trąšų gumos taikymo rezultatasKaip žinote, siekiant gauti didelį derlių lovos jums reikia tręšti. Geriausias trąšas yra natūralus organinis, kuris apima kompostą ir mėšlą. Bet jie ne visada yra prieinami. Šiuo atveju gali būti naudinga Gumi trąša, kuri turi unikalią sudėtį iš dviejų komponentų – mineralinių riebalų ir huminių rūgščių. Šio vietinio produkto veikliosios medžiagos parenkamos taip, kad vegetacijos laikotarpiu augalai gautų viską, kas reikalinga greitam augimui ir gausiai jo auginimui. Tačiau sodininkas gali būti tikras, kad pavojingų nitratų kiekis daržovėse ir vaisiuose niekada nebus viršytas.

Trąšų Gumi sudėtis

humic trąšų sudėtisHumino rūgštys, kurios yra Gumi trąšų dalis, yra humuso pagrindas – derlingas dirvožemio sluoksnis. Jie yra dideli kiekiai skilimo organinėse medžiagose. Humatai yra aukštos molekulinės junginiai, turintys didelį biologinį aktyvumą. Iš tikrųjų jie yra natūralūs stimuliatoriai. Mokslininkai jau seniai įrodė, kad trąšų Gumi taikymas gali:

  • didinti sėklų daigumą;
  • stiprinti augalų augimą;
  • žymiai padidinti bet kokių pasėlių derlių;
  • didina jų atsparumą dažniausiai pasitaikančioms ligoms;
  • padidina atsparumą žemai temperatūrai, taip pratęsdama auginimo sezoną.

Norint pasiekti didesnį efektą, mineraliniai komponentai – azotas, fosforas ir kalis – pridedami prie Gumi trąšų.

Gautas organinės mineralinės viršutinės padažas turi subalansuotą sudėtį, leidžiančią ją naudoti visą vegetacijos laikotarpį – nuo sėklų daigumo ir lapų derliaus nuėmimo iki komposto krūvų.

Išsamiau aptarkime, kaip efektyviausiai naudoti Gumi Kuznetsovo trąšas.

Parengimo forma ir taikymo metodai

gumos trąšaNaudojimo paprastumo dėlei galima įsigyti keletą šio produkto rūšių.

Gumi-20 Universal taikomi visiems žemės ūkio kultūroms, esant 0,5 litrų vienam šimtui šimtui svorių laistymo metu. Naudokite 1-2 kartus per sezoną. Taip pat trąšų tirpale sodinti bulves gumbai mirkomi.sausos trąšos gumi

Gumi-20M turtingas. Daržovėse, uogose, žolelėse yra 2% azoto ir fosforo, 3% kalio, 11 mikroelementų lengvai virškinama forma ir fitosporinas-M. Gumi tinka šiltnamiuose ir atvirame lauke. Reguliarus purškimas leidžia jiems augalus aprūpinti visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis ir apsaugoti juos nuo dažniausių grybelinių ligų.

Purškiant, aktyvios trąšų sudedamosios dalys neįeina į dirvožemį ir nedaro piktžolių augimo.

Purškiant, preparatas praskiedžiamas vandeniu 40 kartų. Šerdies šerti 1 šaukštelis veisiamas 1,5 litro vandens.trąšų naudojimo dozė

Related  Kokoso tablečių savybės sodinukams

Gumi-20M turtingas namas yra minimalus mineralinių komponentų kiekis, nes jis yra specialiai sukurtas vazoninėms gėlėms. Siekiant užkirsti kelią ligoms, preparatui pridedama apie 1% fitosporino.

Gumi-30 Universal yra pagamintas iš pastos pavidalo. Patogu atskiesti vandenį pakartotinai purkšti ir laistyti visų pasėlių. Paruoškite darbo tirpalą, įpilkite 0,5 g pasta į 1 litrą vandens.

mėšlo trąšosGumi-Omi kompostinas. Trąšų sudėtyje yra daug azoto ir puikiai tinka greitesniam komposto nokinimo procesui. Jis yra išaugintas 0,5: 100 proporcijoje ir impregnuotas kompostu masė.

gumi ome svogūnų česnakaiGumi Omi svogūnai-česnakai specialiai sukurta šiems dviems augalams. Jis prisotina šaknis visais reikalingais ir apsaugo juos nuo ligos.

trąšų gumi KuznecovaGumi-20 Cornesil Kuznetsova visiškai susideda iš natūralių humuso rūgščių ir skystų organinių medžiagų. Ji stimuliuoja šaknų augimą, mažina sėjinukų stresą transplantacijos metu.

kalkių gumaGumi liepas su boru. Ji turi mineralinių medžiagų kiekį ir yra naudojama kaip minkštas natūralus gumos deoksidatorius.

Gumi trąšų naudojimo būdai

gumi cornisilNaudojimo instrukcijos Gumi trąšoms yra keletas vaisto vartojimo galimybių:

  • Mirkymas sėklų (bulvių gumbai) arba laistymo lovos su jau sėklomis;
  • sodinukų laistymas ir purškimas prieš ir po sodinimo šiltnamyje arba ant lovos;
  • sodo augalų šaknų ir lapų tręšimas;
  • Komposto gydymas pagreitinti brandą.

dervos naudojimas sodinukamsTaigi, “Gumi” trąšas puikiai tinka visų rūšių augalų sezono sodo, gėlių ir kambarinių augalų apsirengimui. Vaistas suteikia augalams viską, kad greitai augtų ir sustiprėtų šaknys, sultingas žydėjimas ir gausus vaisius, saugo nuo ligų ir skatina greitą augalų liekanų skilimą, kuris kitais metais formuoja turtingą subrendtą organinį junginį.

Agurkai ir baklažanai – video