Melionai cassaba arba melo cassabaKasabo ar Melo cassaba melionai yra iš Mažosios ir Vidurinės Azijos. Senovės įvairovė garsėja tuo, kad saldūs vaisiai ir įrašų sultys nerenkamos melionams, bet jau yra saugojimo procese.

Skirtingai nuo gerai žinomų europiečių melionų kantalupių, cassabai beveik neturi ryškių skonių. Šios rūšies vaisiai yra suapvalinti arba sunkiai suplokšti, daugelyje veislių bazėje yra pastebimas mastoidų išsišakojimas. Maniovos oda, priklausomai nuo veislės, gali būti lygi, padengta tinkleliu arba susiraukšlėjusi. Kai kuriose veislėse, net subrendę vaisiai, matomi plaukai, paprastai būna tik kiaušidėse. Pjūties minkštimas yra tankus, šviežiai nupjauta vaisiai yra žolelių su agurkų aromatu. Cassab melioniniai augalai yra vidutinio dydžio. Lapai, augantys lapeliuose, yra tvirtinami trumpomis stiebelėmis.

Brandinimo ir srityse, kuriose ši veislė yra auginami melionai laikas, melionai, pvz Kassab skirstomi į tris tipus.

Vasarinės cassava melionas

Vasarinės cassava melionasVasaros Kassab (var. Zhukowskii) Mažosios ir Vidurinės Azijos yra mažo dydžio, lygaus, raukšlių nemokamai odos ir ankstyva. Šiai grupei, aktyviai auginamai Mažojoje Azijoje ir JAV, yra keletas rūšių veislių:

  1. Kasabas Žukovskis yra melionas su sferinėmis arba beveik suplokštomis, vidutinio svorio vaisiais. Ant geltonos, lygios ar šiek tiek rausvos melionų odos galite pastebėti tamponus ir taškus iš tamsiai žalios spalvos.
  2. Kassab pastebėtas formos, dydžio ir kokybės celiuliozės netoli Žukovsko rūšių, bet juodos ir žalios dėmės ant odos yra labiau matomi ir yra visiškos brandos meliono.
  3. Paprastoji arba medus melionas skiriasi nuo aukščiau išvardytų veislių sklandžiai arba vos tinklelio žievės vaisių.

Visais vasaros cassabais yra būdingas tirpstantis ar šiek tiek pluoštinis storas minkštimas, kurio sudėtyje esantis prinokusių vaisių cukrus yra aukštas.

Vasaros kopūstai yra daug cukrausŠių melionų laikyti beveik neįmanoma, taigi jie dažniausiai naudojami vietos auginimo regionuose.Ypatingas būdas laikyti manikiūną

Related  Vynuogių dauginimasis sluoksniais vasarą

Kassaba rudens-žiema terminas

Rudens-žiemos Kassab paskirta natūra hassanbey, didesnis nei anksčiau ir yra labiau raukšlėta paviršius vaisių.

Tupinimas vyksta tik saugojimo metu, todėl specialiomis sąlygomis melionai saugomi nuo 1 iki 3 mėnesių.

Be Karakalpakstan ir Khorezm šalia auginamos melionų Gurvak ar Gurbek taip pat susijęs su Kassab, tačiau skiriasi nuo jų apvalios arba ovalios formos be projekcija ir beveik lygaus paviršiaus pluta.

Kassaba rudens-žiema terminasAnt cut meliono matomi sultingas žalsvai kūnas ir mažas ertmės pripildytas dideliais balti arba gelsvai kreminės spalvos sėklos. Šios veislės melionų brandinimo laikotarpis yra 75-105 dienos, tačiau vaisiai turi būti saldūs, jie turi būti išlaikyti. Kai pasiekiamas fiziologinis prinokimas, melionas nėra gabenamas ir naudojamas tik vietiniam vartojimui.

Muscat melon Kassaba – video