vyšnių kompotasAromatinis kompostas iš paukščių vyšnios maloniai maloniai leis žiemą su šaltuoju skoniu ir neleis kūnui kentėti beriberio. Gėrimas geriamasis yra vienas iš geriausių būdų, kaip nustatyti uogą, kuri nesinaudoja visuotine meile naujojoje formoje. Yra daug receptų, visi jie yra daug darbo, natūra ir kiekių ingredientų. Nuo priedų priklauso nuo ruošinio skonio, spalvos ir skonio. Čia surenkamos pačios paprastos kompotinių veislių iš raudonųjų paukščių vyšnių ir juodųjų.

Bendrieji vyšnių komposto parengimo žiemai principai

juoda paukščių vyšninėKad gėrimas būtų kvepiantis ir šviesus, jums reikia naudoti prinokusius uogus. Bet jie neturėtų būti sugadinti, supuvę, kirminai. Sugadinti egzemplioriai turi būti išmesti atgal į pertvarą kartu su šakelėmis, lapais ir kitomis šiukšlėmis. Priešingu atveju bus sunku užtikrinti, kad kompotas iš raudonųjų paukščių vyšnios ar juodos spalvos būtų išsaugotos iki žiemos.raudona paukščių vyšninė

Bendiniai kompotų paruošimo principai:

 1. Javai kruopščiai nuplaunami, ištraukiami iš šakelių, džiovinami.
 2. Bankai visada reikalauja apdorojimo. Patikimiausias būdas sterilizuoti indus garuose, orkaitėje, mikrobangų krosnelėje.
 3. Apima taip pat reikalauja gydymo, galite virti arba tiesiog užpilkite karštu vandeniu.
 4. Žiemos ruošinių cukrus turėtų būti išvalytas iš pakuotės. Tai geriau neimti produktą iš stalo, į jį įeiti trupiniai ar šiukšlių.
 5. Dangtis visada turi būti prisukamas specialiu raktu, tuomet jar įdėkite jį aukštyn kojomis ir padengkite kažką šilto, laikykite jį, kol jis visiškai atvės.

kietas paukščių vyšnios kompozitas žiemaiGalite paruošti kompotus iš paukščių vyšnių žiemai be sterilizacijos ir papildomai užvirintose užpildytose skardinėse. Pirmasis metodas yra mažiau sunkus, tačiau negarantuoja gėrimo išsaugojimo iki pačios žiemos. Mažiausias nukrypimas nuo technologijos, sterilumo pažeidimas gali sukelti svaigimą. Siekiant palengvinti technologijas ir sumažinti virimo laiką, naudojami dvigubo užpildymo, blanšavimo metodai, dažnai pridėta citrinų rūgšties, kuri naudojama kaip konservantas.

Related  Kaip išlaikyti morkas ir runkelius žiemai

Vyšnių kompotas žiemai be sterilizacijos

Paprasčiausias ir paprastas receptas žiemos derliaus nuėmimui. Kadangi gėrimas nepradeda sterilizuoti, svarbu stebėti absoliutų sterilumą, kruopščiai šukti uogas, nuplauti, išdžiovinti. Sudedamųjų dalių apskaičiavimas vienai trijų litrų stiklainei. Cukraus kiekis gali būti padidintas, tačiau nepageidautina jį sumažinti. Pagal šį receptą mažose skardinėse žiemai skirto kompoto iš komposto paruošimas nerekomenduojamas, nes infuzijos metu po pledų yra savaiminio sterilizavimo procesas, mažuose induose tai neįmanoma.

Ingredientai:

 • 0,5 kg paukščių vyšnios;
 • 0,3 kg cukraus;
 • 1 šaukštelis. citrinos rūgštis;
 • 2,6 litro vandens.

Pasirengimas:

 1. Apdorokite uogas ir išdžiovinkite. Supilkite į sterilų indelį.paimti birdberry uogas
 2. Vandenį supilkite su cukrumi, virkite ir virkite minutę, kad užtikrintumėte sterilų sterilumą.virinama vandeniu su cukrumi
 3. Pridėti prie uogų citrinų rūgšties. Kiaušinio turinį supilkite su virintu sirupu iki pat kaklelio, įdėkite sterilų dangtelį ir nedelsdami sukite raktą.užpilkite sūrio uogų ir ritinio uogienes Palikite, kol visiškai atšaldysite.

Vietoj citrinų rūgšties, jūs galite pridėti natūralių citrusų sultys 30-40 ml kiekiu prie užpildo. Šis ingredientas užpildys ruošinį maloniu aromatu.

