gręžimo pjoviklisPagrindinė funkcinė gręžimo dalis yra variklis, kuris varo elektrinį veleną. Ateityje apkrova bus perduodama į pavaros mechanizmus, vienas iš jų gali būti gręžtuvas. Pjovimo įrankis yra greitas, kaip atsuktuvas arba gręžtuvas. Priklausomai nuo konfigūracijos ir pločio pjovimo dalis, kaip į apdirbamos medžiagos organizme gali būti sukurtas įdubimus įvairaus profilio, bandinių ėmimo ir latakai.

Savybės darbui su gręžtuvu su malūnu

gręžimo darbai su malūnuFrezavimas apima medžiagos apdorojimą frezavimo staklėmis, sumontuotomis fiksuoto maitinimo įtaiso korpuse. Manoma, kad įrankis reguliuoja greitį, įvedimo į apdorotą medžiagą gylį. Tačiau judėjimas turi būti masyvas, per kurį veiksmas vykdomas. Tokios mašinos vadinamos frezavimo staklėmis.

Naudoti sėjamąją kaip maršrutizatorių galima tik kai kuriais atvejais. Dėl ypatingo darbo tikslumo priežasčių, didelių pastangų vairuoti. Sėjamosios malūnai yra specialiai suprojektuoti, atsižvelgiant į galios ir prietaiso reguliavimo metodus. Labai svarbu darbui yra gręžimo forma ir jos gravitacijos centras.

Gręžimo frezos naudojimo ypatumai:

 • keičiant apkrovos vektorių, jei reduktoriui gali būti taikomas papildomas slėgis, galima išjungti reduktorių;
 • variklis perkaista, reikalingas dažnas poilsis;
 • į plastiko korpuso apkrovą gali atsirasti armatūra ir deformacija;
 • Montavimas krumpliarei su horizontalia operacijos ašimi yra nepatikimas.

Visa tai sako, kad gręžtuvas kaip maršrutizatorius dirba nepatvirtintoje padėtyje ir turi nenatūralių atsparumo jėgų krypčių. Darbuokite gręžimo frezavimo priedą, reikia lėtai, atsargiai.

Darbas su mediena

medienos frezosĮrankis yra smaigalys, skirtas tvirtinimui kaklelyje ir pjaustytuve, kuris pagamintas iš specialaus plieno. Iš pradžių malūnas tampa tam tikra operacija. Įranga yra pagaminta tiksliai, kad nebūtų galima žaisti. Apipjaustymas ir plieno kietumas parenkami pagal apdorojimo medžiagos charakteristikas.

Panašios kietumo medžiagos pavyzdžiu geriau parenkamas profilis ir pjovimo gylis. Tokiu atveju sėjamoji yra sumontuota spaustuvuose reikiamu atstumu ir pasirenkamas atliktas darbas.

Pritvirtinimui prie gręžimo naudojami tik galiniai gręžimo staklės. Norint ilgai dirbti be aštrių dalių, geriau pasirinkti faneros fanerą. Jūs negalite patikslinti.

Related  Kodėl man reikia pieno separatoriaus ir kaip jis veikia?

Gręžimo frezavimo staklės skiriasi priklausomai nuo apdorojimo rūšies:

 • česnakai – apvalūs kampai;
 • V formos – pasirenkamas ruošinio korpusas;
 • Diskas ir nuolaidos – sukurkite griovelius;
 • filė – vidinis griovelis ant krašto;
 • vientisumas – sąnariai, skirti smegenų grioviui;
 • kraštas – tvarkykite plokštumų kraštus.

Mills medienai skiriasi dėl jų minkšto poveikio medžiagai, kad būtų išvengta trapumo briaunos ir grūdinimo.

Frezavimo frezos su metalo strypais ypatybės

metaliniai frezosMetalas yra kieta medžiaga, turinti vienodą kristalinę grotelę. Jis sunkiai apdorojamas, pagrindinis rodiklis yra darbo greitis.

Priklausomai nuo pageidaujamo rezultato, sėjamojoje naudojamas skirtingos konfigūracijos metalinis freza:

 • veidas;
 • kampinis;
 • cilindrinis;
 • diskas;
 • terminalas.

Pjaustymo pjaustytuvai skirti vertikaliai apdoroti metalą. Dažniau jie apdoroja lėktuvą.

Jei dantys yra ant plokščio disko galo ir šoninio krašto, plokštumoje galite gręžti profiliuotą profilį. Tai yra kaip grioveliai ir grioveliai. Jei netaikoma pavaros cilindras su nuolat išlenkti grioveliai gali dirbti horizontalaus paviršiaus, plėvelės sluoksnio, sklandžiai pažeidimams. Kiekvienai operacijai sėjimui parenkamas specialus metalo pjaustytuvas. Tokiu atveju prisiminkite variklio ir guolių apkrovas, neleisdami prietaisui perkaisti.

