Kiekviena veislė turi savo skonįMes tęsime savo pažintį su populiariais moliūgo veislėmis, sodo augintais vasaros gyventojais visuose šalies regionuose. Iš plaušienos minkštimo paruoškite skirtingus indus, o sėklos sunaudojamos džiovintos formos.

Moliūgas Big Moon

Moliūgas Big MoonPavyzdžiui, “Big Moon” moliūgai 115-130 dienų auga iki 70-90 kg, tačiau galingame krūmyje turės palikti tik vieną kiaušidę. Vidutinis vaisių svoris, tinkamas džiovinti, paruošti namo konservavimą ir sultis, yra 20-50 kg. Ant ilgų blakstienos subrandę apvalūs arba šiek tiek suplokšti vaisiai su lygiomis geltonomis odelėmis ir sultingi, gerai konservuojami iki pavasario skutimo pulpos.

Moliūgų kumpis

Moliūgų kumpisPo 110-140 dienų po daigumo galima surinkti Stobuntovos veislės moliūgų vaisius. Ilgai, iki septynių metrų, augalų bats gamina geltonus arba oranžinius žiedinius vaisius. Jų paviršius yra lygus arba su numanomai išreikštu spygliu. Žievė yra didžiulė, nuo 10 iki 50 kg moliūgų, plona, ​​minkšta, gelsvai oranžinė.

Krupnoplodnogo vertė, kaip nuotraukoje ir aprašyme, veislių moliūgų didelio kiekio vitaminų ir mineralų, organinių rūgščių ir pektino. Mielėje, naudojama mityboje, mažai cukraus. Moliūgas gali būti naudojamas gaminant sultis, gaminant bet kokius patiekalus, įskaitant šviežias salotas.

Moliūgų Volga Pilka

Moliūgų Volga PilkaTarp plačiausiai auginamų veislių “Volzhskaya” pilkoji moliūgai būdinga šviesiai pilkai atspalvio žievės ir palyginti nedidelių vaisių, sveriančių tik 9 kg.

Nuo galingų blakstienų derlius pašalinamas po 110-125 dienų po sėjos. Visuose 2 moliūgų krūmams lovose nereikės daug vietos, bet derlius bus malonu. “Tykviny” turi plokščią formą su silpnai pastebimais segmentais. Žievė yra elastinga, ne storesta, minkštimas yra labai turtingas karotinu, cukrumi ir kitomis naudingomis medžiagomis. Konsistencija yra vidutinio tankio, minkštimas yra labai skanu ir gelsvas-grietinėlės arba oranžinės spalvos. Ši veislė tinka visų tipų terminiam apdorojimui, džiovinimui ir džiovinimui, taip pat šviežiam vartojimui sultyse, bulvių koše ir salotose.

Related  Mes tyrinėjame savybes vyšnių veislės “Zhukovskaya” aprašymu ir nuotrauka

Moliūgų Moliūgų Įvertinimas

Moliūgų Moliūgų ĮvertinimasKitas veisiamų plačiai išaugintų moliūgų vidinė atranka gali pagaminti vaisius, sveriančius nuo 8 iki 24 kg. Tuo pačiu metu paplokščias, beveik lygus melionas laikomas be kokybės praradimo iki vidurio pavasarį ateinantiems metams. Žievė yra lengvasis ar šviesiai oranžinis. Kūnas tankus, gero skonio ir aromato.

Moliūgų Hokaido

Moliūgų HokaidoTarp populiariausių veislių šiandien skanus moliūgų Hokaido išleistas ankstyvą brendimą ir puikaus skonio savybes. Minkštimas naudoti virimui melionas turi saldų skonį, yra kaip kaštonai ar saldžiųjų bulvių tiek. Vidutinis kriaušės formos, apvalaus arba suplakto moliūlo svoris yra 0,7-2,5 kg. Norėdami gauti gerą derlių, turite reguliariai laistyti.

Naudinga žmogaus sveikatai apelsinų moliūgų minkštimas Hokkaido sudėtyje yra daug vitaminų, mineralų ir rūgščių. Žievė gali būti visų atspalvių nuo geltonos-oranžinės iki raudonos. Tačiau be populiariausių raudonųjų veislių yra vaisių, kurių žalia, pilka ir beveik balta oda.

Žalioji Hokaido moliūgaiIr raudona ir žalia moliūgas, kaip nuotraukoje, tinka maisto sriubos riebus, bulvių koše, troškinimui, sulčių ir kitų sveikų patiekalų paruošimo. Iš celiuliozės galite gaminti uogienes, uogienes ir cukinijas.

Kaip Japonijos Hokaido moliūgai, kvapiuoju moliūgai, daug veislių užsienio šaltinių pavadinimas “Skvošas”, nevalingai lyginant rūšys, moliūgai ir cukinijos, vasaros atstovų šeimoje.

