vyšnių veislėSodinant sodą, sodininkai turi teisę pasirinkti iš dešimčių veislių ir hibridinių vaisių pasėlių. Tarp populiariausių yra Cherry Molodyozhnaya, veislės aprašymas padės namų ūkio valdų savininkams geriau ištirti augalus ir gauti iš jo maksimalų galimą derlių.

Vidaus veislės veislė 1993 m. Buvo įregistruota Valstybiniame registre. Dėl šios palyginti ribotos vaismedžių, vyšnių Molodezhnaya, pavaizduotos nuotraukoje, pavyko laimėti nuoširdžiai pripažinti daugelį sodininkų Centriniame regione, kur jis yra zonuotas. Kas paaiškina kultūros populiarumą? Kokios yra veislės savybės?

Aprašymas vyšnių Molodyozhnaya

vyšnia ant sklypoPirmasis sėkmės veiksnys buvo pagrindinės poros pasirinkimas naujos kultūrinės įvairovės. Veisiant, Visuomeninio sodininkystės ir daržininkystės selekcijos ir technologijos instituto veisėjai paėmė senovines, ilgai išbandytas ir gerai išbandytas veisles. H.D. Enikeev ir SN. Satarovas neklydo. Cherry Vladimirskaya ir Lyubskaya davė naują gamyklą savo geriausius bruožus.

Panašiai kaip Vladimiras Cherry, “Molodezhnaya” veislė priklauso krūmų kultūros įvairovei. Vidutinis arba žemas auginimo augalai pasiekia 2-2,5 metrų aukščio, pradeda duoti vaisių bent 3-4 metų amžiaus ir tinkamą priežiūrą 15-20 metų, medis gali gauti 10-12 kg šviežių sultingų uogų. Be medžių plačiai suapvalinta arba kabančios karūna, nėra linkę pernelyg tankiu ir leidžia lengvai nuimti nenaudojant dideles kopėčias ar kitus prietaisus.

Vyšnių Molodyozhnaya kiaušidės formuojamos vienerių ūglių metu, beveik visi pumpurai, išskyrus viršutinį, gali būti gėlių. Dėl šios savybės, po derliaus nuėmimo medžiai atsiranda neįprastai tuščiaviduriai. Siekiant, kad laiku vaisių auginimas nebūtų sutelktas tik į karūnos periferiją, svarbu tinkamai žemės ūkio inžinerija, ypač rudens ir pavasario genėjimo.

vyšnių žiedaiPagal veislės aprašymą “Molodezhnaya” vyšninė yra šviesiai žalios spalvos, lapai su smiltainiu kraštu. Ant ūglių jie laikomi trumpais stiebeliais žalsvai rudos spalvos. Centrinė venna yra aiškiai matoma. Iš išorės plokštės vidutinio dydžio plokštės yra lygios ir tamsesnės nei tos, kurios yra užpakalinės.

Gėlės, kurių skersmuo nuo 1,8 iki 3 cm, yra surenkamas 5-7 vnt. Žiedynuose. Pistilės aukštis beveik lygus tvinkų aukščiui, kuris skatina apdulkinimą net uždaroje pumpuroje. Žiedlapiai yra balti, liečiantys.

Kadangi tokia vyšnios rūšis priklauso nuo savęs vaisių, net sodinant vieną medį sodininkas nepasiliks be pasėlių. Kiaušidės, ypač gerame ore, kai masiškai formuojasi pakankamai vabzdžių apdulkintojų.

Antrasis arba liepos mėnesio pabaigoje vyšnių vaisių Molodežinės veislės masė yra iki 4,5 gramų, tai yra gana gera rūšiai, skirtai centrinei Rusijos daliai. Uogos forma yra ovalo formos, jos spalva yra prisotinta bordo.

derlius nuraminamasMinkštimas ir sultys, kaip Vladimirskos vyšnios, yra tankiai spalvos. Akmens gali būti lengvai išgaunamas iš minkštimo, o sultinga uoga neužsikrauna ir gali būti naudojama bet kokio tipo namų saugojimui. Tai taip pat palengvina prinokusių vaisių malonaus saldaus ir rūgšto skonio.

Savybės agrotechnologijos veislių vyšnių Molodyozhaya

Vyšnių veislės Molodezhnaya nurodo vėlyvą brandinimą. Derliaus nuėmimo laikotarpis prasideda tik liepos 20 d. Ir tęsiasi iki pirmųjų rugpjūčio dienų. Skirtingai nuo daugelio kitų šios veislės, auginamų Rusijoje, “Molodyozhnaya” yra savaime tręšiama augalija. Tai reiškia, kad kiaušidės susidarymas įvyksta tada, kai žiedadulkės iš to paties medžio nukrenta požemį. Tačiau dėl didelio žiedadulkių užteršimo pavojaus žemoje temperatūroje, maždaug 8-12 laipsnių, oro temperatūros, nėra būtina apriboti vieno vyšnios medžio.

