Šildytuvas garaže Kad automobilis tarnavo kaip galima ilgiau, reikia ne gatvėje, sausame šiltame garaže. Esant minuso temperatūrai, variklio paleidimas pirmą kartą yra beveik neįmanomas. Kitas dalykas yra tada, kai garaže yra nuolatinis pliusas. Padaryti namus automobiliui šiltas ir patogus, gali būti kruopščiai apsvarstytas per šildymo sistemą. Kuris šildytuvas pasirinkti garaže, ką apsvarstyti renkantis jūs sužinosite iš mūsų straipsnio.

Turinys:

 1. Reikalavimai garažo šildymo prietaisams
 2. Garažinių šildytuvų apžvalga
 3. Pasirinktų specialistų rekomendacijos

Reikalavimai garažo šildymo prietaisams

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas garažeGaražo statybai visada planuojama prijungti jį prie elektros tinklo. Dažniausiai planuojama prijungti vandens tiekimo ir kanalizacijos sistemą. Praktiškai niekada nenumato jungties prie dujotiekio. Remiantis tuo, kas išdėstyta pirmiau, galima suprasti, kad prietaisai, naudojami kambario šildymui, yra maitinami elektros, skysto ir kietojo kuro.

Pagrindiniai naudojamų prietaisų reikalavimai:

 • kad nebūtų trukdoma išlaikyti automobilį, garažo šildytuvas turi būti kompaktiškas;
 • Neišskirkite drėgmės kambario ir nedeginkite deguonies;
 • lengva įdiegti, eksploatuoti ir prižiūrėti;
 • saugus žmonėms;
 • greitas kambario sušilimas ir maksimali komfortiška temperatūra;
 • priešgaisrinė sauga;
 • prieinamas kainų lygis.

Garažinių šildytuvų apžvalga

Palyginimui, apsvarstykite šildytuvų darbo principą skirtingais degalais.

Dyzeliniai šildytuvai garažui

Dyzelinis pistoletasNet jei jūsų garažas apskritai nėra izoliuotas sunkiomis šalimis, bet koks žibalo ar dyzelinio šildytuvo modelis gali greitai pašildyti kambario orą. Yra modeliai, kurie veikia be elektros ir yra sudėtingesni, o automatika ir ventiliatoriaus veikimas sunaudoja nedaug energijos. Populiariausi savininkai naudoja dyzelinius šildytuvus netiesioginiam šildymo garažui su specialiu prietaisu, skirtu degimo produktams šalinti.

Kai apšviečiantis tokią šildytuvą garaže nėra kvapo, oras išlieka švarus. Jei nuspręsite atlikti savaiminį automobilio remontą, šildytuvas galės išlaikyti optimalią temperatūrą iki 15 valandų be papildomo tankinimo. Visi šiuolaikiniai modeliai turi valdymo sistemą.

Naudojant tiesioginį šildymo prietaisą garažui šildyti būtina periodiškai vėdinti patalpą.

Dujų šildytuvai garažui

Dujų patrankaŠio tipo šildytuvo naudojimas yra įmanomas tik prijungus cilindrus su suskystintomis dujomis. Tai gali būti keraminiai ekranai ar konvektoriai. Garažo dujinis šildytuvas gali būti sumontuotas, net jei jūsų garažas nėra prijungtas prie elektros tinklo. Norint montuoti konvektorių garaže, būtina įrengti dūmtraukį. Į jo prijungiamas koaksialinis oro vamzdis, kuris tiekia orą į šildytuvą degiklio veikimui. Šiuolaikiniuose modeliuose įrengtas gaisro valdymo įtaisas.

Related  Pasirinkite savo vandens filtro filtrą name

Laikinajam garažo šildymui dažnai naudojami keraminiai šildytuvai. Jų veikimas yra visiškai saugus. Įrenginiai yra nedideli, sunaudoja mažai degalų, įrengti automatiniai valdymo jutikliai.

