Adigelio siurblysĮprasta kaimo sodyba pamažu pereina į įrangą, kuri išlaiko fizinę jėgą, bet mažomis kainomis. “Agidel” siurblys yra pavyzdys, kaip palengvinti valstiečio darbą, atsižvelgiant į specifines savybes. Nepakankamas įrenginys atlaiko tinklo įtampos svyravimus, naudojamas vandens išaugimui iki 7 metrų ir sodo laistymui. Bendra Ufa programinė įranga gamina tik 2 buitinių prietaisų modelius – “Agidel-M” ir “Agidel-10”.

Paviršiaus įrenginių Agidel savybės

siurblio veikimo principasSiurbliai skirti siurbti švarų vandenį. Jie įrengiami iš šulinių, nuo atvirų atvirų vandens rezervuarų iki drėkinimo. Aparato veikimo principas yra išcentrinis. “Agidel” siurbliai siurbia skysčio su besisukančiais sparnuotuvais sraigės pavidalu. Sukimo momentas generuojami siurbimo dulkių korpuse, vanduo įlaipinami menčių ir dėl to, kad išcentrinė jėga yra stumiama į išvado liniją. Dėl išleidimo vandens patenka į kamerą, todėl aparatas vadinamas savaiminiu gruntavimu.

Siurblį sudaro struktūriniai vienetai:

 • korpusas, užrakintas iš išorės;
 • variklio korpusas;
 • vamzdis, kuris taip pat tarnauja kaip korpusas;
 • sparnuotė, ant vieno veleno su varikliu pritvirtinama;
 • elektrinis variklis su tarpikliu ir tarpikliu, skirtas sandarinti iš vandens aplinkos.

Paprastas įrenginio dizainas nereikalauja papildomos apsaugos, sandarinimo jungčių, todėl jis yra nebrangus, įrankis yra prieinamas kiekvienam vartotojui. “Agidel” siurbliai yra apsaugoti nuo perkaitimo, tačiau jie naudojami pumpuojant vandenį žemiau 40 C. Produktų išdėstymas skiriasi. Kiekvienas siurblys yra sumontuotas ant tvirto pagrindo su lygine nuoroda. Reikėtų nepamiršti, kas 4 metrų horizontalaus vamzdžių yra įmanoma kėlimo nuostolis iš 1 m gylio. Siurblys montuojamas arti gerai.

Agidel-M siurblio įtaisas

Adigel-M siurblysĮrenginys sumontuotas ant standaus pagrindo vertikaliai. Tiekimas vandentiekio iš gręžinio ir pumpavimo iki 35 metrų, esant mažam 0,37 kW galingam varikliui. Jei griovys yra iki 20 metrų gylio, naudojamas išmetimo įrenginys, nuotolinis darbinis elementas. Siurblio variklis stovi ant paviršiaus.

Related  Maišytuvo aeratorius

Pompos Agidel specifikacijos:

 • kėlimo aukštis – 7 m;
 • našumas – 2,9 cu. m / val;
 • skersmuo 23,8 cm;
 • ilgis – 25,4 cm;
 • svoris – 6 kg;
 • kaina 4600 rublių.

Ypatinga siurblio ypatybė yra išankstinė įsiurbimo anga, įskaitant darbo kamerą. Prietaisas veikia tik esant teigiamai temperatūrai arba šildomame kambaryje. Naudokite lengvai Aghidel vandens siurblys šerti vandens, su įdėję jį į gilią duobę ar plaustas įrankiai, kuri turi siurblį prie šulinio paviršiaus veidrodžiais, kurios surenka vandenį. Galite plaukioti tik Agidel-10 siurblį, kuris paleidimo metu nereikalauja vandens pakrovimo.

