tinktúra zelených vlašských orechovKaždý vie o takom zdanlivo obyčajnom ovocí, kúpu zrelého orecha na kŕmenie mozgu a získanie mikroživín. Ale o tinktúre zeleného vlašského orecha na vodke nie je známe toľko. Je dôležité rozoberať podrobné recepty a spôsoby použitia tejto liečivej kompozície.

Je to zelené plody orechy, ktoré pomáhajú obnoviť množstvo jódu v tele.

Okrem jódu v tinktúre zeleného vlašského orecha na vodke existuje antibiotikum prírodného pôvodu, ktoré sa nazýva Yuglon. Sú ošetrené hubami a ďalšími kožnými problémami. Ide o overené ľudové metódy. Zaujímavé je, že použitie tinktúry zeleného vlašského orecha nekončí.

varovanie

alkoholické tinktúry nemôžu byť podávané deťomAkýkoľvek druh tinktúry na orech je kontraindikovaný osobám trpiacim netoleranciou alebo alergiou na tieto ořechy. Nie je bezpečné liečiť sa takým liekom pre všetkých, ktorí už majú ochorenie spojené s nadmernou viskozitou krvi alebo problémami s gastrointestinálnym traktom.

Alkoholové tinktúry na čokoľvek kategoricky zakázaných budúcich matiek a už dojčiacich žien.

Alkohol, časť tinktúry zeleného vlašského orecha na vodke, samozrejme, nemôže byť podávaná deťom a dospievajúcim. Aj keď ide o liečbu určitých ochorení, existujú alternatívne spôsoby prípravy. O tomto ďalej.

Pripravte tinktúry podľa receptov

rezanie mladých vlašských orechovNeexistuje žiadny spôsob, ako vytvoriť liečivý extrakt z mladých plodín. Vyberme si najefektívnejšie:

  1. Robíme najjednoduchšiu tinktúru. Aby sme to urobili, vyberáme len zeleninu z orechov, dobre umyjeme teplou vodou a nakrájame na plátky. Polievky položíme do bežnej nádoby na tri litre a potom jednoducho nalejeme vodku akéhokoľvek druhu. Všetci odchádzame mesiac.
  2. Tinktura orechu na alkohole. Tu je tento podiel dôležitý, inak sa stratí živiny. Preto vezmite presne 15 g zeleného orecha. Potom dajte ovocie do pol litrovej nádoby a pridajte alkohol. Použitie tinktúry zeleného vlašského orecha v tejto forme je opevňujúcim postupom s udržiavaním vitamínov v tele.zelené vlašské orechy pre alkoholovú tinktúru
  3. Ďalšou metódou, ktorá už bola testovaná časom, je tinktúra, ktorá nie je na kvapaline obsahujúcu alkohol. Môžete si vyrobiť tinktúru orechového kerozínu. Takáto očkovacia látka pomôže s hypertenziou, nádormi, radikulitídou, gastritídou a dokonca žalúdočným vredom. Ďalej zvážte prípravu takejto drogy.

Related  Jemné kytice do 8. marca – núti tulipány doma

Kerozén a orech

pripravená na použitie tinktúraPre úspešné vytvorenie lieku sú potrebné iba zelené orechy, ktoré nadobudli zrelosť mlieka. Orezané sú opäť lobule (najlepšie na štvrťrok každé ovocie).

Pri balení je možné riadiť kapacitou alebo množstvom matice. Spracované mladé ovocie by malo uzavrieť dve tretiny plechovky alebo nádoby.

kerozínová tinktúra zelených vlašských orechovVýberom z petroleja dávajte prednosť len najlepším. Preto pre tinktúru dostaneme destilát (populárne nazývaný letecký petrolej). Koniec koncov, nemusia byť filtrované a obhajované.

Naplňte nádrž nádherným palivom a potom odstráňte našu liečivú kompozíciu na tri týždne na chladnom, tmavom mieste podľa typu pivnice. Ale po 21 dňoch je tiež potrebné urobiť stlačenie. Preto pripravíme plátno (je lepšie obrátiť sa na štyri vrstvy) a po transfúzii stlačiť matice do novej nádoby.

Je lepšie nevyhadzovať pozostatky matice. Sú užitočné ako vonkajšie prostriedky pre ľudí a zvieratá.

Liečíme helmintiázu rovnakým spôsobom

zničíme helminty s tinktúrouTinktura orechu od parazitov je starodávnym liekom založeným nielen na mladom ovocí. V skutočnosti sú dokonca aj lístie a soľné hrnce.

Vo farmakológii sa takéto lieky zvyčajne označujú ako extrakty. Podstatou tohto lieku sú: mladé orechy a ich listy obsahujú účinné látky, ktoré zničia parazity vo vnútri tela.

Samotná tinktúra pre tieto účely môže byť vykonaná samostatne. Za to, alkohol nie je potrebná, dostatok medu a hlavnú zložku. Orechy sa umyjú a sušia. Jeden kilogram medu potrebuje rovnaké množstvo zeleného orecha.

Navyše, už pripravené ovocie jednoducho prechádza cez mlynček na mäso a zmieša, takže budúci liek ponechá niekoľko mesiacov.

Pri zložení takejto drogy nie je nič, čo by sa mohlo pokaziť, a tak sme jednoducho ukladali liek až do pripravenosti v tmavom kuchynskom skrinke. A za chvíľu dôjde k zmenám, pretože obsah je rozdelený na zlomky – hrubé a kvapalné. Všetko, čo bude mať telo prínos z prvkov, ktoré potrebujeme, sa zmontuje do tekutiny. Mäso môže byť zanedbané.

Related  Starostlivosť o vnútorné rastliny anthurium v ​​domácnosti

Použite túto profylaktickú liečbu až trikrát denne pred jedlom. Tinktura medu posilní imunitný systém, obnoví duševné procesy.

Ak sa človek v akomkoľvek veku náhle začal cítiť úpadok vitálnej energie, potom je ľahké obnoviť len tak jednoduché prostriedky. Potrebujete len zvýšiť príjem troch až šesťkrát denne.

Preventívna liečba parazitov s touto tinktúrou znamená použitie všetkého obsahu – musíte jesť aj mäso matice.

Video o aplikácii tinktúry zo zeleného orecha