Uralo smaragdasŠiuo metu daugelis sodo mėgėjų sode dažnai gali atitikti agrastai. Ir veislės yra labai patrauklios tiek krūmų pavidalu, tiek pati vaisiaus dydžiu.

Toks didelis susidomėjimas agrais aiškinamas tuo, kad jame yra vitamino C kiekis, kuris yra dvigubai didesnis už citriną. Žaviuosi didelėmis uogomis, yra noras auginti tokį stebuklą ir jūsų sode.

Nustatyta, kad siūlomų agresų sėklų asortimentas yra atsparus ligoms, šaltai klimato sąlygoms ir didelio našumo potencialui. Vienas iš jų yra Urano smaragdas, kuriam būdinga saldžiųjų gėrimų rūšis.

Išsamiau apie agrastus Uralo smaragdas

Uralo smaragdasAgrastų Uralo smaragdo anksti tamsiai žalia buvo pradėta veisėjai Pietų Uralo mokslinio tyrimo instituto sodininkystės ir bulvių miestas Čeliabinsko kaip kryžminimosi veislių, tokių kaip Nugget ir pirmagimis Minusinsk rezultatas. Ši veislė skirta veisti Vakarų Sibiro regione. Jis taip pat veisiasi geresnėmis klimato sąlygomis.

Įvairių agrastų aprašymas Uralo smaragdas:

  • krūmų bruožai – sredneroslye, su tankiu šakų vainiku, slaboroskidistye; jauni ūgliai turi žalią spalvą, storą struktūrą, visa ilgio danga yra padengta vidutinio dydžio spinomis, smaigalio indeksas yra vidutinis;

agurkas Uralo smaragdas

  • lapija – netolygus mažų ir didelių tamsiai žalių lapų, kurios būdingos blizgios išvaizdos, raukšlėtos aštriomis smeigėmis, dangalas;
  • žiedynas – didelis matinio-rožinio atspalvio, savaime apsinuodijęs;
  • vaisiai – didelės ir vidutinės ovalios arba apvalios formos uogos su plonomis arti sėklinėmis sienomis, žalios spalvos; vaisių skonis yra saldus ar saldus ir rūgštus; uogos naudojamos tiek sultims ir kompotims gaminti, tiek džemui, uogienams ir įvairiems vaistiniams įliejimams; naudojami tiek šviežioje, tiek konservuotoje formoje, šaldytu pavidalu naudojami troškulių gesinimui;
  • derliaus rodiklis – iš šešių kilogramų uogų iš vieno krūmo; vaisiai nesunaikinami, jie lengvai pašalinami iš šakų;
  • atsparumo ligoms laipsnis – didelis atsparumas miltligei, antraknozė, varpelės ir pušies pjuvenos neapsaugo drugeliai;
  • atsparumas natūralioms ir klimatinėms sąlygoms – veislė yra skirta auginti esant stiprioms Sibiro sąlygoms, žiemos sąlygoms.

Related  Rekomenduojame 10 geriausių veislių klijinių braškių

Pagrindiniai “Urals” smaragdų agrastų privalumai yra aukštas derlingumas, peršalimo tolerancija, skanūs dideli gražiai, aromatingi visuotinio cukraus vaisiai.

Pagrindiniai trūkumai yra krūmų tankis ir gana gausus smailas.

Agrastų veislių Aprašymas Uralo smaragdo norisi gauti padorų plantacijų, siekiant surinkti puikių derliaus, tačiau naujokas sodininkas turėtų žinoti, kad indekso pelningumo potencialūs veislės gali būti pasiektas tik per tinkamą sodinimo krūmų ir priežiūra.

Teisingas nusileidimas

Kadangi agrastas Uralo smaragdas veislė turi sredneraskidisty krūmas, tada nedidelį sklypą galima sodinti vienu metu keletą sodinukų, kaip parodyta paveikslėlyje, formavimo krūmus, iš kurių nebus trukdyti viena kitai, o pagerinti kryžminio apdulkinimo rezultatą, kartu su selfing taip būtų galima pasiekti didžiausias agrastų derliaus rodiklis.

Avokados Urano smaragdas mėgsta saulės spindesį, nepretenzingas temperatūros pokyčiams, tačiau labai reikalauja dirvožemio derlingumo. Puikiai pripažinta ant laisvų priemolio sričių.

Jokiu būdu negalima pamiršti Uralo smaragdas žemumų vietovėse ir aukštumose. Žemumos yra pernelyg pakitusi drėgmei, drėgnumo indekse prastai, o ši įvairovė pageidauja drėgmės kiekio sumažėjimą dirvožemyje.

Auginti šią veislę rudens laikotarpiu, geras laikas sodinti yra atotrūkis tarp rugsėjo pabaigos ir spalio pradžios. Svarbiausias dalykas šiuo klausimu yra važiavimas orų prognozėmis ir laikas atleisti agrastus kažkur apie tris savaites iki pirmųjų šalčių.

Laiko sodinimas žąsys suteikia sodinukams laiko įsišaknijimui. Pavasario laikotarpiu tinkamai pasodinti agrastas puikiai išryškina jaunus ūglius ir formuoja stiprią derlingą krūmą.

Prikabinti kablysPavasario periodas yra labiau linkęs ne sodinti, o Uralo smaragdo reprodukcijai. Minkštiklių, turinčių gimdos šaknies krūmą, surinkimas gali būti horizontalių sluoksnių kelias.

Įtemptos agrastų sluoksniai pavasarį-vasarą rudenį supjaustomos iš motinos krūmo ir pasodinti palankiose jų augimo sode. Sodinimo metu į šulinius reikia pridėti organines trąšas.

Tinkama priežiūra

Kadangi ši veislė yra atspari pagrindinių pavojingų augalų ligų, jo pasitraukimas yra vienintelis teisingas pjovimas, kuri atliekama rudenį, vidutinio sunkumo laistymo ir ravėjimas piktžolių aplink avilį ir periodinio tręšimas organinėmis ir mineralinėmis maistinių medžiagų.

Related  Aprašymas ir nuotraukos rudens veislių medžių obuolių soduose

Kaip kompetentingai auginti agrastą – video