Malonu su savo Blossfeld išvaizdaPasivaikščioję gėlių parduotuvės langeliais, sunku atsispirti pagundai, kai Blansfeldo Kalanchoe žydi puikiai už stiklo. Iš apačioje esančių nuostabių labai skirtingų tonų ir atspalvių žiedynų, kompaktiškas krūmas pats savaime yra praktiškai nematomas. Apskaičiuojant didelę puokštę, atsiranda tik puikaus tamsiai žalios spalvos puokštančių puokščių rozetas. Nenuostabu, kad šie kambariniai augalai sudarė mėgėjams patalpų gėlių į pardavėjų, kad ypatingas priežiūra Kalankė blossfeldiana namuose nereikalaujama patikinimų, tik sustiprins šį susidomėjimą.

Tender rytas Blossfeld namuoseSunku įsivaizduoti, kad net prieš keturiasdešimt metų toks išspręsti šią Madagaskaro gimtoji išmaišome nebuvo, kaip nebuvo formų ir spalvų augalų įvairovė. Gamtoje ši rūšis sudaro Kalankė krūmas šakojasi ūgliai retai ilgis nuo 30 iki 50 cm. A žiedynai pasirodo stiebų viršūnėse, gėlės kartu paprastų mažų gėlės raudona spalva.

Tai, ką atrado jo atradėjas R. Blossfeldas, kuris 1932 m. Atnešė Kalanchoe modelį į Europą.

“Blancfeld kalanchoe” atradimo ir atrankos istorija

“Blancfeld” “Kalanchoe” plitimą vykdė rimtas atrankos darbas, kurio tikslas – ne tik gauti naujus atspalvius, bet ir daugiau nepretenzingas, tinkamas naminių veislių kūrimui.

Augti jauni vazochnikiPraėjusio amžiaus pabaigoje olandų ir danų augintojai gavo augalus, kurie yra kompaktiškesni ir stipresni nei laukiniai augalai. Lapai augo didesni ir ryškesni, ir daug pasikeitė atsižvelgiant į žydėjimo kokybę. Nuo 1980 m. “Kalanchoe” augalai buvo gėlių augintojai, turintys įspūdingų oranžinių, baltųjų, rožinių, geltonųjų ir raudonųjų spalvų žiedynų.

Jau XX ir XXI amžių sandūroje, Švedija galėjo nustatyti įdomią mutaciją, kuriuo šiandien langai, be įprastų Kalankė blossfeldiana, augalai buvo nebe keturių, o su trimis dešimčių žiedlapių. Po ilgo darbo gautos veislių grupės buvo vadinamos “Kalanchoe Kalandiva” ir tapo gyvais pojūčiais tarp floristų.

Pink BlossfeldŠio tipo Kalanchoe gėlių spalvos yra labai įvairios ir apima ne tik jau paminėtas spalvas, bet ir žalią, oranžinę spalvą, taip pat dviejų spalvų ir margas derinius. Jei įprasta Kalanchoe Blossfelda žydės iki šešių savaičių, tada Kalandiva nori su ryškiais žiedynais iki 2,5 mėnesių. Šiuo atveju visos šios įdomios augalo kultūrinės veislės yra nepretenzios, o “Blansfeld kalancho” reprodukcija ir jos priežiūra su tam tikru požiūriu ir žiniomis nebus sunki.

Related  Gėlių lovos daugiamečių augalų pradedantiesiems

Kaip žydėti Kalanchoe Blossfeld?

Blossfeld palaipsniui žydiDažniausiai namuose patenka žydintis augalas su nedideliu lapų rozetu, prabangi gėlių masė ir nedidelis maitinimo elementų kiekis transporte. Nors Kalanchoe žiedai, ne transplantuokite arba pašarų. Labiau tikslinga pasirinkti tinkamą puodą krūmo, kuris gali sumažinti per didelį drėgmės išgaravimą ir pagreitinti augalų aklimatizaciją.

Kai “Blossfeld” Kalanchoe pradeda išblukti, pašalinami nykstantys gėlių stiebai, kurie nukreipia krūmą į likusius pumpurus. Prisimindama nereiklus augalai ir nereikalingas Specialių atsargumo Kalankė blossfeldiana namuose, daugelis pradedantiesiems sodininkams po paskutinio gėlės vystančiuose krūmo persodinami į nuolatinę puodą ir įdėti jį ant palangės, laukia ankstyvo žydėjimo. Ir čia jie dažnai nusivylę.