Tai yra moliūgų skvošas su riebiomis, kuklų minkštimu ir maloniu muskuso kvapu visame pasaulyje, laikoma vertingiausia ir naudinga. Visi kvapiuoju skvošas veislės yra gausu karotino ir cukraus, vaisiai išlaikyti gerai, tačiau reikalauja daug šilumos, kai auga.

Moliūgų muskato moliūgai

Moliūgų muskato moliūgaiŠios veislės Maskato skvošas pasiekia 120-130 dienų. Vidutinis galingų augalų formuojamų cilindro formos arba ovalo vaisių svoris siekia 3-6 kg. Tykvinas padengtas plonu oranžine žievė, po kurios yra stora, saldus, tamsiai oranžinė minkštimas, kuriame yra daug cukraus ir karotino, kuris yra naudingas žmonėms.

Related  Moliūgo auginimas šalyje atvirame lauke

Veislė pasižymi dideliu stabiliu derlingumu, geromis skonio savybėmis. Butternut moliūgų, kaip nuotraukoje, gali atlaikyti sausros, tačiau reikalauja, kad šilumos, gali būti naudojami maisto produktai ir maistas kūdikiams, nuo vaisiai yra skanus naudinga sulčių ir virkite mažai kalorijų skanėstų.

Moliūgas Matilda

Moliūgas MatildaMuskatas, panašus į nuotrauką, moliūgų pailgos formos ir storio mielo minkšto sluoksnio, vadinamas moliūgo batternatu. Iš tiesų, moliūgai turi malonų aliejaus ir riešutų skonį, ypač gerai išreikštą virta, kepta ar kepta forma.

Šiek tiek pailgos formos briaunomis vaisiai gali sveria nuo 3 iki 5 kg, ir dauguma vidaus sustabdo celiuliozės ir skirtų tik mažai vietos į storesnis dalį moliūgo Matilda sėklas. Plaušiena yra oranžinė, su saldžiu medaus skoniu ir aromatu.

Moliūgų ananasas F1

Moliūgų ananasas F1Išoriškai šios viduriniosios hibridas kaip moliūgų Matilda, su visiškai sklandžiai kreminės spalvos žievė, išskyrus vaisius. Tuo pačiu metu batutuose gali išsivystyti iki 6 moliūgų su puikiais prekių ir skonio savybėmis. Pyriform, sveria nuo 1,5 iki 3 kg Butternut Skvošas, kaip nuotraukoje, turi ploną, bet tankus ir žievelės saldus geltona-oranžinė, muskato riešutas su stiprėja kaip senėjimo aromato masės.

Vaisiai gali turėti iki 10% cukraus, daug karotino ir kitų naudingų elementų. Tai daro patiekalus ir sultis iš vaisių dietos ir netgi gydomųjų. Kultūra puikiai prisitaiko prie augimo sąlygų, nėra pažeista ligų ir lengvai perduodama saugykla.

Moliūgų muskusas Vitaminas

Moliūgų muskusas VitaminasŠio muskato moliūgo krūmai sudaro ilgą, iki 6 metrų, vytinimą, kurio metu susiriami 2-3 vaisiai. Po 125-130 dienų galima rinkti plokščias, su vos pastebimomis šonkaulėmis vaisius, sveriančius 5-7 kg.

Pagal oranžinę arba gelsvą žievę yra tankus traškus minkštimas turtingo oranžinio atspalvio. Iki brendimo vaisių laiko kaupti cukraus ir karotino daug, kuri leidžia iš meliono naudoti vaikams ir terapinis maitinimas.

Related  Kas vadinamas duonos medžiu

Moliūgų moliūgas

Moliūgų moliūgasTai tokia moliūgo rūšis, kad žmogus privalo gauti pirmuosius patiekalus. Moliūgų moliūgas arba Calabash buvo gerai žinoma, kad senovės civilizacijos, įskaitant senovės Egipto gyventojų, Kinijoje ir Indijoje.

Iš mažai valgomų ir plonų vaisių minkštimo, buvo gauti gražūs puodeliai ir buteliai, vadinami kalabais. Bet be utilitarinė naudojimo moliūgas buvo vienas iš pirmųjų dekoratyvinių moliūgų, kaip nuotraukoje, kuri rodo ne tik natūra, bet ir kitą nuostabų vaisių ataugų, spalvinga juostelės ir dėmės, į kriaušių ir Turkijos galvos apdangalų formą.

Dekoratyvinis moliūgasTaip, ir pats moliūgas. Maža namelis gali būti beveik sferinis arba pailgas, kaip milžiniškas agurkas, atrodo kaip kriaušės ar įnoriškai išlenktos mėsos.

Ištempti vaisiai yra žali, kaip nuotraukoje, moliūgai yra tinkami valgyti. Jie yra mažai kaloringi, daug drėgmės ir skaidulų. Kaip brendimo žievė coarsens, o kūnas tampa plonesni, kol ji išnyksta visiškai. Tačiau sodininko naudojimas yra stiprus, visiškai natūralios medžiagos indas.

Vaizdo įrašas apie moliūgų rūšis