Pagal naudojimo instrukciją Agidel siurblys turi būti siurbiamas agentu, kurio temperatūra yra žemesnė nei 40 ° C C. Tokiomis sąlygomis variklis veikia be perkaitimo. Prieš pradedant prietaisą, pilamas vanduo, dirbant “sausu” bus neišvengiamai sugadinta. Siurblys turi būti apsaugotas nuo drėgmės ir šiukšlių, nuo temperatūros, kuri nėra lygi nuliui.

siurblio dizainasPrivaloma naudoti siurblio įžeminimo grandinę, patikimą visų laidų jungčių izoliaciją.

Siurblyje yra viela 1,5 m. Patogumui galite naudoti ilgintuvą arba galite nedelsdami pakeisti prietaiso maitinimo laidą kita, ilgiau. Tai neprieštarauja naudojimo instrukcijos reikalavimams.

Palyginus su Agidel M siurbliu, vėlesnis modifikavimas, Agidel-10, yra horizontaliai išdėstytas ir 2 kartus galingesnis. Prieš paleidžiant šį įtaisą nereikia išpilti, tai suteikia atskirą siurbimą. Siurblys sveria 9 kg, o galva – 30 m, o horizontaliai – 50 metrų. Pakankama 3,3 kubinių metrų talpa namų ūkio reikmėms.

Sunkumai siurblio veikime ir priežiūroje

siurblys veikiaPriežastys, dėl kurių siurblys siurbia blogai, ne visada priklauso nuo aparato. Įleidimo žarna turi būti sutvirtinta, nesikeičia skerspjūvis. Naudojant minkštą vandens vamzdį, išleidimas į sistemą sąlygoja, kad profilis susitraukia esant atmosferos slėgiui. Įstrigę žarna neleidžia vandeniui praeiti. Siekiant išvengti problemų, prie siurbimo žarnos prijungiama sustiprinta žarna arba guma, kurios storis yra didesnis nei 4 mm, o vidinis skersmuo 25-30 mm.

Jei iš kanalizacijos skylės yra vandens nuotėkis, pakeiskite variklio veleno alyvos sandarumą.

Norint gauti alyvos antspaudus, reikia atlaisvinti ratuką, nuimti jį nuo inkaro. Viduje krūmų yra 2 įdėklas, per pertvaros. Jie kruopščiai pakeičiami, pertvaros rekonstruojamos. Surinkite siurblį atvirkštine tvarka.

Related  Rankinis vandens siurblys iš šulinio, kai nėra maitinimo šaltinio

Aptarnavimas yra periodiškas aparato išardymas, darbo rato valymas ir sukamųjų dalių tepimas. Paprastai tokios operacijos yra priešais žiemos išsaugojimą. Priemonės, kuriomis prailgina siurblio veikimo laiką, yra aukštos kokybės atbulinis vožtuvas ant elektros tinklo. Visos jungtys turi būti sandarios, kad būtų išvengta oro nutekėjimo.

Nenaudokite maitinimo laido su daugybe posūkių. Sugedusi žarna gali sukelti trumpąjį jungimą.

Pompos privalumai ir trūkumai

Adigelio siurblio montavimasGamintojas 5 metus nustatė siurblio veikimo laiką. Po šio laikotarpio, esant tinkamam aparato veikimui, būtina pirmą kartą pakeisti alyvos plombos. Nenaudokite prietaiso purviniam vandeniui siurbti, sparnuotojas gali gauti šlifuojantį nusidėvėjimą ir mašina praranda galvą.

“Agidel” siurblių privalumai yra šie:

 • paprasta priežiūra ir remontas;
 • maža produktų kaina;
 • mažas energijos suvartojimas;
 • ilgas gyvenimas ir prisitaikymas prie nestabilios įtampos tinkle.

Nepatogumas yra dėl techninių siurblio galimybių. Jis negali paimti vandens iš gelmių. Reikia įrengti prietaisą arti jo pasirinkimo vietos.

Reikėtų pažymėti, kad produktas plastikiniame korpuse yra valdymo elementas.

Adigel-M siurblio gamintojas – video