Gvinėjos paukščiai kapitono kiemeEgzotinis paukštis primena vištienos ir kalakuto išvaizdą. Paprastąsias perlinės vištas lengva veisti ir laikyti namuose. Karališkasis paukštis turi specialius reikalavimus buveinei, tačiau jie yra tinkami. Papildoma informacija apie gražių naudingų paukščių priežiūrą padės išvengti klaidų pradedantiesiems.

Kas pritraukia merino vištas

Kokios paukšcios yra laukinės vištos? Didžioji nuostabi mokykla, gyvenanti Afrikos miškuose Madagaskare. Vėliau paukščiai buvo atvežti į Senovės Graikiją. Paukštis paklūsta lyderiui, paukščiai miega ant medžių.Gvinėjos paukščiai lauke

Šiuolaikinės Rusijos paukščių veislė visada buvo turtingųjų tautų Europoje ir Tėvyne nuosavybės puošmena. Gražus didelis perlinės vištos ganytis žalia veja ir kraštus, visuomet grįžti į į valgį tiektuvai. Iš viso yra 25 rūšių eksotizai, tačiau tik veisimui tinka tik pilka marihua.

Paukščių sugebėjimas neatneša žalos pasėliams naudoja ūkininkams, paleidimo už sklovyvaniya Kolorado vabalų, vikšrų ir vabzdžių sode paketą. Plunksnos perlinės vištos naudojamos klaidingoms blakstienoms gaminti.

Paukštis myli laisvę, erdvus pėsčiomis. Uždaroje grandinėje be žalos sveikatai gali būti 2 asmenys vienam kvadratiniam metrui. Gvinėjos vištos yra blogos motinos. Inkubacijos laikotarpis yra 29 dienos. Tėvų pulkus gali sudaryti 6 moterys ir vienas cezaris. Poravimas vyksta tik ant žemės. 20 dienų apvaisintos patelės nešioja apvaisintus kiaušinius. Tinkamas kiaušinius dėti į inkubatorių tinkamai laikyti yra 2 savaites.Gvinėjos vištos

Namuose yra naudingos perlinių vištų veisimui ir priežiūrai:

 • Perlinių vištų kiaušiniai yra hipoalergiczni ir rinkoje yra vertinami penkis kartus brangiau nei viščiukai;
 • Asmuo yra didesnis nei vištiena, o mėsoje yra daugiau hemoglobino;
 • kiaušinių tinkamumo saugoti trukmė – metai;
 • Paukščių rašikliai naudojami dekoratyviniams ir meniniams daiktams gaminti.
 • Egzotinė paukštis yra noriai ir brangu nusipirkau, norint išlaikyti kaimo turtą.

Kaip organizuoti pietinių vištų laikymą sodyboje

Jautienos naminių paukščių priežiūra namuoseNorint produktyviai auginti perines vištas namuose, būtina įsigyti grynaveislius paukščius. Populiarus šalies veislynuose yra Sibiro baltojo ir Zagoriano baltosios veislės jūrų kiaulytės. Po 3 mėnesių jauni žmonės jau įgauna 1,3 kg svorio. Suaugę asmenys įgyja iki 2 kg svorio, o moterys yra sunkesni nei vyrai.

Pradedančiųjų gurmanų paukščių auginimas namuose yra prieinamas dėl daugelio priežasčių:

 1. Norint išlaikyti pulką, nereikia šildomo kambario. Paukščiai gali atlaikyti šaltinį iki -55 C, bet nesukurkite ekstremalių sąlygų.
 2. Paukščiai gerai žino savo pulkus, grupuoja save. Jie išskiria valdovą ir nieko nekenčia. Kai pasirodęs matymo lauke, šaukiamas pašalietis, taigi saugo kiemą.
 3. Perlinės vištos gali būti išleidžiami į ganosi sode, jie neturi Grėbliai žemės ir Peck palieka, ieško klaidų ir kirminų ant dirvos paviršiaus.
 4. Nebrangūs maitina, nes pusė dienos normos yra žalia, virtos šakniavaisinės daržovės, cukinijos, agurkai, moliūgai.
 5. Techninė priežiūra nešildomose patalpose su sausomis patalynėmis su įrengtomis lizdais.

Remiantis paukščių gemalų laikymo sąlygomis namuose, jų veisimas yra prieinamas net ir į sodą.

Paukščiai gali laisvai ganytis netoliese esančiuose copsuose. Jei jie nėra patraukti aptvare skanus maistas naktį, perlinės vištos išdėstyti už medžiuose naktį, palaipsniui dichaya.

Veisimosi sąlygos

Moteriški perinti skirti viščiukaiPaprastai jie įgyja dienos viščiukus ir auga brooderiuose, kurie pakeičia motiną vištą. Nuo pirmosios dienos gurkšniniai viščiukai yra pasirengę skristi, ir juos nedelsiant nutraukia sparnų sparnai.

Labiau įdomu gauti savo paukščių pūslelę ir jautrumą stebėti šeimą, kai motina vairuoja vaikus. Tačiau tarp paukščių gripo gerų motinų yra reta, o naminių paukščių gamybai namuose reikės naudoti inkubatorių.

Tėvų bandą turi sudaryti kelios moterys ir vyrai.

Tačiau sudėtinga yra tai, kaip atskirti moterį nuo vyriškos vištos paukščių. Jie yra panašūs, o tik mažais ženklais galite rasti vyrą. Jei mes manome, kad tėviniame bandoje jis turi būti seniausia, jis turėtų būti parinktas iš ankstesnių paukščių viščiukų.

