apšvietimas pavėsinėjeŠviesos girliandos dažniausiai susijusios su Naujųjų Metų atostogomis. Žiemos sezonui tinka daugiau elnių, žvaigždžių ir mirgančių lietų figūros. Tačiau dizaineriai tiki, kad pavėsinė ar atvira veranda šalies namuose taip pat gali būti dekoruoti lengvais elementais.

Šiltos vasaros vakarais visa šeima renkasi didelį vakarienės stalą, kad aptarti naujausias naujienas, planus ateinančioms dienoms ar tiesiog žaisitų į stalo žaidimus.sviestmedžio girlianda

Sodybos idealiai SIT ištisus rinkimas trūksta tik komfortą, sukurti, kad puikiai tinka smagu “megztas” kamuoliai, spalvingos lemputės, drugeliai ir švelnus rožių.

Interneto erdvėje galite lengvai rasti tinkamas apšvietimo lempos. Dažnai parduotuvėse galite pamatyti girliandas, dirbančias su saulės baterijomis. Elementas su akumuliatoriumi yra “saulėtoje” svetainėje.

girlianda kamuoliai ant saulės baterijosKabelio ilgis, paprastai, yra nuo 12 iki 22 metrų, todėl spalvingi drugeliai ar laumžirgiai gali papuošti pergalę, verandą ar turėklus verandoje.

Pagrindinis sodo girliando privalumas yra elektros energijos vartojimo nebuvimas. Dekoratyvinės lempos nereikia specialiai valdyti ar prižiūrėti savininkas. Jokios oro sąlygos neturės įtakos vasarinių žibintų veikimui be laidų.

internetinėje parduotuvėje girliandaPaprasčiausias girliandas saulės energiją naudojančiam sodui vidaus internetinėje parduotuvėje kainuos 1500-2000 rublių. Panašios prekės svetainėje “AliExpress” laimėjo kainą, bet yra prastesnės kokybės.

Pagrindiniai girliandos iš Kinijos trūkumai: nedidelė viela ir nedidelis modifikavimas. Vasaros žibintai veikia su įprastomis baterijomis. Pavyzdžiui, visiškai su spalvingais drugeliais (40 rublių už 1 vienetą) būna LR1130 baterijas, už iš įvairiaspalvių rožių puokštė, arba “megzti” kamuoliukus reikėtų iš anksto įsigyti standartinius AA baterijų.

Drugeliai aliexpressPirmiau minėtus trūkumus kompensuoja žema kaina – vidutiniškai 300 rublių už prekę. Žinoma, taip pat neatsižvelgiama į pirkėjų atsiliepimus apie prekių pilną atitiktį aprašymui, vertingą eksploatacinių savybių kokybę ir net laisvų šviesos elementų prieinamumą, bet ir be santuokos. Kartais dėl prastos pakuotės deformuojami dekoratyviniai elementai, o atskiros lemputės neveikia.

Related  Norėdami dirbti šalyje, nusipirkti pirštines su kojomis iš Kinijos

“AliExpress” nupirktos sodo girliandos negali būti įrengiamos lauke dėl pavojaus sugadinti kontaktus su vandeniu. Pirkėjai sutinka, kad dekoratyvinės lempos iš Kinijos, kurios nuolat naudojamos, mažai tikėtina, truks ilgiau nei vieną sezoną.