems reikia tinkamos priežiūros, kad dauguma išliktų. Pradedantiesiems paukštininkystės ūkininkams reikia prisiminti taisykles ir rekomendacijas, kurios padės rūpintis goslingais. Jei atliksite šiuos veiksmus, vaikai augs sveiki, ir jie gali būti naudojami jų tikslams.

Priežiūra pradžioje

Per diem goslingsČukstys gimsta iš kiaušinio apie 28-30 dienų. Ne kiekvienas gali išsiveržti, o kartais žmogui reikia pagalbos iš paukščio paimant iš apvalkalo. Sveikiems asmenims reikia gerai pasirūpinti, kad jie nesirgtų ir nemirtų. Todėl goslingsių auginimas nuo pirmosios dienos turėtų būti teisingas.

Naujai gimę kūdikiai turėtų būti suskirstyti į silpnus ir stiprus, o paskui perkelti į šiltą vietą. Temperatūra turi būti apie + 30 ° C. Jei yra višta, tada tvirti viščiukai turėtų būti priskirti prie jo po 3 dienų, o silpnieji turėtų būti palikti dar keletą dienų, kad jie taptų stipresni.

Pirmas maitinimas goslingsNaujagimiai turi būti laikomi atskiroje vietoje nuo suaugusiųjų. Pirmasis dešimt dienų kvadrato metrui turi būti dešimt galvų. Po trijų savaičių padidinkite teritoriją, dabar už 1 kv. matuoklis ne daugiau kaip 3-4 viščiukams. Kai paukščiai minia, jiems nepatogu valgyti ir gerti, girtuokas greitai užterštas, dėl kurio jaunas serga. Jei nesugebėsite padidinti aviaro, gali būti atvejis

Klausimas, kaip rūpintis gospilais namuose, kelia susirūpinimą daugeliui naujokų paukštininkystės ūkių. Iš karto po gimdymo jauniems gyvūnams turėtų būti leidžiama išdžiūti, o po dienos bandyti pašarus. Pirmas pašaras bus kukurūzų grikiai ir virti kiaušiniai. Duokite šviežią žolę ir susmulkintus grūdus, kurie buvo termiškai apdoroti jau 3 dienas. Maistas turėtų būti sausas, klijuoti variantas yra nepriimtinas.

Būtina stebėti, kad valgo visi paukščiai. Asmenys, kurie atsisako maisto, tiekiami atskirame dėže.

Kūdikiams reikia vandens. Jie gali ne tik gerti, bet ir plaukti beveik nuo pirmųjų dienų. Tačiau nepageidautina, kad jie dabar įkvepia skysčiu. Todėl geriau įdiegti vakuuminį gėrimą, kuris nėra apverstas aukštyn kojomis.

Pirmasis vaikščioti tvenkinyjeNorėdami pradėti vaikščioti vaikus, kai jie tampa šiek tiek stipresni, jie tvirtai stovės ant kojų ir aktyviai judės. Tai įvyks maždaug per savaitę. Tai bus naudinga jiems 20-30 minučių praleisti pievoje, kur jie gali valgyti žolę ir gauti šiek tiek šviežio oro. Nešiojamasis aviaries bus gera pagalba nedideliems gyvulių skaičiui. Viščiukai aktyviai žėruoja žolę, nes tai yra jų pagrindinė mityba. Jei neįmanoma išmesti paukščio į tvenkinį, įdiekite plastą konteinerį. Karšto oro metu žąsys plauks, tai labai palengvins jų priežiūrą.

Jei goslingo turinys yra tinkamo lygio, viščiukai gaus svorio maždaug 60 dienų. Po dviejų mėnesių po gimdymo jie jau sveria 3 kg ar daugiau. Trijų mėnesių amžiuje paukštis gali būti supjaustytas. Šiuo metu riebūs indai yra labai maži, o mėsa yra saldinga ir saldinga. Galiausiai vyresni žąsys taps 5 mėnesiais po pašalinimo.

Goslings tinkama mityba

Augantys goslings namuose bus sėkmingi, jei jie bus tinkamai maitinami. Pirmąsias kelias dienas po gimdymo rekomenduojama duoti pašarų mišinius.

Jų sudėtyje turėtų būti:

  • varškis;
  • sėlenos;
  • kiaušiniai;
  • susmulkinti žirniai;
  • avižiniai dribsniai.

Sumaišykite drėgnus žalius pašarus, taip pat bulves ir moliūgas. Po tris savaites pasiūlyti viščiukams maisto atliekas.

Kad sėkmingai palaikytų viščiukus, naudokite geriamuosius dubenis ir specialius pašarų loviusSiekiant užtikrinti, kad paukščiai būtų sveikesni, būtina pridėti vitaminus A, D, E, B. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriuose pašaruose jie jau yra. Kad sustiprintumėte imunitetą, įlašinkite keletą gramų biomicino ir penicilino į stiklinę pieno, išpilkite šiek tiek cukraus. Šioje formoje antibiotikus skiriami viščiukams.

Vaikai įtempia žolęNepamirškite apie privalomą diapazoną. Šviežia žalia žole yra puikus vitaminų šaltinis. Jei nėra galimybės išsiųsti vaikus į pievą, tada savarankiškai plyškite žolę ir išmeskite į aptvarą. Tada klausimas, kaip auginti žąsys namuose yra sveikas ir stiprus, bus supaprastintas.

Kur ir kaip turi būti?

Gošlandų turinysNorėdami auginti goslings namuose, pasirinkite ypatingą vietą. Paruoškite atskirą, šildomą kambarį. Pirmosios savaitės temperatūra neturi būti žemesnė kaip 30 ° C. Su amžiumi tai nebus taip svarbu, tačiau vaikai turėtų būti šilti. Gyvenimo 6 dieną temperatūra sumažinama iki 24 ° C, o nuo 11 iki 20 ° C temperatūros. Augantys viščiukai neperkaito, kitaip jų vystymas sulėtės. Kalbant apie drėgmę, jo riba yra 75%. Šiuo atveju reikalingas geras vėdinimas. Pateikite šviežią orą, vėdinkite kambarį keletą kartų per dieną.

Negalima išjungti šviesos 14 valandų per dieną. Šviesos dėlei viščiukai valgyti daugiau ir auga greičiau. Jei naktį nėra šviesos, jiems bus sunku rasti savo dubenis, kad atsipalaiduotų.

Bus naudinga informacija apie augančius žąslus namuose pradedantiesiems. Pirmiau nurodyti patarimai ir rekomendacijos įspės apie klaidas. Nors tinkamai rūpintis viščiukais yra skaudus uždavinys, tačiau jis padės auginti sveiką jauną.

Dienų goslings – video