Norėdami pamatyti šviesius pumpurus, svarbu žinoti ir atsižvelgti į kultūros gyvenimo ypatumus, taip pat sumaniai padaryti Kalanchoe Blossfeld žiedą.

Ši kultūra turi tiek išreikštus augimo periodus, tiek poilsio sezonus. Šį kartą tai prasideda po visų gėlių numalšėjimo. Augalas turėtų atkurti jėgą, padidinti žaliąją masę ir nustatyti naujus gėlių žiedpumpurius.

Gamtoje Kalanchoe žiedas rudenį, kai centrinėje juostoje šviesos diena natūraliai mažėja.

Jaunas augalasNorėdami nustatyti būsimų augalų pumpurus turėtų būti ne daugiau kaip 10 valandas per parą šviesos, jei apšvietimas yra ilgesnis, augalų suvokia ją kaip augimo signalą, pradeda duoti naujų ūglių ir lapijos, “neužmirštant” žydėti. Todėl po džiūstančių žiedynai Kalankė blossfeldiana persodinimo pašarų ir būtinai supjaustyti sukelti naujų šoninių ūglių atsiradimas.

Tada augalas perduodamas į trumpos dienos režimą, rytuose išpilant puodą ant lango, o po 10 valandų ištraukdamas jį į tamsią vietą arba uždengdamas jį lanksčiu dangteliu. Šiuo atveju rudens ar žiemos laikotarpiu augalas žydės. Kokie reikalavimai yra Kalanchoe Blossfeld priežiūrai, transplantacijai ir dauginimui?

“Kalanchoe Blossfeld” būklės savybės namuose ir jo priežiūra

Augimas Kalanchoe palangėjeKalanchoe, kaip ir kiti auginami kambaryje, sukulentai yra labai jautrūs apšvietimui. Net su trumpojo laikotarpio režimu augalui reikia ryškių, bet ne tiesioginių saulės spindulių.

 • Jei krūmas yra po deginančiais spinduliais, jo spalva išnyks, lapai greitai išnyks, ant jų pasirodys sausos saulės dėmės.
 • Kai trūksta šviesos, lapai išbluko, stiebai tampa silpnesni, ilgesni ir pasvirti. Ir tokio Kalanchoe žiedynai yra mažiau tankūs, o mažiau pumpurų.

Related  Mes teisingai prižiūrimi kamelijos japonų

Užtikrinti komfortą Kalankė blossfeldiana apšvietimo sąlygomis gali būti rūpintis papildomu dirbtinės šviesos reikalingas ir debesuota, ir žiemos dienomis, o kai augalai dėl Šiaurės langus.

Ne mažiau kaip apšvietimas, Kalanchoe svarba yra drėkinimo organizavimas, kurio pakanka augalų augimui ir vystymuisi.

Augalas yra skausmingasKalanchoe Blossfeld, ypač žydėjimo laikotarpiu ir vasaros dienomis, reikalauja daug drėgmės. Tačiau svarbu ne pernakvoti, nes nestabilus dirvožemio vanduo dažnai veda prie puvinio vystymosi šaknyse ir stiebuose, dėl ko krūmo sugedimas ar mirtis.

Jei dirvožemis ant piršto falango ilgio yra sausas:

 • Kalanchoe turėtų būti laistomas stovinčiu vandeniu kambario temperatūroje;
 • būtinai pašalinkite perteklinį vandens kiekį iš indo;
 • išdžiovinkite puodo apačią.

Blossfeld Kalanchoe drėgmės deficito ženklas laikomas minkština lapų mentėmis, apatinių lapelių geltonumas ir pumpurų kritimas.

Laistydami užtikrinkite, kad žalia augalo dalimi drėgmė nepasikeistų, o tai gali sukelti grybelių infekcijų ir pelėsių vystymąsi.

Dėl sukulentų, oro sausumas kambaryje nėra esminis veiksnys. Todėl namuose “Kalanchoe Blossfeld” priežiūra neapima purškimo. “Vandens procedūros” reikalingos tik lapų valymui iš dulkių.

Aukščiausia Kalanchoe apsivalymo medžiaga atliekama keliais metodais po žydėjimo. Norėdami tręšti, paimkite paruoštą mišinį sukulentams, kurie naudojami kas dvi savaites iki vasaros pabaigos. Kai augalas renka pumpurus, geriau apriboti jo gaunamo azoto kiekį, kad nesukeltų didingos žalumynų augimo žydėjimo nenaudai. Kartais tai yra pakankamai, kad Kalanchoe Blossfeld žiedas.

