aromatinės garstyčios sūrymeSkanus, pikantiškas ir kvapnus garstyčių marinatas – tai puikus, aštrus padažas prie mėsos patiekalų, nuo įprastų sumuštinis su dešra n pusryčiams, kad gerai, kad drebučiai mėsos turtingumą ant šventinio stalo. Čia tik garstyčių parduotuvėje stiklainiai ar plastikiniai vamzdeliai retai patinka tokiai ryškiai, kad aromatas.

Norint gauti tikrai skanius prieskonius, geriau jį virti namuose, ypač todėl, kad tai labai lengva. Saldumynų pirkimo parduotuvėje nauda nėra sunki. Sunku nuspręsti dėl recepto, nes jų yra daug. Ir čia daug kas priklauso nuo to, kokios padažo savybės yra svarbiausios šeimininkei. Siekiant, kad jis būtų tikrai ryškus, tinkamiausias receptas gaminant garstyčias iš miltelių sūryme. Nors yra ir karšto ar šalto vandens, ir obuolių sulčių. Bet visi šie yra švelnesni variantai.

Sūdyta agurkų ar pomidorų marinata

agurkai už garstyčiasKaip gaminti garstyčias iš miltelių sūryme? Lengviausias būdas tai padaryti yra pomidorų ar agurkų sūrymo panaudojimas, nes jose yra ir visų būtinų prieskonių, taip pat cukraus, druskos ir acto. Ypač gerai paruošiami aštrūs pagardai yra marinuoti agurkai iš marinuotų produktų, jie yra stores, pyragus. Tinka, įskaitant marinatus iš parduotuvių daržovių.

Homemade garstyčios iš agurkų marinuotų miltelių labai skiriasi nuo pomidorų sūryme esančio produkto. Kuris jūsų receptas yra pasirenkamas, kiekvienas pats nusprendžia. Orientacija gali tapti jų patrauklumu. Pomidorų sūris, kaip taisyklė, turi minkštesnį, saldingą skonį. Žinoma, tai atsispindi pagamintų pagardų skonyje. Taip pat paprastas konkrečios galimybės prieinamumas.

Svarbiausia, kad prieskoniai yra daugiau nei paprasta. Sausųjų pomidorų ar agurkų garstyčių paruošimas procesui iš sūrio pomidorų ar agurkų reikės kelios minutės nuo šeimininkės, tai, žinoma, be laiko, iki brandaus. Tiksliai tiek daug bus imamasi tiesiogiai su ingredientais.

dubenysPirmiausia turite paruošti patiekalus, kuriuose jūs turite sumalti padažą, ir tuomet jį laikykite. Tačiau tai gali būti tie patys patiekalai – nedidelis stiklinis indas. Tiesa yra tai, kad mišinys gali būti labai patogus, tačiau tai turėtų būti daroma labai atidžiai. Taigi tam tinkamiausias yra mažas gilus lankas.

Svarbu, kad garstyčių milteliai būtų švieži, priešingu atveju neįmanoma pasiekti reikiamo aštrumo. Sūrymo kokybė taip pat turi vertę: purvinas, rūgštus skysčius šiuo atveju neveiks.

Praktiškai tikslesnės ingredientų proporcijos turi būti patikslintos, nes kiekvienam optimaliai galutinio produkto tankis yra optimalus. Pirmiausia galite išmesti miltus apie du trečdalius šio patiekalo, kuris laikys gatavą padažą.

Related  Žingsnis: žingsnis po žingsnio

užpilkite garstyčių miltelių už sūrymoTada sūrymas palaipsniui pilamas į miltelius ir kruopščiai sumaišomas, kad nebūtų gabalėlių. Apie tai, kaip ingredientai bus sumaišyti, tai priklausys nuo to, kaip garstyčios yra sūryme.atsargiai sumaišykite

Sūrymo temperatūros pagalba galima reguliuoti būsimo padažo skonį ir ryškumą. Karštas sūrymas jį padarys minkštesniu, o šaltas sūrymas bus ryškesnis ir net energingas.

