Savo pasididžiavimu yra apgalvota ir stilinga kraštovaizdžio erdvė su prabangiomis gėlių lovomis ir roko sodais. Ypač įspūdingas yra teritorijos dizainas, jei Alpių skaidrę atlieka pats. Galų gale, dauguma žmonių tiki, kad toks darbas gali būti tik profesionalus dizaineris. Bet iš tiesų, esant nedaug laiko, troškimo, taip pat augalų ir reikalingų medžiagų, galite sukurti įdomų roko sodą.

Alpių gabalas priemiesčio rajone

Alpių gabalas šalyjeAlpių kalva prie kotedžo tampa vis populiaresniu dekoro elementu, netgi mažu asmeninių sklypų srityje. Galų gale, gražūs akmenų aukštai atrodantys įspūdingi, puikiai tinka bet kokiai stilingai suprojektuotai erdvei. Bet koks “Alpine slide” yra unikalus dizaino objektas. Yra tam tikros jo sukūrimo taisyklės, tačiau skaidrių stilius, dydis, ypatybės tiesiogiai priklauso nuo kūrėjo skonio ir kūrybiškumo. Tikriausiai, net jei naudosite nuoseklias nuotraukas, kad sukurtumėte Alpių skaidrę savo rankomis, du skirtingi dizaineriai gaus skirtingus galutinius variantus.

Alpių kalno pagrindas yra akmuo. Tačiau ne visi akmenų krūvai, tarp kurių yra augmenija, vadinami Alpių skaidres. Turėtų būti estetinis apeliavimas ir harmonija. Rock Gardens išsiskiria keletas tipų:

 1. Uoliniai uolos – Alpių kalvos struktūra iš esmės apima akmenis. Augalija yra maža, ji yra paslėpta “kišenėse” ir “nišose”. Žolelių ir gėlių negalima pavadinti nepastebimomis.Čekijos ritininis PIN
 2. Kalnų nuolydis – skiriasi aukščio ir įvairių dydžių ir formų akmenų krūva. Augalijai pakanka, tačiau dažniausiai naudojami mažai augantys ir šlaunantys augalai.kalnų nuolydis
 3. Slėnis kalnuose – susideda iš didelių akmenų, kurie apsupti įvairių augalų. Kurdami tokį skaidrę, pirmenybė teikiama ryškiems žydinčioms augalams.slėnis kalnuose
 4. Gorge – geras pasirinkimas natūralių kriauklių dizainui. Kurti iš didelių riedulių ir uolų augalų.griuvėsiai

Alpių kalvos savo rankomis – kur pradėti?

nuostabus roko sodasPrieš pradedant tiesiogiai kurti alpinariumą, turite pasiruošti tokiam darbui. Galų gale, tik fotografuojant, greitai ir paprasčiausiai sukuriamos alpių peizažo plytelės savo rankomis. Kūrimo procesui paprastai būdingas kruopštus pasirengimas, apimantis kelis etapus:

 1. Mes pasirenkame vietą apgyvendinimui. Pasirinkimas gali nukristi ant netolygaus paviršiaus ar netgi ploto, jei nėra natūralių pažeidimų. Stiklo sodo dydis priklauso nuo svetainės dydžio. Bet geriau, jei galite rasti erdvios ir šviesios vietos kurti kraštovaizdžio dizaino elementą.
 2. Nurodykite ateities roko sodo eskizą. Norėdami tai padaryti, galite naudoti alpių skaidres nuotraukas kaime, sukurtu patys. Galiausiai, eskizas padės gauti rezultatą, kuris iš pradžių buvo skaičiuojamas.
 3. Pirkite visas reikalingas medžiagas, kad galėtumėte sukurti skaidrią. Akmenys, žemė, augalai ir kiti dekoro elementai turi būti paruošti vienu metu, kad darbas nebūtų sustabdytas dėl to, kad trūksta tos ar kitos sudedamosios dalys.

Renkantis būsimojo roko sodo vietą, pabandykite pasirinkti palankias nuomones. Toks grožis negali būti paslėptas iš visų, tai svarbu jį stebuklinga!

Pasirinkite akmenis ir augalus roko sodui

Alpių kalnas kraštovaizdyjeBet kokia Alpių kalva savo rankose su dama sukurta iš kelių pagrindinių elementų:

 1. Akmenys – jie turėtų turėti proporcingas skaidres, nes dideli rieduliai mažame kalvelyje atrodys juokingi, o ne estetiškai patinka. Dizaineriai rekomenduoja surinkti skirtingų dydžių akmenis, kad didžiausios būtų kalvos apačioje, o tada įdiegti mažesni elementai.akmenis Alpių kalvui
 2. Augalai – pasirinkti variantus su skirtingu žydėjimo periodiškumu. Pageidautina, kad roko sodas būtų papuoštas augalais su žydėjimo laikotarpiais nuo ankstyvos pavasario iki vėlyvo rudens. Tai leis jums ilgą laiką mėgautis ryškiomis kompozicijos spalvomis. Be to, augalai turėtų būti trumpi ir nepretenzingi. Galų gale jie turės išgyventi tarp akmenų, net jei jie yra dirbtinai sukrauti.jaunas Kalnų kalvui
 3. Krūmai ar medžiai – jie naudojami sukurti kompozicijos centrą, papuošti kalno viršūnę. Pasirinkite mažus medžius, nykštukinius krūmus.Alpių kalvos krūmai ir medžiai

