Darbas su ranka kultivatorius svetainėjeKas yra ranka kultivatorius? Šis prietaisas žemės dirbimui naudojant mechaninius prietaisus ir rankų stiprumą. Kaip įvairias yra lovų ir gėlių lovų priežiūra, taip pat daugybė rankinių įrankių, sukurtų jų rankomis ir pramoniniu būdu. Laikoma, kad dirvos įdirbimo rankiniu būdu dirvos kultivatoriai su ne didesniu nei 20 cm grioveliu ilgą ar trumpą rankeną.

Kodėl mums reikia kultivatorių

Rankinis kultivatorius naudojamas dirvožemiui atsilaisvinti, piktžolėms šalinti, augalams užkirstiNet labiausiai intensyvus dalis techniką nebus gerai apsirengęs, jei jis neveiks ant žmogaus rankos su siauru įrankiu, kad podryhlit žemės šalia augalų ir gėlių, bus pertrauka dirvožemio pluta ir atskleisti, sever piktžolių šaknis. Šis įrankis vadinamas rankiniu kultivatoriumi ir jo tikslas:

 • atlaisvinkite dirvą, pašalinkite jį iš pluta ir prisotinkite orą deguonimi;
 • supjaustykite vagas augalų sodinimu ir paskui apšlakstykite naują augalą;
 • išsaugoti kultūrinius augalus nuo piktžolių kaimynystėje;
 • Atlikite paviršiaus šlifavimą, sulaužydami gabaliukus – pertraukite.

Tai ne visos kultivatorių funkcijos. Įrankis su patogiu rankena, kartais su rankenomis ir ratu, skirtas žemės naudojimui lygiai taip pat, kaip ir elektrinės ar benzininės traukos kultivatoriai.

Veislės kultivatorių darbo organai

Visada dirba rankinis kultivatorius vasaros rezidencijoms, pvz., Nuotraukoje.Vieno ranka kultivatoriaus tipas

Tarp daugelio įrankių formų ir dydžių jie suskirstomi į kelis tipus pagal darbo organo formą ir funkcijas. Taigi, šakutė su lenkta ragų, vynioti į Wheatgrass visur šaknis išrado palyginti neseniai, ir buvo pavadintas “Tornado” už kovą su kenkėjiškų daugiamečių augalų poveikis.

Fokino CutterIš naujų įrankių galite atkreipti dėmesį į inžinieriaus Fokino plokščius gabalus su trijų pusių įrankio plieno juostelėmis. Jie turi stačiakampę rankenėlę, reguliuojamą kampą ir gali išgauti piktžoles nuo siauros kreko. Loop formos tokie ripperiai – polochniki nukirsta šaknis gylio ir negrįsti viršutinio sluoksnio dirvožemio, išlaikant ant paviršiaus mulčias. Priešingai, dantuoti rankiniai kultivatoriai yra būtini, kad atlaisvintų viršutinį sluoksnį.

Related  Medienos skirstytuvas, padedantis kaimo gyventojui

Rotorinis kultivatoriusRotaciniai kultivatoriai yra naudojami atsipalaidavimui, rauginimui. Jie yra veiksmingi, reikalauja mažų pastangų, kad skatintų astrologą. Miniatiūrinės rodyklės ant išlenktų strypų yra puikios skutikliai, dažnai jos montuojamos ant savaeigių įrankių su ratukais rankiniu traukos būdu.

Taigi, pagal darbo organo formą, kultivatoriai dalijasi;

 • plokšti kateriai ir kilpos;
 • dantyta, su plokščia, aštriu ir nuluptu galu, nuo vieno iki septynių saitų;
 • Rotacinis, su rotacinėmis žvaigždutėmis;
 • Tiesios vertikalios juostos – gręžimo įrankiai.

Kai kuriuose modeliuose yra dvi funkcijos, pavyzdžiui, sukamasis rankinis kultivatorius su kilpine dygsnio.

