Didžioji dauguma mūsų tautiečių mėgsta skanius ir sveikus pomidorus, kurie išskirti pagal skanų skonį ir gerą aromatą. Ši kultūra jau tapo neatskiriama daugelio patiekalų daržovių meniu dalimi, tačiau ji dažnai naudojama maistui ir atskirai nuo visų. Tačiau, kaip žinoma daugeliui pomidorų auginančių žmonių, ši kultūra yra gana termofilinė ir gerai auga esant žemai temperatūrai, ne žemesnei kaip 11 ° C. Tai sukelia tam tikrų sunkumų auginant pomidorus Urals, kur vasarą yra trumpas ir vėsus. Perskaitykite straipsnį: sodinant pomidorus?

Gebėjimas auginti pomidorus Urals

Laimei, kompetentingi veisėjai buvo išvesti veislės, leidžiančios sėkmingai auginti šią daržovių kultūrą net ir klimatuose esančiuose regionuose. Dėl to šiuo metu visi, gyvenantys Uralo regione ir artimiausiuose regionuose, gali įsigyti tinkamų sėklų ir auginti pomidorus savo namuose. Vienintelis dalykas, yra labai svarbu pasirinkti tinkamus sėklas, taip pat būti tikri jų geros kokybės – tai iš gamtos gydomųjų galių sėklos labai priklauso ne tik gerą augimą, tačiau taip pat gausu derlių.

Geriausi Uralo pomidorai – veislės ir jų savybės

Pagal geriausias veisles pomidorams, kuriuos rekomenduojama auginti Uraluose, jie reiškia tuos, kurie turi mažiausiai kaprizingumą, gerą derlingumą ir padoraus skonio savybes. Geriausios pomidorų rūšys Uralui leis jums augti gerą derlių, kuris neabejotinai padės ne tik sodininkui, bet ir jo šeimai.

Tarp populiariausių ir patikrintų pomidorų veislių yra šie:

  • Bull's HeartBuliaus širdis. Šiai veislei būdingi dideli ir mėsingi vaisiai, kurie dažnai būna skirtingose ​​salose, bet dėl ​​savo saldaus skonio taip pat naudojami maistui ir atskirai. Nurodo veiksnys augalų veislių yra ant, yra nuo 150 iki 170 cm aukščio. Krūmo išeiga yra apie 3,8-5 kg, o, kai auginami šiltnamiuose ir šiltnamiuose yra iki 10 kg per krūmo.
  • Pomidorų įvairovė Uralas F1Uralas F1. Šis hibridas veisiami selekcininkams, specialiai auginamiems Rusijos vidurinėje zonoje, o prinokusius, skanius ir saldžius vaisius nuimami po 120 dienų nuo sėjos momento į žemę. Dažniausiai jie auginami šiltnamiuose arba po filmu, o geru derliu galite išauginti iki 8 kg pomidorų iš vieno krūmo. Vaisiai yra lygūs, vienodai apvalūs, svoris apie 320 g.
  • Paveiksle yra pomidorų Nevsky įvairovėNevsky. Tokio tipo pomidorai yra labai vertinami sodininkų iš Uralo dėl to, kad augalas gali atlaikyti aštrių temperatūros svyravimų, kurie neturi įtakos gėlių formavimui. Tuo pačiu metu, auginimo sezono metu ypač svarbu išlaikyti aplinkos temperatūrą bent 18 ° C, taigi rekomenduojama augti šiltnamiuose. Augalo aukštis siekia 25 cm, vegetatyvinis laikotarpis trunka apie 100 dienų, o iš vieno krūmo galima derliaus nuimti iki 3 kg vaisių.
  • Sibiro ankstyvas nokinimasSibiro ankstyvas brandinimas. Pomidorų veislei galima augti net lauke, nes ji toleruoja žemą temperatūrą. Auginimo periodas siekia 110 dienų, o derlius iš vieno krūmo gali būti pasiektas iki 3,5 kg. Stiebės augalo aukštis 25-30 cm, o vaisius yra raudona, plokščia forma, svėrusi 50-60 g.
  • Pomidorų veislės intuicija F1Intuicija F1. Puikus hibridas, kurį augina veisėjai, norint gauti gausų derlių per labai trumpą vasarą. Dėl savo nepretenzybiškumo ir patogumo auginimui, Uralso sunkvežimių ūkininkai dažnai naudoja gerą derlių. Augalo vaisiai yra gana dideli, jų masė siekia 110 g ir toleruoja didelį drėgnį. Viename šepečiui gali būti iki 6-8 pomidorų, ir jie turi tinkamą suapvalintą formą.
  • Niagara F1Niagara F1. Ši ankstyvoji hibridinių pomidorų įvairovė pasižymi dideliu derliumi, puikiu vaisių kokybe ir šiek tiek originalia forma. Vaisiai yra šiek tiek pailgos, raudonos, puikios skonio. Dėl galingos šaknies sistemos, augalas gali išlaikyti drąsius periodus ir vaisiai yra suformuoti šepečiu, kurių kiekviena gali sudaryti iki 15 pomidorų.

Related  Petražolės ant palangės: kaip augti ir augti

Be pirmiau taip pat Uralo dirbamos pomidorų veislių, tokių kaip Japonijos triufelis, milžinas, Kijevas, Moldovos, mygtukai, Monetų De Baran Sanka, Malachitas karstas Biyskaya pakilo ir Juodosios princas.

Atsižvelgiant į nedidelę vasarą, kai jau rugpjūčio pabaigoje oro temperatūra per dieną jau gali nukristi žemiau + 10 ° C, vaisius dažnai reikia išvalyti vis dar žalia. Tačiau, kaip daugelis žino tikrai, šiuo atveju jie tradiciškai dedami ant krosnies ar slenksčio, kad jie suglebtų. Taigi, jei nori, ir to, kad norėtumėte išauginti pomidorus, vis dar įmanoma, kaip rodo daugelio mūsų vasaros gyventojų patirtis.

Kur galiu nusipirkti tinkamas pomidorų sėklas?

Atsižvelgiant į tai, kad sėklų kokybė tiesiogiai priklauso nuo derliaus, jų pirkimas turėtų būti visiškai priskiriamas. Geriausia įsigyti sėklų specializuotose parduotuvėse, kuriose galite būti tikri, kad sodinamosios medžiagos kokybė yra labai didelė. Gavę čia geriausius pomidorus Uralui gero derliu, visiškai negalite abejoti. Paprastai tose pačiose parduotuvėse galite nusipirkti specialų dirvožemio dirvožemį, kuriame yra pasėtos sėklos, ir jūs taip pat turite imtis visų atsakomybių dėl jo įsigijimo.

Apibendrinant bendrą apžvalgą, galite pridėti, kad Uralo, veislių pomidorai, kurie yra ne tik įvairus, bet ir gebėjimas gerai atlaikyti staigių temperatūros pokyčių, išaugo gana sėkmingai. Tuo pačiu metu, jei pareiga yra prisiimti atsakomybę už pomidorų auginimą, kiekvienas galės gauti labai gerą derlių ir prašyti jų skanių vaisių su savo artimaisiais ir draugais. Dėl vietinių ir užsienio veisėjų pastangų ir Uralo, galite gauti puikių pomidorų.

Vaizdo įrašas apie pomidorų augimą Uralyje