Norėdami gauti stabilų metinį derlių, medžiai sodinami 3-4 metrų atstumu vienas nuo kito. Šiuo atveju žydinčių augalų patekę bitės atliks kryžminį apdulkinimą, suteikę didelę pagalbą tiek sodui, tiek jo savininkui.

Geri kaimynai Cherry Molodyozhnaya taps veislėmis su artimomis žydėjimo laikotarpiais, pavyzdžiui, Lubskaya, Shubinka, Morozovka, Turgenevka. Netoli esančių vyšnių sodinamų veislių “Molodyozhnaya” vyšnia yra apdulkintojas, suteikiantis saldžių, sveikų uogų derlių.

žiemos hardy klasėsViena iš aprašytų veislių vertingų savybių gali būti laikoma aukšta, kartu su vyšnia Vladimiras, žiemos atsparumas. Tačiau sodininkų priemiesčiai ir daugiau šiaurinės sritys turi prisiminti, kad konkurso pumpurus yra daug labiau pažeidžiami šaltuoju nei kamieno ir skeleto šakų, todėl už vyšnių sritys yra vieta, atokiau nuo vėjo, o žiemą galite įvertinti karūną sniego.

Pavasarį pergyvenusius medžius sukelia naujas pavojus. Pagal vyšnios apibūdinimą jaunimo veislė nėra atspari tokioms pavojingoms akmens ligoms, kaip moniliozė ir kokkokikozė. Ypač dažnai grybelinės infekcijos įtakoja medžius, kai yra drėgnas pavasaris ir lietingą vasarą.

Paslapčių vyšnių derlius veislės Molodezhnaya

sodmenų sodinimasNorėdami pavaizduoti vyšnią Molodezhnaya į nuotrauką reguliariai patiko geras derlius, sodininkas turi rūpintis augalų komfortu ir sveikata. Pradėkite nuo pasirinkimo meta sodinti. Vyšniams nepatinka požeminio vandens, sunkių tankių dirvožemių ir šaltų vėjų artumas, ypač pavojingas žydėjimo ir kiaušidės formavimosi metu.

Geriausia, kad vyšnių sodas naudotų vietoves, saugomas nuo vėjo, bet visiškai atviras saulei.

Landing atliekama ankstyvą pavasarį ar rudenį. Kaip sodinamąsias medžiagas naudokite vienerių ar dvejų metų sodinukus:

  1. Šaknies nuosavybės augalai pradeda vaisius 2-3 metus po sodinimo.
  2. Suklijuotos sodinukai, pasisekę aplinkybių deriniai, gali pasimėgauti pirmomis uogomis anksčiau.

Draugiškas ir spartaus augimo į aklimatizacija sodinimo duobės pridūrė gerai supuvę organinių ir mineralinių papildų. Tada medžiai yra reguliariai šeriami, tačiau nepamirškite, kad azoto perteklius susijęs su žalumos masės, kad pritraukia lapų valgytojas ir čiulpti kenkėjų ir užkirsti kelią augalo rudenį pasiruošti žiemos miego išsidėstymą.

gausus žydėjimasPavasarį, prieš žydėjimą ir iškart po jo pabaigos, “Molodezhnaya” veislės vyšnios yra apdorojamos fungicidais. Ši priemonė yra būtina vidurinėje juostoje ir šaltesniuose regionuose, kad būtų išvengta kokkokikozės ir monilizės plitimo. Jei reikia, veržimo drėkinimas kartojamas vėlyvą rudenį po genėjimo.

Vasarą, vyšnių sodai veikiami vabzdžių užkrėtimo, bus ne tik sugadinti nokinimo derlių, sunaikinti lapus ir silpnina augalus, bet taip pat prisideda prie užterštumo sergančių augalų grybelių ir kitų tipų ligų. Sunaikinti kenkėjus naudoja insekticidus, fizines ir biologines kontrolės priemones, taip pat liaudies metodus.

Jūs negalite gauti gero derliaus be stebėjimo žemės ūkio technikos ir nedarant prevencinio darbo.

Šiltuoju metų laiku vyšnios būtinai laistomos ir šeriamos. Piktžolių ratuose piktžolių sunaikinti piktžolės, pjauti drėgmę ir išlaikyti dirvos silpnumą, dirvožemis yra mulčiuoti. Ne mažiau svarbu yra sanitarinis genėjimas, kuris atliekamas pavasarį ar rudenį. Visi sugadinti, sausi ar silpni ūgliai iškirpti ir sudeginti. Taip ir nukritusius lapus bei neardžiusius vaisius.

Vaizdo įrašas apie vynuogių sodinimo taisykles