Žinomas gamintojas preparato EM-1 Baikalas dirvožemio gerinimui sukūrė įrankį dirvožemio auginimui. Plokšteliniai plaktukai skirtingo pločio, surinkti į rinkinį. Jų skirtumas – juostelė yra sustiprinta iš abiejų pusių, o darbo efektyvumas dvigubinamas. Rankenos šioms plokštumoms parenkamos atskirai. Tikslas – apiplėšti piktžolių šaknis, kurios sunaikins veiksmingus mikroorganizmus.

Bet kuris vasaros gyventojas svajojo, kad jis visada turi tinkamą įrankį po ranka. Todėl jie perka ir sukuria savo dizainą pagal žinomas formas, tačiau pakeičia rankenos dydį, rankos aukštį ir sukibimo plotį.

Kaip rankiniu kultivatoriumi padaryti savo rankomis

Savarankiškas ranka kultivatoriusKiekvienas gali pritvirtinti antgalį ant rankenos. Mes siūlome rankinį kultivatorių sukurti savo rankomis netinkamu dviračiu ir improvizuotomis priemonėmis. Ratas geriausiai paimtas iš plataus ratlankio turistinio dviračio. Naudojamas tik priekinis ratas su šakėmis. Darbinė dalis ant rėmo gali būti padaryta bet kokiu būdu – dvejomis 2 eilėmis, žvaigždutėmis arba plokščia kilpa. Svarbus namų rankinis kultivatorius rėmo turi būti stiprūs varžtais standumo briaunos, junginiai su rankenomis sukurtų nuo paprasto arba laminuoto medžio. Vietoje medžio galite naudoti lengvųjų vamzdžių iš spalvotųjų metalų. Patogus ir lengvas kopijavimas yra būtinas daugybei tarpsnių, medžių kamienų apskritimų.Brėžinys, skirtas ranka kultivatoriaus gamybai

Kitas ne mažiau veiksmingas rankinis įrankis bus rankinis sukamasis kultivatorius. Pagrindiniai mazgai brėžinyje:

 • žiedinės darbo elementai arba diskai – 1;
 • ašys darbinėms žvaigždutėms tvirtinti – 2;
 • įvorės surinkimui mazgas – 3;
 • jungiamieji skliausteliuose, dideli ir maži – 5, 4;
 • Rėmelio strypas, kuris eina į vamzdelį ir sujungtas su skersine rankena – 6,7, 8.

Related  Bulvių kombainas, skirtas motoblokui, padės greitai ir kokybiškai derliaus nuimti

Diskai yra sferiniai, jie yra formuojami. Tačiau su tokia pačia sėkme galima pasinaudoti rankiniu būdu “ežiukai” ir padėti jiems surinkti darbinį organą. Jums padės išsamus ranka kultivatoriaus piešinys su savo rankomis.Rankinio rotacinio kultivatoriaus brėžinys

Tarp savarankiškai pagamintų pulkų konstrukcijų yra pilnaverčiai motoblokai, sukurti dėl grandininių pjūklų ir kitų variklinių transporto priemonių. Šių savarankiškų prietaisų vertė savininkui yra ta, kad jis naudojo improvizuotus įrankius ir sukūrė įrankį savo poreikiams. Kita vertus, gamyklinių modelių kaina ne visada leidžia įsigyti kultivatorių iš gerai žinomo patikimo gamintojo. Kaip dar galite surinkti rankų kultivatorių savo rankomis, peržiūrėkite vaizdo įrašą:

Mes susipažįstame su gamyklos gamybos kultivatoriumi

Kultivatoriaus rankinis žemės skreperis universalus 6 į 1Jei ūkininkas neturi galimybės pats sukurti nebrangią veiksmingą padėjėją, tai padarė Ukrainos inžinieriai. Be variklio su vienu ratu ir rankenomis paprastas dizainas leidžia lengviau dirbti svetainėje. Vienas iš 6 darbo vienetų pritvirtintas prie lizdo. Todėl prietaisas vadinamas universaliu rankiniu kultivatoriumi. Žemės kratytuvas yra 6 į 1.