Pagal receptą, naminių garstyčių iš miltelių sūryme turėtų būti nuoseklumas, panašus į vidutinio riebumo grietinę. Galite reguliuoti tankį, pridedant daugiau sūrymo arba garstyčių miltelių. Tai nėra būtina, kad prieskoniai būtų per storūs, jie išdžiūtų žymiai greičiau, tačiau, žinoma, neturėtų būti išpjaustytos garstyčios.

garstyčios ant agurkų sūrymo paruoštasDabar padažą reikia įdėti į stiklainį ir sandariai uždaryti dangčiu ir leisti jį užvirinti. Ji privalo reikalauti šiltos, tamsios vietos. Jei baterija yra vasarą, žiemą ar spintelėje galite įdėti akumuliatorių. Kitas variantas yra šilta, ne visiškai aušinama orkaitė.

Garstyčios turi užpilti 8-9 valandas. Po to turite atidaryti stiklainį. Jei virš garstyčių pasirodė perteklinis skystis, jis turi būti nusausintas. Po to vėl maišoma ir išimama į šaldytuvą.

Iš karto po virimo, jis gali šiek tiek būti karstas. Šis skonis gali išlikti iki 24 valandų po virimo. Tai yra normalu.

Jei po vienos dienos garstyčios išliks karčios, o ne tik ūmios, tai gali reikšti, kad sugauta netinkamos kokybės milteliai.

Jei garstyčių sėklos nuimamos lietaus metu, sėklos gali būti šiek tiek išlenktos. Jei po to jie išdžiūvo ir išdžiovinami, tada, kaip įprasta, išvaizda ir kvapas, kaip šis milteliai, bet baigtas padažas bus karstas. Žinoma, tokia prieskonė nėra verta. Ir tai nėra skanu. Teisingas garstyčių milteliai turi būti geltoni.

Kaip matote, grūdų gaminimo receptas pomidorų salykle yra tikrai paprastas, nors jis turi savo niuansų. Labiausiai tikėtina, kad tai bus padaryta pirmą kartą. Ir po dienos šeimininkė galės pasimėgauti savo namudžiu skaniais patiekalais.

Related  Viskas yra paprastas ir paprastas – skanūs užkandžiai iš drožlės

Garstyčių receptas su kopūstų sūrymu

garstyčių sultinysGarstyčių priėmimo receptas su kopūstų sūrymu yra šiek tiek sudėtingesnis, nes įtraukiami nauji ingredientai. Tačiau apskritai procesas atrodo panašus į tai. Vienas stiklines garstyčių miltelius reikės:

  • šaukštą cukraus;
  • augalinio aliejaus šaukštas;
  • šaukštelis druskos;
  • pusė šaukštelis acto;
  • prieskoniai pagal skonį.

Sūrymo kiekis taip pat yra individualus, kaip ir ankstesniame pavyzdyje. Kaip kopūstai gaminti garstyčias sūryme? Paprasta.

Į puodelį supilamas garstyčių milteliai, į kuriuos palaipsniui pilamas ir kruopščiai sumaišomas sūrymas. Svarbu išpjauti visus susidariusius sausus gabalėlius.

Dabar į gautą mišinį pridėkite likusių ingredientų: cukraus, druskos, prieskonių, acto ir sviesto. Tada jūs turite labai kruopščiai sumaišyti mišinį ir, kaip ir ankstesniu atveju, sumaišykite į stiklinę, uždarykite ir palikite užpilti.

Maži gudrybės

vidaus garstyčių nuoseklumasNepaisant to, kad garstyčių sūryme namuose receptas yra labai paprastas, nereikia jokių specialių ingredientų, tačiau jo paruošimo metu yra mažai triukų. Ir jie taip pat turi žinoti. Norint pasiekti puikų rezultatą, tai būtent tai, ko norite.

Sūrymo temperatūra ir rūko skonis buvo aptarti aukščiau, tačiau tai dar ne viskas.

Jei buvo pasirinktas garstyčių ant sūrymu iš marinatai nepakanka atvėsti sūrymu, prasminga pridėti cukraus ir acto į tas pačias proporcijas kaip ir receptų garstyčių ant kopūstų marinatas. Tai yra, norint išbandyti žaliavą prieš valgant būtina. Tačiau, jei agurkai buvo sūdyti savo rankomis, šeimininkė viską žino viską.