Frezavimo staklių gaminimo reikalavimai yra griežti. Įrankis turėtų veikti efektyviai, išlaikant ilgą pjovimo paviršiaus aštrumą. Dažnai, norint sutaupyti brangių karbidinių plienų, kateriai yra pagaminti iš sudėtinio, korpuso, pagaminto iš įprasto plieno, ir dervų iš lydinių.

Katerius reikia įsigyti tik iš žinomų gamintojų. Tokiu būdu patikrinkite šlifavimo kokybę, struktūros vientisumą, atkreipkite dėmesį į pjovimo krašto medžiagą. Ypač patikrinkite poravimosi pjoviklių sandarumą.

Pjovimo įrankis, kaip ir bet kuris pjovimo įrankis, reikalauja kruopštaus tvarkymo. Pjovimo briaunas netoleruoja šildymo, vibracijos ir netinkamo naudojimo.

Mes apdorojame plastiką su gręžtuvu su frezavimo staklėmis

plastikinis frezavimo staklėsYpatybė plastiko apdirbimo yra jos klampa. Kai frezavimo mašina veikia dideliu greičiu, plastmasė pirmiausia pradeda vėją ant pjaustyklės, tada tampa suskystinta. Todėl sėjamųjų pasirinkimas ir kiekvieno polimero apdorojimo greitis kelia tam tikrų sunkumų. Gręžimo plastikinis pjaustytuvas parenkamas priklausomai nuo medžiagos rūšies:

 • termoplastikai;
 • Termoreaktingi plastikai.

Related  Peržiūrėkite grandininių pjūklų markę “Družba”

Iš pavadinimo aišku, termoplastika, veikiant temperatūrai, įgauna skvarbą, tokios medžiagos lustai nusausinti, su išlydytais kraštais. Reaktoplastinė medžiaga šildomo paviršiaus nekeičia. Dažnai ši medžiaga gaminama su armuotėmis. Atsižvelgiant į polimero savybes, parenkamos frezos ir apdirbimo būdas.

Termostatiniai plastikai apdorojami daugiasluoksniais frezais, tuo pačiu išlaikomas sklandus apdorojimas. Vieno pjūvio gylis neturi viršyti 2,5 mm. Priešingu atveju galite sugrąžinti apdorotą paviršių. Atsižvelgiant į medžiagos dirbtinumą, būtina organizuoti mikrodaļļu ekstrakciją taip, kad dulkės nepatektų į darbuotojo kvėpavimo organus.

Minkšta medžiaga turėtų būti pjaustoma dvigubomis frezomis mažu greičiu, kad medžiaga “nepasuktų”. Lakštinio plastiko atveju geriau naudoti griebtuvą krašto apdorojimui.

Mes gręždami betoną

betono frezosJei buvo reikalinga apdirbti konstrukciją su gręžtuvo betono frezomis, naudojami deimantiniai bitai su išoriniais pjaustytais. Kateris atsukamas nuo pagrindo, strypo. Laimėjęs sluoksnis gerai išvalo skylę, jei galingas gręžtuvas veikia nestrigusiu režimu. Šie vainikėliai yra naudojami keraminių plytelių pašalinimui iš sienos, kad būtų galima švariai išvalyti.

Pjovimo vainikėlių naudojimas gręžimui yra pavojingas. Sėjamoji turi būti laikoma griežta, laukiant sūkurio, nes medžiagos storis sienoje gali pasikeisti, o smūgio jėga sukels smūgį.

Kodėl jums reikia gręžimo ant magnetinio rėmo

gręžkite magnetine lovaKuriant grąžtą ant magnetinės rėmo, vadovaujantis siekiant sukurti skyles kelių tonų metalo konstrukcijų, kurie negali būti perkelti įspėtas. Tokie ūkiai, kaip ir didelis magnetas, pritraukia porą su priešingu mokesčiu. Užpildytos lovos sukūrimas po gręžtuvu išsprendė didelio tikslumo įrankio tvirtinimo kiaurymėms gręžimo problemą.

Gręžiant metalo didelio skerspjūvio kiaurymėmis atlieka skirtingi purkštukai, įskaitant pjovimo naudojimo sėjamosios ant magnetinės stovo. Paprastai toks antgalis naudojamas tuščiavidurio vainiko pavidalo. Gręžiant gręžtuvą ant magneto ant žymenų yra tiksliai garantuotas. Kol įkišama į lovą įtempimas, sėjamoji laikoma plokštumoje, kurios jėga yra kelios tonos kvadratiniam centimetrui. Išjungus srovę, įrenginys lengvai perkeliamas į naują vietą, jo svoris neviršija 25 kg.

Related  Kokiais atvejais ir kokiam naudojimui yra sėjamosios stendas (laikiklis)?

Gręžtuvas gali gręžti skylę iki 130 mm skersmens.

Drill bit – video