Elektriniai šildytuvai

Elektrinis šildytuvasBet kurį buitinį elektrinį šildytuvą galima naudoti laikinam garažo šildymui. Ypač populiarūs yra radiatoriai su alyvos įdaru. Jie lengvai perkeliami į bet kurią vietą, yra saugūs ir patogūs. Daugelis garažų savininkų, pavyzdžiui, elektriniai ventiliatoriai, nukreipiantys karšto oro srautą žmogaus pasirinktai krypčiai.

Lankstus elektrinis šildytuvas naudojamas garaže, nes tai gali būti naudojamas didelio ploto šildymui. Rinkoje pateikiami įvairūs skirtingų pajėgumų elektros prietaisų modeliai. Tokio šildymo trūkumas yra šildomo ploto ribojimas, energijos tiekimo sąnaudos ir būtinybė pastatyti galingą elektros tinklą.

Atsargiai! Griežtai draudžiama naudoti namie įrenginius šildymui kaip asbestcemenčio vamzdį su nichromine spirale.

IR šildytuvai

IR šildytuvas garažeInfraraudonųjų spindulių šildytuvų darbo ypatumas yra prieš juos esančių objektų šildymas. Garaže geriausia naudoti lubų modelius, kad IR spinduliai būtų nukreipti į grindis.

IR prietaisų naudojimo pranašumai:

 • galimybė šildyti didelius plotus;
 • patikimi ir ekonomiški garažo šildytuvai;
 • Automatinis šildymo nustatymas nustatytame diapazone;
 • aplinkos apsauga;
 • nuolatinė veikimo be suskaidymo.

Jei savarankiškai nepašalinsite ir nevaldysite savo automobilio ir jums reikės tik sušilti patalpą, kad sutaupytumėte automobilį, šiuo atveju jums reikia įrenginio, kurio galia yra iki 50 vatų. Jei norite remonto darbus ilginti kambario įšilimą, geriau naudoti prietaisą, kurio našumas yra iki 100 voltų.

Garažo infraraudonųjų spindulių šildytuvų apžvalgoje vartotojai pastebi, kad neįmanoma įdiegti IR prietaisų patalpose, kuriose yra didelis drėgmės lygis, ir įrengti šalia degių ir sprogių objektų.

Namų garažų šildytuvai

Savarankiškai pagamintas šildytuvas, maitinamas panaudotomis mašinomisNe visada šeimos biudžetas leidžia įsigyti brangią gamyklinę įrangą. Vyrai mėgsta daryti. Liaudies amatininkai sugalvojo naminį garažo šildytuvą. Įvairūs prietaisų variantai leidžia šildyti ne tik garažo kambarį, bet ir kitus pastatus. Papildomas pagrindinis vandens rezervuaro dizainas leidžia šildyti vandenį.

Related  Kvarcinis šildytuvas: kenksmingas ar ne?

Namų krosnyse naudojami technologiniai reikalavimai yra tokie patys kaip ir gamyklos įrenginiuose.

Specialistų rekomendacijos dėl garažo šildytuvų pasirinkimo

Dujų infraraudonųjų spindulių šildytuvasJei pageidaujate šio ar šito šildytuvo tipo, apsvarstykite:

 • garaže esančios elektros grandinės kokybė;
 • energijos išteklių naudojimo šildymui erdvėje santykis;
 • dūmtraukio ir ventiliacijos angos buvimas ar galimybė;
 • jų finansiniai pajėgumai;
 • kuriam reikia šildyti kambarį.

Jei garaže nepadėsite daug laiko, ir tai reikalinga tik aukštos kokybės transporto priemonių saugojimui, nėra tikslo įrengti brangų ir galingą šildytuvą. Norint patogiai stovėti garaže techninės priežiūros ar kitais darbais, pageidautina sušildyti kambarį su galingesniu prietaisu. Darbas šiltuose drabužiuose nėra labai patogu, tai reiškia, kad palaikoma aukštesnė oro temperatūra.

Šildo garažas savo rankomis (vaizdo įrašas)