svetainės stulpelių kriaušėsJei priemiesčio plotas yra miniatiūrinis, storosios žarnos formos kriaušės taps dekoratyvine puošyba ir apdoros sultingi vaisiai. MV Kachalkin atrankos medžiai yra nykštukiniai medžiai, primenantys kolonijines obelis. Paprastasis vardas buvo priskirtas kriaušei. Medžiai dauginasi pasodinant ant žiemos apsodintų poskiepių – ciberžolės ir irgu. Bet tu gali auginti sėklų medį.

Nykščio kriaušės aprašymas

Kultono formos vaismedžiaiKompaktiškas mažas medis yra vertinamas dėl gero išlikimo, paprastos priežiūros. Iš sėjinuko auginamas medis pradeda vaisius antrus metus. Per pirmuosius metus kolonijų kriaušės suteikia iki 3 kg didelių vaisių. Visoms nykštukų rūšims būdingas žiemos atsparumas ir nepriimtinumas dirvožemiui.

Kai kurie medžiai auga 2,5 metro, dažniausiai kolonėlės auga iki 1,5 metro, bet yra padengtos vaisiais. Atrodo, kad kriaušės įstrigo prie kamieno. Tiesą sakant, jie yra susieti mažais šakelėmis. Karūna nesudaro.

Privalumai:

  • nepretenzybes;
  • našumas;
  • atsparumas nepalankioms sąlygoms;
  • kompaktiškumas;
  • didelis derlius.

Medžiui reikia reguliariai genėti, gausiai laistyti, papildomai tręšti suaugusią kriaušę.

Medis jaustis gerai ant siauros platformos, jei tik šiaurinis vėjas neduos jo drebėti. Geriausias sodinimo medžiaga yra paruoštos augalinės kilmės storosios žarnos formos, įsigytos medelynuose.

Augalą galima dauginti žaliomis kirtimais. Sėjama sėkla išauginta sėkla, kitaip laukiniai augs.

Nykštukų kriaušių veislių yra nedaug, tačiau jie yra įvairūs. Keptuvių formos kriaušės, skirtos skirtingoms brandinimo dramoms, siūlomos nuo vasaros pradžios, trumpam galiojimo laikui, iki žiemos, skanu į sofą. Vaisiai naudojami šviežiai ir visuose konservavimo metoduose.

Tačiau nykštukai negyva ilgai. Auginimas gali trukti 7-15 metų. Prekės laikotarpio trukmė priklauso nuo sulaikymo sąlygų.

Sąlygos sodinti ir auginti nykštukines kriaušes

nykštukinis kriaušių nusileidimasKriaušių sėjinukai yra pasodinti pavasarį, gerai paruoštą nuo rudens. Šiuo atveju žemė nuo rudens užpildoma tik organinėmis trąšomis. Duobas yra 50 cm gylis, atstumas tarp medžių yra 1 – 1,5 m. Žiemą supilamas vandens kibiras. Į impregnuoto piliakalnio augalą kriaušių, ištiesinti šaknis. Pabarstykite smėliu, ¼, sudarytą iš granuliuoto superfosfato. Nors medis negyvena, dažnai reikia laistyti. Sklypo vieta žemėje nėra palaidota.

Šalia šaknų turi būti maistinga žemė, o smėlis yra tik milteliai. Reikia nuolat gaivinti jauną medį.

Šis paprastas stulpų kriaušių sodinimas ir jo priežiūra daro augalą mėgstamu daugelyje Maskvos sodų. Jei gėlės atsiranda sodinimo metais, jos turi būti visiškai pašalintos, kad visos jėgos būtų nukreiptos į šaknų sistemos vystymąsi. Kitais metais palikite keletą vaisių. Trečiaisiais metais stulpelis suteiks visą derlių.

Related  Nuotrauka ir aprašymas bulvių veislių

genėjimo stulpelio kriaušėsGenėjimo stulpelio kriaušės reikia kasmet. Tačiau kuo giliau genėti, tuo jaunesni sodai atsiranda. Auksinė reikšmė – sutrumpinti šoninius šakos iki antros inksto. Augalinis medis mėgsta organinių azoto ir mineralinių trąšų. Tinkama srutos ir šviežias kurjakas, bet pirmojoje vasaros pusėje.

