universalus sieto puodelisMiltai yra svarbiausias beveik visų patiekalų ingredientas. Tačiau prieš jį pridedant prie indo, jis turi būti išsijojamas. Priešingu atveju kepimo pasukti mažiau purus, įvairių priemaišų (pvz, KRAKMOLO) ir likti miltų, ir net negali pastebėti mažus vabzdžius, kurie, kaip baigiantis miltus. Tačiau, galų gale, ne visada pakankamai laiko, kad išsijotų miltus, ir jūs turite pridėti neišimtus miltus.

Štai kodėl rinkoje pasirodė specialus puodelis, kuris gali greitai išsijoti miltus. Pakanka padaryti keletą judesių, kad atsikratytų įvairių priemaišų miltų ir sočiųjų jį deguonimi.

Sijojimo puodelio įtaisasNaudokite puodelį, kad lengvai paryškintumėte miltus. Pirma, jums reikia užpildyti puodelį tinkamu miltų kiekiu. Ir tada jūs tiesiog reikia paspausti rankenėlę, kad miltai bus sijojami. Tai, iš tikrųjų, visa tai. Dabar miltus galima vartoti valgant bet kokius patiekalus.

Puodo miltų sijojimo privalumai:

  1. Paprastumas. Keletas greitų judesių – ir miltai yra sijojami.
  2. Greitis Po poros minučių galite išmesti reikiamą miltų kiekį.
  3. Universalumas. Šiame puodelyje galite peraugti ne tik miltus, bet ir kakavą, cukraus miltelius ir pan.
  4. Neskaldamas. Dabar, norint išsijoti miltus, nereikia purtyti sieto visomis savo galybėmis. Pakanka tik paspausti rankos puodelį.
  5. Mažas dydis. Puodelio skersmuo nėra toks didelis, todėl miltai nebus prabėgę už dubens ant stalo ir grindų.

puodelis miltų sijojimuiKruopas sijojant miltus – tai naudingas prietaisas, kuris turėtų būti kiekvieno virėjo arsenalą. Bet kiek tai kainuoja? Ukrainos ir Rusijos internetiniuose parduotuvėse sijojimo puodelis kainuoja 556 rublių. Tinkama kaina už šį produktą.batų sietas internetinėje parduotuvėje

Tačiau “Alyekspress” viename bare kainuoja tik 196 rubliai. Dėl šios kainos tikrai reikia įsigyti šį įrenginį. Galų gale, tai tikrai naudinga virtuvėje.

Miltų sijojimo puodelio specifikacijos:

  • medžiaga – nerūdijantis plienas;
  • skersmuo – 10 cm;
  • aukštis – 9 cm.

Related  Kiaušinių iš Kinijos separatorius

nerūdijančio plieno tinklelio sietasKaip matote, kiekvienai vyrui reikia mėsos sijojimo puodelio. Tačiau pirkti šį prietaisą turėtų tik tiesiogiai iš Kinijos gamintojo. Galų gale vietinis gamintojas nurodo gana didelę kainą, tačiau prekių savybės nesiskiria.