Related  Vandens Matsudanos iškrovimo ir priežiūros taisyklės

Kaip savarankiškai pagaminti kalnų slidinėjimo trasą?

paruošti vietą alpių slideTaigi, norėdami sukurti gražų roko sodą, viskas bus paruošta. Tai išlieka pati sunkiausia – slide namuose. Kad rezultatas greitai patenkintų jo grožiu, būtina laikytis paprastų rekomendacijų:

 1. Krašto sukūrimas prasideda pažymint jam skirtą teritoriją. Ženklinimas atliekamas naudojant virvę arba kontrastinę medžiagą, su kuria paruoštos reikiamos eilutės. Dėl išdėstymo galima dar kartą koreguoti jo vietą dar prieš įsteigus Alpių kalną. Iš tiesų, dėka sukurtų linijų, jau galima įvertinti akmens sodo vietą iš šono.
 2. Dirvožemio paruošimas. Jei svetainėje yra molio ar chernozemo, jis turi būti nusausintas. Šiuo atveju dirvožemis nuimamas 30 cm, užpildo susidariusią erdvę su didelių frakcijų medžiagomis, jie yra kruopščiai sutankinami ir žemė apibarojama iš viršaus. Jei dirvožemis yra smėlio, toks paruošimas nėra atliekamas.akmenų klojimas ir užpildymas
 3. Svetainėje pirmiausia įdėkite didžiausius riedulius, kurie turėtų būti šiek tiek sumenkinti į žemę, kad būtų galima atrodyti realistiškiau. Erdvė tarp riedulių užpildyta žeme, kuri bus pagrindas kitam lygmeniui.
 4. Ant molio krantinės uždėta dar viena riedulių rinka. Paprastai šiai serijai pasirinkti mažesni akmenys. Sukūrus reikiamą skaičių pakopų, viršūnė sukurta iš vieno didelio ar kelių vidutinių riedulių.

Pateikdami didelius riedulius, nepamirškite palikti šiek tiek tarpų tarp jų, nes pasodintiems augalams bus reikalinga vieta šaknies sistemai vystyti.

Rudenį pradėkite kurti Alpių kalną savo rankomis geriausiai. Žiemą žemė susės, taigi pavasarį bus galima užpildyti atsiradusią tuštumą ir augalus auginti. Kompetentingas požiūris leis jums sukurti gražų kalnų kalną ant jūsų privataus sklypo.

Alpių skaidrių kūrimo meistriškumo klasė – video

Sėkmingos Alpių kalvos kūrimo paslaptys

stilingas alpių slideKiekvienas kraštovaizdžio dizaineris turi tam tikrų paslapčių, padedančių jam sukurti stilingus, veiksmingus ir unikalius elementus dekoruojant sodą ar parko plotą. Bet visus šiuos niuansus gali naudoti pradedantiesiems. Tai tik nuotraukoje, kad alpių pirštai su rankomis pradedantiesiems atrodo paprasta ir glausta konstrukcija. Tiesą sakant, ji susideda iš atrinktų elementų, kompetentingai suplanuoto įdėjimo ir keleto subtilumų, kurie padeda pasiekti nuostabią išvaizdą.

Related  Labiausiai nepretenzingas ir gražus dekoratyvinis krūmas vasaros rezidencijoms ir sodui

Kad pirmasis savo rankų sukurtas akmens sodas atrodė puikiai, mes dalijamės kai kurių jo harmoningų paslapčių:

 1. Norėdami sukurti kalną, akmenis geriau pasirinkti vieną veislę. Tik tokiu atveju galima pasiekti natūralų skaidrės išvaizdą.
 2. Akmenų dydis turėtų atitikti roko sodo plotą. Kuo didesnis Alpių kalno dydis, tuo didesnis gali būti naudojamas riedulių.
 3. Renkantis augalus, pageidaujate, kad auga visžalioji ir mažai auganti rūšis. Tokiu atveju per keletą metų po apsiniauktų gėlių ir krūmų sultingos žalumos nebus prarastas pats vaikščiojimas.
 4. Idealiu atveju žvilgsnis yra iš spygliuočių augalų akmenų, taip pat ir lentynų ir šliaužiančių rūšių. Žydintys augalai geriau pasirinkti su mažomis gėlėmis, kurios nebus atitraukti viso dėmesio.
 5. Augalai geriau auginami mažose skylutėse ir užpildyti žeme mažu akmeniu. Tai padės išvengti piktžolių augimo.
 6. Augalai turi būti dedami taip, kad nebūtų blokuojami akmeniniai krantiniai.

Nepaisant to, kad žolė ir gėlės neturi užblokuoti akmenų, alpinariume augmenija visada yra į priekį.

Alpių kalvos augalų pasirinkimasAugalų pasirinkimas, norint sukurti Alpių kalną, suteikia vietos vaizduotei, nes šis kraštovaizdžio dizaino elementas leidžia spalvas riaušėms, įvairių veislių įvairovę iki priešingų jungčių. Alpių kalvos imituoja uolėtas vietoves, kurios gamtoje yra įvairios. Pagrindinis dalykas yra tai, kad kalnas turi realų vaizdą ir kaip jo nuolydžiai kietas, uolėtas ir žydintis, priklauso tik nuo autoriaus vaizduotės. Būtent šiame įvairovėje yra ta pati “aistra”, kuri padarė Alpių skaidres šiuolaikiniuose tokio populiarumo soduose.

Sukurkite savo Alpių kalną – vaizdo įrašą