Trijų kartų maitinimas karbamidu yra kolonėlės formos kriaušės. Pirmą kartą purškiamas ant jaunų lapų. Lapinės viršutinės padažos kartojamos dar du kartus, pasibaigus 2 savaičių laikotarpiui.

Jei kriaušės pradeda tirpti, tada medis yra perkrautas pasėliu. Kitame sezone reikia atlikti koregavimus, kad nebūtų išnaikinti medžio.

Būtina paruošti žiemai skirtą koloną formos kriaušę, nepaisant paskelbtos beveik visų veislių standumo. Geriausi atsparūs vaisių pumpurai nuo užšalimo esant -25 C. Tačiau priemiestyje temperatūra yra žemesnė, o jauni medžiai yra mažiau žiemos atsparūs.

Apsauga sukurta iš sausų medžiagų:

  • lapnik;
  • šiaudai;
  • pjuvenos;
  • neaustinės geotekstilės.

Apsauga nuo pelių ir kiškių bus prijungta prie nugaros lapniko pagrindo. Geriausias sniegas gali būti sniego dreifas.

Geriausios rūšies kriaušės priemiestyje

kriaušių baltos-raudonos vėlaiPažiūrėkite į kolonos formos kriaušės nuotrauką – neįprastas dekoratyvinis augalas naudojamas gyvatvorių ir priemiesčių nuosavybės projektuose. Jei manome, kad nuo liepos iki rugsėjo vidurio ruddy skysti kriaušės patinka žvilgsniui, sunku atsisakyti kompaktinio sodo. Kompetentingas veislių pasirinkimas padės sukurti kriaušinių transporterį.

Žiemos veislės yra tos, kurios bręsta nuo lapkričio iki sausio ir yra saugomos beveik visą žiemą. Jos apima veisles Dalikor, Sapphira G1, Lyubimitsa Yakovleva G3.

Rugpjūčio ir rugsėjo pradžioje surinkti kriaušiai saugomi maždaug mėnesį. Jie yra saldūs, teka su sultimis. Tokių veislių pavyzdys: rudens svajonė, švelnumas, dekoras. Rugpjūtį galite valgyti koloną formos kriaušės G322. Veislė yra savaime apvaisinta, nepretenzinga. Vaisiai geltonos spalvos, kartais raudonai traukia liemenį visiškai. Jūs galite išlaikyti derlių savaitę. Vienos kriaušės svoris yra apie 200 gramų. G333 jau yra rudens įvairovė su išskirtinėmis skonio savybėmis.

Related  Didžiulė derliaus Grusha Williams – mėgstama tarp veislių

Sapphire kriaušėsNuo birželio pradžios galite valgyti Colon-formos kriaušes Carmen, G5 klasės, Medova. Vaisiai pasiekia 300 g ir yra labai skanūs. 1964 m. Sovietų veislininkių sužalotas medus kriaušių yra įspūdingas. Vaisiai 290 – 540 g su sultinga maltą maltą gavo 4,92 balus pagal penkių balų skalę. Žiemos atsparumas yra didesnis nei vidutinis. Vieno medžio produktyvumas iki 110 kg. Kriaušių medus yra atsparus pagrindinėms ligoms, o vaisius išlieka iki vasario. Šiai veislei rekomenduojama auginti priemiesčiuose.

Nepriklausomai nuo rūšies stulpelių kriaušių Maskvos regione, jų derlius yra daug didesnis už didėjantį medį, atsižvelgiant į okupuotą plotą. Tačiau rūpinimasis kompaktiškais medeliais, apsaugantis juos nuo šalčio, yra daug lengvesnis. Faktas, kad nykštukė yra anksti vaisius, sulėtino trumpos medžio gyvenimo trūkumą. Galite greitai laukti derliaus iš jaunų sodinukų, atsipalaidavę senais medžiu.

kriaušė G5Pramogų vaisių sodams “Carmen” veislė yra ideali. Galima sodinti iki dviejų tūkstančių augalų viename hektare. Tamsiai raudona 300 g vaisių parduodami kaip karšti pyragai. Kriaušių Decora geltonos spalvos vaisiai su rožių kvapu. Ši veislė yra labai atspari didelėms ligoms, ji nuolatos toleruoja Maskvos regiono klimatą.

Vaizdo įrašas apie miniatiūrinę kriaušę