Kompota iš paukščių vyšnių ir obuolių su dvigubu įdaru

paukščių vyšnios ir obuolių kompotasMišriojo gėrimo receptas su nuostabiu skoniu ir vasaros skoniu. Dvigubo pilstymo technologija laikoma saugesnė, idealiai tinka tankioms uogoms su akmeniu. Dažnai jis naudojamas ruošiant pomidorus, agurkus žiemai. Norėdami paruošti kompotą iš paukščių vyšnios ir obuolių, rekomenduojama naudoti tankius vaisius be šerpinių, įtvarų ir kitų pažeidimų. Valgomieji vaisiai netinka, gabalai gali prarasti formą ir neatrodo labai patraukli.

Ingredientai:

 • 400 g cukraus;
 • 250 g paukščių vyšnios;
 • 500 g obuolių;
 • vanduo.

Pasirengimas:

 1. Supilkite paruoštas uogas į švarų indelį. Nuplaukite obuolius, nuvalykite sausu, supjaustykite dideliais gabalėliais. Ogryzki aplinkkelis, jų buvimas paukščių vyšnios kompote yra neprivalomas.paruoškite obuolius kompotei
 2. Įpilkite kanalo turinį į kietą verdantį vandenį, dangtelį, bet nesukite. Dešimt minučių palikite ruošinį. Norėdami uždėti dangtelį su skylėmis, iš laužio įmaišykite visą skystį keptuvėje, padėkite ant plokštelės.ar stiklainių turinys gali užpilti verdančiu vandeniunušalinkite įpylėtą vandenį
 3. Įpilkite cukraus į vandenį. Jei obuoliai yra saldūs, tada skoniui galite užpilti 0,5 šaukštelis. citrinos rūgštis, ji taip pat bus papildoma konservantas.įpilkite cukraus ir virkite
 4. 2 minutes violeti sirupą, užpilkite blanched ingredientus pagal kaklą. Grąžinkite dangtį į savo vietą, supilkite jar su raktu, nuimkite jį, kol jis visiškai atširsis po apklotu.

Related  Šerbeto receptas su žemės riešutais namuose

Paprastas receptas raudonųjų paukščių vyšnios ir šunų kompotai

vyšnios ir drožlių kompotasĮdomi technologija, kuri vengia užpildytų skardinių sterilizavimo į puodą. Šio gėrimo paruošimas vyksta dviem etapais, syrupių ingredientams įtvirtinti reikia kelias valandas. Raudonųjų veislių uogos skiriasi mažiau ryškiu skoniu. Todėl paruošti kompotą iš raudonųjų paukščių vyšnių rekomenduojama naudoti papildomus ingredientus. Paprastai tai yra vyšninė, aviečių, serbentų, bet kokių vaisių, sutampančių brendimo metu. Viena iš variantų – šunys. Gėrimas yra ne tik turtingas, bet ir vitaminas. Trijų litrų ingredientai.

Ingredientai:

 • 200 g rožių šlaunų;
 • 500 g paukščių vyšnios;
 • 270 g cukraus;
 • 2.3 litrai vandens.

Pasirengimas:

 1. Vanduo virinama, įpilkite cukraus, virkite tris minutes.vanduo su cukrumi virinama
 2. Uogos paukščių vyšnios ir rožių klubo šakos gerai išvalomos, bet jūs negalite išdžiūti.Uogos pasirenka ir plauna
 3. Gerkite gėrimo ingredientus į indą su karštu sirupu ir nedelsdami išjunkite viryklę. Viršelis, palikite penkias valandas, galite šiek tiek ilgiau. Per šį laiką uogos bus mirkyti sirupu, jie pasidalins su ja skoniu.virkite uogas
 4. Bankai pasiruošti. Nuimkite uogas iš kompoto ir padėkite į sterilų indą. Įdėkite sirupą ant viryklės, virkite penkias minutes. Paskutinis ruošiant paprastą kompostą iš raudonųjų paukščių vyšnių pilamas verdantis skystis. Bankai sandariai kamštienos. Palikite iki visiškai džiūvęs apačioje šilta antklode.

Bet koks kompotas taps įdomiau, jei pridėsite aromatinių prieskonių: vanilės, cinamono, gvazdikėlių. Pikanto ruošinio skonis suteiks imbiero gabalėlį. Įdomus kvapas yra citrinų ar apelsinų žievelės, galite įdėti keletą citrusinių vaisių.

Paukščių vyšninio kompoto gaminimo receptai yra daug didesni, tačiau beveik visi jie yra pagrįsti šiomis pagrindinėmis technologijomis. Pridedant skirtingus vaisius ir uogas, reguliuojant cukraus ir prieskonių kiekį, galite pakeisti ir net išrasti naujas skonį. Eksperimentuokite!