Cukrus bet kokiuose pagardų receptuose, jei pageidaujama, galima pakeisti medumi. Tai suteiks garstytei intensyvesnį skonį ir įdomų skonį. Be to, pagardai šiuo atveju nėra tokia didelė. Originali garstyčios ant sūrymo yra labai karšta. Net jei tu tiesiog šnibždėsi, ašarojimas iš akių bus išjudintas. Taip pat ir garstyčios ant medaus padės greičiau susidoroti su periferinėmis ligomis dėl švelnų priešuždegiminių agentų derinio.

garstyčios sūryme su sveikais grūdaisGalima suminkštinti garstyčių skonį ir augalinį aliejų. Beje, jei pašalinsite jį iš recepto kopūstų sūryme, rezultatas bus dar didesnis.

Garstyčių aliejus gali būti pridėtas ne tik virimo metu, bet ir po jo įpylimo ir brandinimo. Svarbu tik dar kartą, kaip sumaišyti padažą.

Paruoškite namines garstyčias nedideliais porcijomis. Net jei šeimoje jie valgo gana daug ir dažnai. Geriau paruošti naują, šviežią ir kvapną porciją, nei stebėti, kaip virtas maistas išdžiūsta.

Related  Kompotas vynuoges ir obuolius – naudinga žiemos receptas

Jei norite kokiu nors būdu išplėsti mėgstamo padažo skonį, virimo metu galite pridėti įvairių prieskonių:

  • cinamonas;
  • muskato riešutas;
  • imbieras;
  • skiltelė;
  • kardamonas.

Yra ir kitos galimybės. Čia daug kas priklauso nuo šeimininkės vaizduotės ir jos pageidavimų. Ir prieskonių pasaulis yra labai, labai įvairus.

Vienintelė alternatyva nėra vienkartinės garstyčios, pagamintos iš agurkų marinuotų miltelių. Jūs netgi galite naudoti agurkų iš daržovių asortimento, kuriame buvo ne tik agurkai ir pomidorai, bet ir cukinijos ar skvošas, bulgarų pipirai. Tai taip pat gali suteikti galutiniam produktui įdomų, naują skonį.

Geras garstyčių miltelių garstypis bus visos garstyčių sėklos. Šiuo atveju, baigtas padažas bus dar labiau aromatingas, zapashistee. Tokios garstyčios gali būti ne tik patiektos mėsai, bet ir naudojamos kaip sudėtingų salotų padažų pagrindas. Ypač svarbu, kad jie būtų aromatai, o ne garstyčių aštrumas. Jei prieskoniai specialiai paruošti tokioms salotoms, geriau jį padaryti minkštesnė.

Jei nepavyko tinkamai apskaičiuoti reikalingo padažo kiekio ir garstyčios pradėjo džiūti, galite įdėti šiek tiek augalinio aliejaus ir kruopščiai išmaišyti. Tačiau visada atnaujinkite garstyčių, kad jis neveiks, anksčiau ar vėliau jis vis tiek išnyks. Be to, šiuo atveju jo sunkumas palaipsniui mažės.

Net labiausiai paplitusi garstyčios palieka gerą šeimininko kambarį kūrybiškumui ir vaizduotei. Truputį eksperimentuojant, visi pati pasimatys to paties, tinkamo skonio. Arba ji suteiks daugybę mėgstamų padažų. Tačiau ne visi patinka eksperimentams. Daugeliui labiausiai žinomų mėgstamų padažų skonio.

Skanus, karštas padažas, toks mėgstamiausias Rusijos žmonėmis, yra labai lengvas namie. Tai reiškia, kad nereikia nusipirkti garstyčių parduotuvėse, kur jos yra brangios, o skonis nėra idealus.

Namuose pagardinti daug lengviau. Ir būtent tai, ko tam tikra šeima mėgsta. Ir, jei reikia, netgi skirtingų skonių ir skirtingų ūmių skirtingiems šeimos nariams. Svarbiausia yra teisingai atspėti sumą.