Saugus vandens šildytuvas Patogus gyvenimas labai priklauso nuo karšto ir šalto vandens buvimo namuose. “Electrolux” elektrinį ir dujinį šildymą atstovauja Švedijos bendrovė “Electrolux”. Įmonė gamina įvairių talpos srauto ir saugojimo įrenginius, horizontaliai ir vertikaliai.

Pagrindiniai “Electrolux” katilų skirtumai

Peržiūros tikslas – suprasti produktus su elektros energijos tiekimu su ewh produktų žymėjimu. Gazpiktose srityse yra naudinga įrengti “Electrolux” vandens šildytuvą, kuris veikia naudodamasis dujų degikliu. Nepaisant brangaus montavimo ir poreikio dangteliu montuoti, šildytuvas bus ekonomiškesnis nei elektrinis prietaisas.

Jei reikia įrengti nedidelį vandens šildytuvą po kriaukle, reikia įsigyti prietaisą su “U” ženklu, vandeniui atspariu korpusu. Norėdami įdiegti iš viršaus, naudokite įrenginį su indeksu O.

Jei karšto vandens poreikis vyksta vasaros mėnesiais, galite įdiegti įmontuotą įrenginį. Buvo atsižvelgta į vasaros gyventojų poreikį padaryti savo gyvenimą patogia kompanija. Naudokite srautinių vandens šildytuvų liniją “Electrolux” gali būti didmiesčio ir kaimo gyventojas, jei elektros tinklų apkrova leidžia naudoti galingą energijos vartotoją.

Katilas Sandėliavimo įtaisai visada yra karšto vandens bakas, prijungtas prie surinkimo taškų. Talpykla yra metalinė tara, pagaminta iš nerūdijančio plieno, arba viduje išklinta maisto plastika. Už rezervuaro yra suapvalinta forma su patvaria danga. Vandens šildytuvai “Electrolux” yra pritvirtinti prie sienų plokščių vertikalioje ir horizontalioje padėtyje.

Įvairiuose vandens šildytuvų modeliuose yra vieno ar dviejų šilumos elementų, kurių bendra galia ne didesnė kaip 2 kW, komplektas, leidžiantis įrengti 220 V įtampos buitinius prietaisus.

Vandens šildytuvas Electrolux EWH 50 Quantum pro

Kompaktiškas modelis tinka nedidelėje patalpoje, kontūro kampe 38×38, 70 cm aukščio. Electrolux EWH 50 Quantum pro vandens šildytuvas veikia su vienu 1,5 kW galios šildytuvu, šildomas bakas iki 75 98 minučių.

Vidinis talpykla pagaminta iš 850 dydžio specialios sudėties emalio inertinių dujų atmosferoje. Toks danga turi vienodą plėtimosi koeficientą ir nesulaužo ir neleidžia vystytis židinio korozijai. Metalo storis bako viduje yra 2 mm. Magnio anodo buvimas yra papildoma korozijos kliūtis.

Norint užtikrinti jo saugumą, geriau ištraukti vandens šildytuvą. Instrukcijos nėra, bet ekspertai pataria.

Vandens šildytuvas Electrolux EWH 50 Quantum proĮrenginyje yra elektroninis valdymo skydelis, ant kurio rankena nustatoma karšto vandens išleidimo angos temperatūra. Jei šildymo temperatūrą sumažinsime iki 55 laipsnių, turėsime ekonomiškas energijos sąnaudas. Kasdieniniame gyvenime karštas vanduo su aukšta temperatūra naudojamas tik plovimui dezinfekuojant. Ar verta šildyti vandenį, tada atskiesti šaltu vandeniu?

Avariniais atvejais, vandens šildytuvo apsauga yra numatyta 50 litrų Electrolux, išjungiant tiekimo grandinę:

 • kai vandens šildytuvas įjungiamas be vandens;
 • slėgio kritimas pašarinės vamzdyne yra mažesnis nei 0,7 Ati;
 • padidėjęs slėgis linijoje virš 6 Ati;
 • blokavimas, esant šildytuvo perkaitimui pagal skonį.

Su visomis teigiamomis savybėmis, vandens šildytuvo kaina yra mažesnė nei kiti 50 litrų talpos modeliai.

Ekonomiškas plokščias vandens šildytuvas EWH 50

Ekonomiškas plokščias vandens šildytuvas EWH 50Prietaisas skirtas 50 litrų vandens šildymui iki 75 ° C temperatūrosesant pertekliniam slėgiui šalto vandens linijoje 0,7 – 6,0 bar. “Electrolux EWH 50 Centurio dl” dydis yra 860х433х255 ml su minkštais kontūrais. Įrenginys šildomas dviem šildytuvais, kurių kiekvienas yra 1 kW. Bendras prietaiso svoris yra 12, 2 kg.

Vidinis austenitinio plieno rezervuaras pagamintas argono suvirinimo būdu, kuris nesunaikina suvirinimo siūlės struktūros. TEN yra padengtos vario ir vario-nikelio apdaila. Siekiant sumažinti koroziją šildymo elemento sudėtyje montuojamas anodas magnio lydinio, vartojimo medžiagos.

