Šuo dėžutėJei mes nusprendėme gyvūnus namuose, tada turime juos rūpintis. Katės gyvena šalia savininko. Yra šunų veislės, kurios taip pat gyvena namuose. Dachoje šuo saugomas vietoje ir ji gyvena savo kambaryje. Kaip apsaugoti gyvūną nuo šaldymo šaltuoju metų laiku? Mūsų straipsnyje pateikiama informacija apie šunų kabinoje naudojamus šildytuvus.

Kad organizuotų kabineto šildymą, būtina priartinti elektros tinklą ir uždaryti išleidimo angos.

Turinys:

  1. Šiluminiai šildytuvai
  2. Filmų šildytuvai kabinams
  3. Panelių ir plėvelinių šildytuvų montavimo būdai
  4. Šiltas kabineto grindys
  5. Namų krosnelė kabinui

Šiluminiai šildytuvai

Kabinų šildytuvasGamintojai siūlo dviejų dydžių šildytuvus specialiu metaliniu korpusu, tinkamu montuoti šunų kabinoje. Iš dviejų plokščių storis yra tik 2 cm. Aikštė skydelis pagamintas pusių 59 cm ir 52 stačiakampis 96 cm. Panel paviršius nėra šildomas virš 50 laipsnių, todėl galima juos naudoti nenustatę lentjuosčių. Įrenginiai veikia be triukšmo, yra ekologiškai saugūs.

Filmų šildytuvai kabinams

Filmo šildytuvai stendeVisai neseniai rinkoje pasirodė kineskopų filmų šildytuvai, veikiantys infraraudonųjų spindulių lauko radiacija. Pagrindinis šių šildytuvų naudojimo privalumas yra tai, kad jie tolygiai šilta visame plote iki +60 laipsnių temperatūros. Infraraudonojo spektro ilgosios bangos spinduliuotė yra kuo artimesnė gyvūno kūno natūraliai spinduliuotei. Jūsų keturkojo draugas ne tik šildys, bet ir gaus nuostabų efektą – puikią imuninę sistemą.

Juosmeninės juostos hyperfine sistemoje yra sujungtos lygiagrečiai. Jei viena ar daugiau juostų yra sugadintos, šildymo sistema vis dar veikia. Dėl didelio sunaudoto anglies šilumos laidumo ir maksimalaus plėvelės šilumos perdavimo, šie šildytuvai yra ekonomiškiausi prietaisai.

Panelių ir plėvelinių šildytuvų montavimo būdai

Šildytuvo termostatasPagaminto šildytuvo gali būti montuojamas šunų rėmo viduje. Mineralinės vatos sluoksnis pritvirtintas prie išorinės odos, o po to – atspindintis ekranas. Prie šuns ant kabineto pritvirtintas plėvelinis ar šildytuvas su darbiniu paviršiumi link vidinės odos, o tada pačios apvalkalo prikaltas.

Related  Kvarcinis šildytuvas: kenksmingas ar ne?

Skydo šildytuvą galima montuoti ant kabineto sienos. Norint atlikti šį įrengimą, jums reikia įprastų varžtų, su kuriais prietaisas prijungiamas tiesiai prie sienos.

Norint sumažinti energijos suvartojimo sąnaudas ir lengvai reguliuoti šildymo temperatūrą dėžėje, pageidautina įsigyti temperatūros reguliatorių. Norint apsaugoti prietaisą nuo šunų dantų, būtina įdėti apsauginę metalinę dėžutę su skylėmis.

Šiltas kabineto grindys

Grindinis šildymasTokia šildymo sistema geriausiai tinka statant patalpą. Jei kabina yra erdvi ir aukšta, šiltas grindis galima padaryti po to, kai šuo įsikurs ten. Būtina nugriauti langelį iš faneros lapų ir sijų, kurių dydis yra kabineto pagrindas. Juostos nustato dėžutės aukštį. Korpuso viduje yra termoreguliatorius ir šildymo laidas, kurio galia yra 80 W. Norėdami tai padaryti, bazėje išgręžiamos skylės, per kurias viela yra sriegiuotos ir užpildyta montavimo putomis. Šildymo laidas dedamas ant piliakalnio ir yra sumontuotas termostato tvirtinimas.

Plombos įtrūkimai ir litavimas geriausia naudoti silikoninį sandariklį.

Speciali skylė skirta švino vielai. Švino viela yra prijungta prie termostato ir šildymo elemento. Termostatas reguliuojamas 60 laipsnių. Prijungus, visi įtrūkimai ir jungtys turi būti gerai uždaromi. Dėžutėje yra pilnas sausas smulkus ir padengtas fanera. Prieš sumontavę šiltas grindis kabinoje, būtina atlikti išankstinį bandymą. Jei įjungus šildymo sistemą, dėžutė tampa šilta, žiemą jūsų patikimas draugas bus šiltas.

Kabelis prie dėžutės turi būti tokiu būdu, kad šuo jo negalėtų kramtyti. Geriausia naudoti metalinį vamzdį.

Namų krosnelė kabinui

Liaudies amatininkai nori naudoti naminius šildytuvus šunims. Padaryti savo stendą šildymo įrenginį reikia asbestcemenčio vamzdžių, lemputė 40 W, tinkamo dydžio skardą, kabeliai, lizdai, kištukai. Iš alavo galiuko yra lempos atspalvis, skirtas lemputei. Naudoto stiklainio dydis turi būti toks, kad jis laisvai juda vamzdžio viduje, bet ne pakabos. Žibintas abatiuryje yra viduje viduje, kuris yra kabinoje.

Related  Mes pasirinkome teisingą laido skerspjūvį pagal dabartinę ir galios reikšmę

12 valandų darbo metu šildytuvas sunaudoja tik 480 vatų. Dėl sezono šildymo kabinoje palieka 6 kW, to nepakanka. Jūsų keturkampis draugas bus tik dėkingas už rūpinimąsi.

Namų šildytuvas dėžutei nuo lemputės (vaizdo įrašas)