Pasverkite prietaisą 9,5 kg, tvarkymas yra geras, su kultivatoriumi moteriškos rankos gali lengvai susidoroti. Nuotraukoje parodytos nuotraukos yra darbo įrankiai:

 1. Hiller, kuris yra pagrindinis darbo įrankis. Pjovimas vagomis, griebimas bulvių yra atliekamas su kalvos pagalba. Tačiau tai yra komplektas su disko kopijavimo aparatu, kuris atlieka tą pačią funkciją, kaip ir hiller.
 2. Pjovimo mašina su įmontuotomis “skustuvų” peilėmis, kurios pjauna piktžolių šaknis, pakoreguota išilgai eilių pločio su augalais.
 3. Kultivatorius naudojamas atsipalaidavimui, žolės pjovimui. Šis įrankis sureguliuoja ašies nuolydį ir nuleidimo gylį į žemę.
 4. Yra plūgas, skirtas pjaunamiesiems vagoms, sėjant žemės sėklą.
 5. Atlaisvinkite žemę formuojant plutos su žvaigždutėmis, kurios yra įtrauktos.
 6. Komplekte yra kiauras, su juo žymekliu. Mazgas naudojamas sėjai.

Gamyklos dizainas neapsiriboja sunkiais drėgnomis vietomis. Todėl kapitonų atsakyme pateikiama patarimų, siekiant sustiprinti ratų montavimo rėmą ir sustiprinti rankenas su dviem standiais pervažomis. Rankenos turi būti šiek tiek pailgintos ir patogesnės.

Related  Motoblokas "Neva" su sumontuotais padargais, padedančiais sunkvežimių vairuotojui

Rankinio kultivatoriaus darbo elementaiVerta atkreipti dėmesį į Vinnitsa meistrų dizainą. Jis buvo vadinamas be jokio įnorėjimų – Rankinis kultivatorius “Universal žemės skreperis 5 1”. Produktas kainuoja 450 UAH, vertimo į Rusijos pinigus 3000 rublių.

Ant atraminio rėmo pakaitomis gali būti sumontuoti šie įrankiai:

 • kalnas;
 • bendravimas;
 • plūgas su žymekliu;
 • skustuvas;
 • kultivatorius.

Dėl to yra pridėtas rėmas, kurio dydis yra 64x30x30 cm. Šviesesnė priemonė taps nepakeičiamu asistentu sodinimui ir kirpimui, rauginimui ir sodo atpalaidavimui.

Esame pasirengę gauti derlių sunkaus darbo. Intelektinio žemės ūkio principai siūlo kitą. Neišskirkite dirvožemio be reikalo, tai sutrikdo jo struktūrą. Dėl tos pačios priežasties atleiskite viršutinį sluoksnį giliau nei 5 cm. Negalvokite piktžolių iki paskutinio piktžolių. Mulčiavimas dirvožemiu dažniau ir daugiau ir augalų naudingų mikroorganizmų joje. Darbas taps dar lengvesnis ir daugiau derlius.

Pjovimo mašina išvalys viršutinį augalijos sluoksnį, nulygins šaknis ir nutemins vagas su strėle. Norėdami pakelti žemę, maitintis oru, yra žoliapjovė ir kultivatorius. Jie sunaikins pluta po laistymo ar lietaus. Pateikti žymekliai padeda sureguliuoti purkštukų tvirtinimo plotis. Plūgas ir vagonėlių laikiklis yra nepakeičiami spyruokliniai įrankiai.

Rankinis kultivatorius – tai dalys, pagamintos iš aukštos kokybės plieno. Tvirtas kilnio formos grotuvas nustato dirvos įdirbimo gylį. Rankenos lengvai tvarkomos ir tvirtos. Įrankių rinkinys yra optimalus, o matmenys yra tokie, kad kultivatorius perduodamas į bet kurį skyrių.

Rankinis kultivatoriaus modelis – video