Ryškios gėlės ant palangėsTačiau trūkstant maistinių medžiagų negalima išvengti ne tik atsisakymo išsidėstyti pumpurus, bet ir pagelsta, mažėja lapai. Yra tam tikrų reikalavimų Kalanchoje ir temperatūrai, kurioje augalas būtų patogus:

 • Norėdami pailginti žydėjimą ir suteikti krūmą, švelnesnė atmosfera gali būti užtikrinta dienos temperatūra apie 18-25 ° C, naktį 15-17 ° C.
 • Kalanchoe augimo metu “Blossfeld” labai tolerantiškas nuo 15 iki 30 ° C temperatūros, todėl galima sodinti puodus arba apšviesti verandą.

Neleiskite, kad gamykla būtų šalia šildymo prietaisų ar šalto oro srauto. Šios rūšies temperatūra yra žemesnė nei +4 ° C.

Blossfeld žydėjo vėlTačiau net jei oras atšaldomas žemiau 12 ° C arba temperatūra pakyla virš 30 ° C, plėtra negali būti sulėtėjusi. Esant žemai temperatūrai, augalas patenka į “žiemos miego” laikotarpį, jis nesudaro pumpurų, sumažina drėgmės suvartojimą, todėl šiuo atveju laistymas sumažėja arba apskritai sustoja. Antrus gyvenimo metus Blossfeld Kalanchoe krūmas išauga ir reikalauja genėjimo išsaugoti kompaktišką, tvarkingą augalo formą ir gauti didžiausią žiedynų skaičių.

Related  Iš gėlių miško atėjo daugiametis sodas geraminas

Sėjamosios, gautos iš genėjimo ūglių, gali būti naudojamos “Blancfeld Kalanchoe” paplitimui. Tai lengviausias būdas gauti naujų, lushly žydinčių augalų ant palangės.

Blossfeld Kalanchoe reprodukcija, transplantacija ir priežiūra

Reprodukcijai skirtų auginių pasirinkimasKalanchoe auginiai šiltuoju metų laiku įsisenėję tris savaites, o žiemą augalui reikia ne daugiau kaip 4-6 savaičių.

Norėdami sukurti pilnaverčią augalą nuo jauno šūvio galo, pakanka 6-8 cm stiebo su dviem poromis lapų.

Palikite tik viršutinius lapus, apatiniai lapai pašalinami, o kotelis paliekamas ore 12 valandų, kad išdžiūtų. Paimkite Blanšfeldo Kalanchoe šaknį, nugrimzdindami koją 3 cm:

 • į vandenį pridėjus šaknies;
 • humuso, durpių ir perlito mišinys;
 • drėgnas švarus smelis.

Kotelis buvo priimtas ir išaugoVisais atvejais su difuzine šviesa greitai formuojasi šaknys, ir netrukus jauną augalą galima pasodinti į keramikos puodą nuolatinėje vietoje. Lapai, kurių krašte esant drėgnam dirvožemiui susidaro dukterinės lizdai, taip pat gali būti naudojami “Blansfeld Kalanchoe” paplitimui:

 • Sveiki lapai, pvz., Auginiai, džiovinti, tada paskleisti šlapiu paviršiumi arba smėliu.
 • Tara padengta stiklu ar plėvele ir dygsta šviesa, išlaikant drėgmės lygį dirvožemyje.
 • Sukurti nedideli augalai turėtų duoti šaknis. Tada jie yra atskirti nuo plokštelės ir pasodinti į žemę.

Kūdikis davė šaknis ir yra pasirengęs augtiPer ilgą Kalankė blossfeldiana daugybos svarbu atkreipti dėmesį, kad hibridai nepaveldi ankstesnės kartos kokybę. Todėl tokiu būdu auginami krūmai kartais žydi ir atrodo kitaip.

Sodinti ir persodinti jaunus augalus jau tsvetshih krūmų naudojant dirvožemį skirtų pražydinti EGIPTAS, arba lygiomis sumomis šiurkščiavilnių smėlio, SOD žemės mišinio, supuvę humuso ir išgrynintas nerūgštinių durpių.

Svarbu, kad dirvožemis būtų laisvas ir drėgnas. Puodo apačioje, geriau nei keramika, džiovinkite iš išsiplėto molio. Persodinti Kalankė blossfeldiana reikalingas tuo atveju, kur visiškai tinklelio dirvožemio com šaknys ir jie stokoja galios. Negalima per daug didelių talpų sodinti, nes augalas augs žydėjimo nuostolių.

Vaizdo įrašas apie “Kalanchoe Blossfelde”