Gvinėjos vištos su viščiukais pėsčiomisSuaugusių paukščių bandoje vyro paieška gali prasidėti kiekvieno individo svorio nustatymu. Dažniausiai moterys yra žymiai sunkesnės, daugiau dydžio. Tai pirmas, bet ne vienintelis ženklas:

 1. Pėdų galvos ir antakio struktūra skiriasi pagal lytį. Moterims snapas yra mažas ir elegantiškas, tiesus galvą. Vyriškyje snapas yra storas, gerai paženklintas augimas, petys yra sulankstytas, jis atrodo didžiulis. Ant trumpo kaklo galva visada ištiesta į priekį.
 2. Vyriškos Volgos veislės balta ir Volgos kremas turi lengvesnį apvainėjimą.
 3. Norėdami nustatyti viščiukų seksą, turite atidžiai paimti viščiuką, švelniai atidarykite kloaką, kur surasti mažą sukrėtimą. Tai moterys.
 4. Jaunų perlinių vištų ankštys yra švelnios, o vyriškuose – mėsingos ir didelės. Per metus pomidorai auga dideliais auskarais.
 5. Cesaras, kaip ir gaidžiai, išsiskiria į laikysenos pakuotę. Jie vaikšto, svarbu pakelti uodegą ir galvą, o moterys kukliai kruopščiai ieško maisto. Tokiu atveju kiekvienos progaro vyrų krekas ir moterys sako: “y-a”.

Jaunas vyrasTaigi, mes radome vyrą, antraisiais gyvenimo metais pasirinkome 5-6 produktyvių patelių, ir mes turime suteikti jiems pakabą. Vidutiniškai šie paukščiai nėra mate. Organizuodama tėvystės pulkus, surinktus kiaušinius reikia laikyti vertikaliai, nuleidus dangų. Jie turėtų būti švarūs, nes nešvarumai užkimša poras, o embrionas gali nebūti. Būtina surinkti sankabą iki 12 valandos po pietų.

Jei tarp jūrų kiaulių buvo višta, tai gerai. Jei ne, kiaušiniai dedami į inkubatorių 29 dienas, naudojant technologijas. Norėdami pašalinti viščiukus, būtina inkubatoriuje padidinti drėgmę.

Perinamų vištų plitimas iš perinti skirtų vištų dedekles

Viščiukai, paimami inkubatoriujeSėdėti ir augti tsesareat gali vištiena arba kalakutiena. Jie labiau rūpinasi vaikais nei karalienės paukščiai. Tai gali būti su sūnais, bet lietaus ar pavojaus atveju ji tik rūpinasi savimi. Jei paukštis buvo paskirstytas, paskui reikia organizuoti darželį. Pločio viduryje jie išleido laikiną namą – pastogę nuo blogų orų ir naktį šeimos nariams. Čia yra ramstys, jie ten maitina. Motinos ir patelės saugo pirmąsias kelias dienas, kol cezaryanai įgyja bandos refleksą ir nustato mokytoją kaip lyderį.

Jei kūdikiai laikomi brooderiuose, tuomet reikia organizuoti tinkamą apšvietimą, šėrimą, šilumą. Pirmieji 3 mėnesiai viščiukai yra šeriami specialia dieta. Vandens dubenyje visada turi būti gėlas vanduo, žvyras ir kriauklės atskirame pašariniame arba laisva forma.

Paukščių paukščių šeimaSklendės temperatūra turi būti:

 • pirmosios 3 dienos – 360 C;
 • nuo 4 iki 10 dienų – 30 C;
 • nuo 11 iki 20 dienų – 27 C;
 • vėliau ne mažiau kaip 18 C.

Iki trijų mėnesių apšvietimas turi būti visą parą, tada kiekvieną savaitę sutrumpinkite valandą per dieną iki 5 mėnesių. Tada dar kartą per savaitę pridedate valandą, neatsižvelgiant į metų laiką, kuris sukuria apšvietimą paukštininke 17 valandų.

Jūrų paukščių kiaušiniai turi unikalių savybių. Baltymai turi baktericidines savybes, yra naudojamos kaip akių acto požymių dalis, nuo virškinimo trakto ligų. Mėsa yra 95 aminorūgščių ir yra naudinga nėščioms moterims, gimdyvėms moterims, ir susilpnėja ligos.

Tokiomis sąlygomis moterys šešerius mėnesius tampa lytiškai subrendusiais. Aktyvios mūro laikas yra proporcingas palikuonių reprodukcijos biologiniam ciklui.

Gvinėjos vištų kiaušiniaiGvinėjos vištos pradeda aktyviai kiaušinius vežti, kai laukia palikuonys.

Vasarį prasideda klojimas, tačiau vyrai pradeda poruotis tik kovo mėnesį. Veikimo smailė yra 17-20 oro temperatūroje C ir natūralios šviesos trukmė 14 valandų.

Ne mažiau sunku veisti jūrų kiaulių bandą nei kiti naminiai paukščiai. Veršia jūrų paukščių mėsa, vidutinė kilogramo kaina yra 400 rublių. Produkcija yra be atliekų, net meno dirbtuvėse naudojama pomidorų plunksna, o ne pagalvių pagalvėms.

Vaizdo įrašas apie karališkąją paukštį