silikónová podložka na vyvalovanie cestaAk chcete vyliahnuť cesto, museli ste predtým použiť veľkú drevenú dosku. Teraz veľa žien v domácnosti to robí na obyčajnom stole, po jej očistení. Ale stále cesto neustále prilieha k stolu a nie je možné vykrojiť krásny a rovný kruh. Čo robiť v tejto situácii?

Na trhu, nie tak dávno, bola špeciálna silikónová podložka na vysypanie cesta. Je kompaktné a pohodlné, cesto sa na ne nelepí. Okrem toho popisuje podrobné označenie kruhov rôznych priemerov. Na stranách sú tiež meracie pravítka. S ich pomocou budú koláče a koláče vždy rovnakej veľkosti.

tortu posúvajte na silikónový koberecPodložka môže byť pohodlne umiestnená na stole. Nekĺzne, doslova prilepený na akýkoľvek povrch. Mimochodom, na tomto koberci môžete dokonca pečať. Koniec koncov, je vyrobený z tepelne odolného materiálu, ktorý dokáže odolávať teplotám až do 220 stupňov.

Výhody silikónového koberca na valcovanie cesta:

  1. Jednoduchosť. Teraz môžete ľahko rozvinúť cesto s akýmkoľvek priemerom.
  2. Cesto sa nelepí na koberec.
  3. Silikónová rohož absolútne nekĺže na povrchu.
  4. Čistota. Toto zariadenie sa dá ľahko čistiť pod horúcou vodou.
  5. Kompaktnosť. Silikónový koberec zaberá dosť priestoru, na rozdiel od obrovských dosiek, ktoré boli použité predtým.

silikónová rohož v online obchodePre každú milenku, ktorá sa rada pečie, je potrebný koberec na valcovanie cesta. Ale akú je jeho cena? V online obchodoch v Rusku a na Ukrajine stojí silikónová podložka 340 rubľov. Trochu predražené pre tento produkt.

silikónová podložka na AliexpressNa AliExpress však rovnaký koberec stojí len 256 rubľov. Za túto cenu je naozaj potrebné zakúpiť tento produkt. Koniec koncov je určite užitočná v každej kuchyni a uľahčí proces pečenia.

praktickú a pohodlnú silikónovú podložkuCharakteristika čínskeho silikónového koberca na valcovanie cesta:

  • materiál – silikón;
  • dĺžka – 40 cm;
  • šírka – 50 cm;
  • farba je lila, modrá.

Ako môžete vidieť, silikónový koberec na valcovanie by mal byť kúpený od čínskeho výrobcu. Koniec koncov, naznačuje, že cena je oveľa nižšia ako suma domáceho výrobcu. Treba poznamenať, že medzi vlastnosťami tovaru neexistujú žiadne rozdiely.

Related  Semená bieleho húb, poslané z Číny