vyšnių veislė TravellerDaugelis sodininkų įdomu Kokį vyšnių slyvų naudojamai veislei sodinti savo sodą, gauti malonų ir turiningą derlių. Slyvos keliautojas, klasės aprašymas ir nuotrauka, kuri parodo, Bezpretensjonalność, taip pat turtingas ir anksti išvaizda vaisiniai augalai, idealiai tinka jūsų svetainę. Jūsų mėgstamiausius vaisius galima pajusti jau vasaros viduryje. Ir iš to gaunamas derlius pasirodo saldus ir sultingas.

Aprašymas ir veislės savybės

reguliarus gausus derliusVeislių vyšnių plunksnų keliautojas reiškia Rusijos slyvos hibridus. Išvaizda medis yra mažas ir siekia tris metrus aukščio, jo karūna yra kompaktiška ir ne itin stora. Vyšnių slyvos lapai turi šviesiai žalios spalvos su smailiu galu. Parodytos gėlės yra baltos ir didelės.

Skirtingos savybės:

 1. Vaisiai ant medžio turi vidutinį svorį 20-30 gramų. Jų oda yra lygi, violetinė-raudona.vyšnių slyvų vaisių dydis
 2. Iš kaulų atskyrimas yra gana sunkus.
 3. Veislių vyšnių slyva yra nepretenzinga priežiūra ir neturi specialių pageidavimų.

slyvų vaisiusSodininkams suteikiama tokia vaisiaus savybė:

 • vyšnių slyvos pjūvyje yra oranžinė spalva, plona pluoštinė struktūra.
 • vidutiniškai aukštas.
 • po kurio laiko pjaunant vaisius, jis pradeda tamsėti.
 • skonis yra šiek tiek rūgštus.
 • aromatas yra malonus, švelnus, plinta per trumpą atstumą.
 • mažo dydžio kaulas.

Argumentai “už” ir “prieš” veislės

jaunas sodasPrieš sodindami medį, turėtumėte atsižvelgti į visus jo pranašumus ir trūkumus. Tarp veislės pranašumų galima nustatyti:

 1. Geras tolerancijos stiprios žiemos.
 2. Greitas vaisių išvaizda.
 3. Metinis derlius.
 4. Negalima pasireikšti tokiomis ligomis kaip moniliozė ir klyasterosporiozė.

Trūkumai:

 1. Ši veislė netoleruoja sauso oro.
 2. Pagal nuotraukų aprašymą vyšnių slyvų veislių, keliautojas gali pamatyti, kad nokintas vaisius yra nedidelis.
 3. Kūnas sunkiai atskirtas nuo kaulo.
 4. Kadangi žiedai pradeda žydėti labai anksti, pavasario šaltyje pavasarį jie užšąla.
 5. Slyvos slyvos ilgą laiką nėra saugomos.

Related  Daržovių augalų ir gėlių augalų sodinukai durpių puoduose

Augalinės slyvos sodinimo ir priežiūros ypatybės

slyvų medžių sodinimasŠis vyšnios slyvos tipas tinka bet kokiai dirvožemio rūšiai, pradeda vaisius anksti ir patinka sodininkams su kasmetiniu derliumi. Tačiau yra keletas santechnikų sodinimo ir priežiūros ypatumų, į kuriuos reikia atsižvelgti:

 1. Sodinti geriausia pasirinkti apšviestas vietas, kuriose nėra stipraus vėjo.
 2. Požeminis vanduo sodinimo žemėje turi būti ne mažiau kaip 1 metras nuo paviršiaus.
 3. Geras variantas yra silpnai šarminis, priemolio dirvožemis.
 4. Augalų slyvų sodinimas yra geriausias pavasarį.

Jei rudenį auginate sodinukus, tada jie gali neturėti laiko įsišaknijimui ir nepakenks šalčiui ir šalčiui.

Kaip pasirinkti sodinukus

Geriausia įsigyti vienerių metų sodinukus, gautus auginant šakniavaisius ar auginius. Jie sugeba atsigauti po karūnos užšalimo.

Įgyjant sodinukus, reikia atkreipti dėmesį į jų šaknų sistemą, ji turi būti gerai išvystyta ir suformuota. Paprastai tokių sodinukų šaknys prasiskverbia per konteinerį arba plastikinį maišelį, kuriame jie yra saugomi.

Veislės plovėjai

pluosio apibūdinimas“Alychu Traveler” gali būti vadinama savarankiškai apvaisinta veisle. Tačiau, norint gauti turtingą derlių, bus reikalingos kitos jų auginamos veislės. Geriausias vyšnios slyvos apdulkintojas bus įvairių rusų ar kinų slyvų, taip pat Plum Blossom slyva.

Pati Alycha Keliautojas gali tapti puikiu dulkintoju kitų vyšnių slyvų veislėms.

Kaip rūpintis

vyšnių slyva žydi šalyjeNepaisant to, kad tokio pločio rūšis duoda metinį derlių, verta rūpintis medžiu. Tai vienintelis būdas sutaupyti daug ilgiau ir gauti vis turtingesnį derlių. Augalui reikia reguliariai laistyti, virti ir gydyti nuo kenkėjų.

Kaip apdailos slyvą

tankus vaisių išdėstymasTai labai svarbus augalų priežiūros etapas. Dėl genėjimo, medis yra apsaugotas nuo įvairių ligų, gerėja ir formos, derlius didėja. Per pirmuosius metus po augalų sodinimo jis turi būti supjaustytas 1/3 dalimi. Po to atliekamos tokios manipuliacijos, kad pagerintų išvaizdą ir užtikrintų saulės šviesą visame augale.

Rudenį ir pavasarį reikia iškirsti visus sergančius, sausus ir susuktus šakas.

Augalų mityba

Jei organinės trąšos įpilamos į sėklų dėžę, per ateinančius dvejus metus medžiui nereikia papildomai tręšti. Kaip trąšos naudojamas humusas, kompostas, mėšlas, salietra.

Related  Populiarus tarp sodininkų ridikėlių

Kaip užtikrinti tinkamą laistymą

Šio tipo slyvų nepatinka stipriai drėgnas dirvožemis su nejudančiu vandeniu. Todėl dažnai reikia vandens, bet nedideliais kiekiais. Kai medis auga, vandens kiekis padidėja nuo 2 iki 6 kibirėlių. Lietingojo sezono metu vandens kiekis turi būti sumažintas.

 

Žiemą augalas nereikia laistyti, ir atvirkščiai, siekiant išvengti stagnacijos vandens, jums reikia kasti specialius drenažo griovelius, į kuriuos paliks visus nereikalingus vandenį.

Aprašymas ir nuotrauka iš vyšnių plunksnų. Keliautojas nurodo nepretenzinį pobūdį, turtingą derlių ir galimybę sodinti sodinukus bet kokiame dirvožemyje. Su tinkama priežiūra ir sodinukų tiekimu naudodamiesi visais naudingais elementais, jūs galite daugelį metų tiekti derlių.

Kaip sodinti slyvą – video