vabaliukas ir lervaVabalų mėsa yra vabzdys, keliantis rimtą grėsmę medienai. Ji puola baldus, grindų sieną iš medžio ir net popieriaus, knygų, kartono. Žala, kurią šis vabalas gali sukelti, priklauso nuo vabzdžių rūšių.

Savybės ir veislės

žalą vabzdžių vabalasVabzdžiai priklauso kopūnei. Priklausomai nuo rūšies, dydis gali svyruoti nuo 0,2 iki 1 cm, dauguma lankytinos egzempliorių 0,5 cm. Vabalas šlifavimo pektinato antenos, kurie susideda iš kelių segmentų. Didžiausią žalą sukelia lervos, o ne suaugusieji.

Pirmosios turi labai išsivysčiusias kojas su nagomis, kurios leidžia vabalui tvirtai užsifiksuoti ir valgyti medieną. Po to paveiktos zonos paviršiuje pastebimi nedideli skylės, sukimo kanalai ir geltonasis tritis.

Skirtingos šlifavimo priemonės bruožas yra tas, kad jis sukuria garsą, panašų į laikrodžio darbus. Tai įvyksta per vabzdžių reprodukcijos laikotarpį.

Žemiau galite pamatyti juostos gręžimo nuotrauką, taip pat jų dažniausiai pasitaikančias veisles:

  1. Baldai. Pavojinga visoms medienos rūšims. Jau keletą metų tai gali sugadinti medines grindis, sienas, langus. Parazituoja sausame negyvame medyje.baldakio malūnėlis
  2. Brownie. Jis maitinamas daugiausia drėkintu medžiu (pvz., Vonia), todėl jis retai būna daugiabučiuose namuose.naminių vabaliukų malūnas
  3. Duona Valgo sausus, kietas :. grūdai, grūdų, makaronų, ir tt, todėl dažnai pasitaiko vietų saugojimo bakalėja.vabalas vabalas mėsmalė

Griežinėlio gręžtuvas yra lengvai supainiotas su žievės vabaliuku. Pastarajam būdinga savybė – ji auginama tik augančio medžio žievėje ir parazituoja daugiabučiuose namuose.

Kaip atšaukti?

gydymas nuo variklio klaidosParazitą galite pašalinti keliais būdais:

  • su liaudies gynimo pagalba;
  • naudojant cheminius preparatus.

Naudodami liaudies receptus geriau kovai su vabzdžiais pradiniame jų parazitacijos etape ir šiek tiek užteršus medinį paviršių.

Veiksmingiausi liaudies metodai:

  1. Užkrėstos srities gydymas terpentino ir žibalo mišiniu (3: 1).
  2. Apdorojama naftaleno, juodojo karbolio ir dervos mišiniu (1: 1: 1).

Kaip atsikratyti vabalo klaidos namuose, naudojant chemines medžiagas? Jei klaida padarė didelę žalą prie miško, yra didelė koncentracija vabzdžių nuo malūnėlis yra geriau naudoti specialius insekticidų, pavyzdžiui: Antizhuk, Belinka Belocid, Drevotoks, Neomid StopZhuk, Bochemit Forte, WoodMaster ANTIZHUK ir kt.

Related  Lauko terasos ir vasarnamio ar kotedžo verandos tipo pasirinkimas

Galite patikėti šį darbą specialistams, kurie naikina kenkėjus per trumpą laiką naudojant dezinfekavimui šalto arba karšto rūko, gazoobrabotkoy fosfiną.

Negu sunaikinti medžių kirkšnį – video