Dviejų elektrodų buvimas leidžia reguliuoti greitą šildymo režimą ir ekonomišką, iki 55 Beje, ekonominis režimas yra pagrindinė modelio skiriamoji bruožas. Bakterijos pasiekus 50 Mirtis ir intensyvus angliavandenilių nusėdimas elektroduose dar nėra. Rečiau reikia valyti šildymo elementus, išleisti mažiau energijos.

Veiksminga “Electrolux” 2 cm šildytuvo vidinės cisternos izoliacija su putų poliuretano sluoksniu papildo prietaisą ekonomišku.

Apsauginės funkcijos yra atliekamos:

 • termostatas;
 • apsauginis vožtuvas;
 • RCD – su nuotėkio srove;
 • apsauga nuo sauso šildymo;
 • išjungimas esant žemam slėgiui maitinimo tinkle.

Kompaktinis vandens šildytuvas 50 litrų su X-Heat

Kompaktinis vandens šildytuvas 50 litrų su X-HeatSiūlomas modelis Electrolux EWH 50 Formax naudoja naujos kartos šildymo elementus. “Dry” TEN reiškia dizainą, kai kiekviena spiralė yra uždėta kolboje ir neturi tiesioginio kontakto su vandeniu. Dėl to netirpios druskos ant elemento paviršiaus nesikaupia, nesumažėja. Metalo apsauga nuo korozijos yra pagaminta specialiu stiklo-fosforo emaliu ir padidina naudojamo magnio elektrodo poveikį. Apima 2 šildymo elementus. Jei nepavyksta, antrasis toliau šildomas. Sugadintos dalies pakeitimas nesukelia sunkumų.

Teigiamos vandens šildytuvo “Electrolux” funkcinės savybės:

 • universalus montavimas – prietaisas gali būti montuojamas horizontaliai ir vertikaliai;
 • yra valdymo skydelis su galimybe reguliuoti temperatūrą ir veikia “ECO” funkcija;
 • saugumą užtikrina apsauginis vožtuvas, RCD, termostatas, įjungtas esant 85 ° C0 C.

Šildymo elementų keitimasViso vandens cisternos šildymo laikas iki 75 bus 108 minutės, įtraukiant elementus, kurių talpa yra 0,8 ir 1,2 kW.

Saugojimo vandens šildytuvas Electrolux EWH 80 Royal

Saugojimo vandens šildytuvas Electrolux EWH 80 RoyalElektrinis katilas su nerūdijančio vidinio rezervuaro iš specialaus plieno ir nikeliu padengtų šildymo elementų suteiks karštą vandenį dideliems šeimos nariams. Argono suvirinimas užtikrina ilgalaikį vidinio indo veikimą. Bake yra 2 šildymo elementai, 1 ir 2 kW, tačiau jie veikia pakaitomis ir apkrova tinkle neviršija 2 kW. “Electrolux EWH 80 Royal” vandens šildytuvas yra plokščias, matmenys 493х290х990 mm. Šildymo vanduo iki 750 – 2 valandos 10 minučių.

Patogus valdymo skydelisĮrenginys yra apsaugotas ir valdomas:

 • vandens temperatūros daviklis;
 • apsauga nuo “sausų” elektrodų kaitinimo;
 • išjunkite slėgį aukščiau ir žemiau nominalios (0,7-7,0 baro):
 • apsauginis vožtuvas;
 • RCD.

Patogus skydelis leidžia reglamentuojantys šildytuvas nustatyti vieną iš trijų šildymo režimai, valdymo blokas operaciją.

Šildytuvas yra tvirtinamas vertikaliai prie sienos naudojant inkarus. Montavimo ir derinimo režimas turėtų būti patikėtas paslaugų centre arba atlikti pagal naudojimo instrukcijoje. Perkant, patikrinkite, ar sąraše yra sudedamųjų dalių.

Techniniai “Electrolux” šildytuvo charakteristikos yra 30 litrų

Mažas karšto vandens šildytuvas taps nepakeičiamu šalies gyvenimo padėjėju. Įrenginys su matmenimis 43,3х25,5х54,6 cm tilps į nišą, jis sušildys vandenį iki 750 50 minučių. Prietaiso svoris 9 kg, montavimas yra lengvas.

“Electrolux EWH 30 Royal” vandens šildytuvas, nepaisant mažo dydžio, turi gerą funkcionalumą:

 • nerūdijančio plieno vidinis bakas;
 • du elektriniai generatoriai, kurių galia 1 kW, yra pagaminti iš vario su nikelio nusodinimu;
 • Yra vieno elemento ir visos galios naudojimas;
 • termostatas, “sausa” apsauga, apsauginis vožtuvas, RCD – apsaugos priemonės.

Kompaktiškas korpusas vasarą yra būtinas daugiabučiuose namuose. Tai lengva įtraukti į vandens tiekimo schemą ir saugoti iki kito vasaros.

Visi aptarti vandens šildytuvai turi 7 metų garantiją. Įrengimų, kurių emaliuotas apvalkalas, kaina yra mažesnė nei nerūdijančio austenitinio plieno. Kaina priklauso nuo šildytuvo ir papildomos įrangos kiekio.

Elektrolux EWH 50 Centurio H vaizdo įrašų apžvalga