Augalų gėlės yra kaip tikrosios rožėsŠiuolaikinės veislių pelargonijoms yra sunku palyginti su krūmais: “Mano močiutė” pelargonijų, kurių raudona arba rožinė skėčiai išdidžiai atidengdama ant palangės miesto butų, priešais sodus ir balkonuose. Nepaisant to, kad augalai neturi tapti kaprizingas, floristai dabar yra veislių, malonus ilgas žydėjimo laikotarpis nėra paprasta, ir dviviečiai gėlės, ir žiedynai paletė yra labai plati. Šiame įrodymų apibūdinimą ir nuotraukų Pelargonium veislių.

Pelargonium Gargždas

Pelargonium GargždasTerry, su išaiškinta centro rožinės-tamsiai gėlių pelargonija Gargždai atrodo dar didesni, nes pati augalas nėra pernelyg didelis ir teisėtai priklauso miniatiūrinės kategorijos kategorijai.

Terry Pelargonium Gargždai rožinės ir tamsiai raudonosNepaisant naujų pelargonijų veislių atsiradimo, šio purus, lengvai formos krūmo nuotrauka visada pritraukia gėlių augintojų, kurie augs ant gėlių lovos ar palangės, nepasitenkinimas. Tamsi žiedynų viršeliai atrodo dar didesni dėl šviesos, beveik baltos, žiedlapių atvirkštinės pusės.

Pelargonium Shelk Moira

Pelargonium Shelk MoiraSubtilus pelaginio pelargonio “Shelk Moira” yra pirmasis oficialiai pripažintas Rusijos veisėjų kūrinys. Garsaus augalo su tankiomis neįprasto lengvo lašišinio atspalvio ir ryškios smaragdinės žalumynės autoriu yra Sankt Peterburgo gyventojas Irina Kleimova.

Subtilus nykštukas pelargoniumas Žiedynai šio pelargonio rūšies, kaip nuotraukoje, yra tankūs, gelsvai blizganti, su banguotu, apšviesta žiedlapių gale.

Pelargonium Brookside Fantasy

Pelargonium Brookside FantasyKitas dvigubas “Brookside Fantasy” veislės augalas yra ryškus zoninio pelargonio atstovas. Kompaktiški krūmai su gausiu žaliąja, su gerai išryškinta tamsia juodos juostelės spalva palieka malonias žydrąsias švelnus rožinės-alyvos atspalvį.

Pelargonium Brookside Fantasy ant palangėsTuo metu, kai pumpurai dar atidaryti, uždaryti į žiedlapių centre turime šviesiai žalios spindesį, tuomet jų pusė tampa rožinė-kreminės spalvos, šiek tiek lengvesnis nei visą žiedyno. Kepurės gėlės yra didelis, proporcingas pumpurų ant krūmų standartą, nors pelargonijos – tikras miniatiūrinis.

Pelargonium Bold Carmine

Pelargonium Bold CarmineRaudona-tamsiai gelsva, kaip ir nuotraukoje, Pelargonium Bold Carmine gali būti priskiriama pusiau dvigubai arba dvigubai. Pati augalas – kompaktiškas, puikiai suvokia viršutinį padažą ir noriai gamina pailgias skiltis su karmininėmis gėlėmis.

Sultingas Pelargonium Bold Karminas žydėjimasŠios veislės žiedlapių galinė pusė yra dar lengvesnė. Lapai yra šviesūs, lapų plokštės viduryje pastebima koncentrinė juostos dalis.

Pelargonium Saxdalens Selma

Zonal Pelargonium Saxdalens SelmaZoninis Pelargonium Saxdalens Selma sudaro didelis krūmas stiprus, akį traukiantis, ne tik galingas ūgliai, bet urmu gražūs žiedynai, susidedanti iš švelnių rausvos gėlės. Šios veislės augalai puikiai žydi ir rūpinasi. Krūmas yra mažas, lengvai šakojasi.

Related  Kas gali būti gražesnė už rabaržų apsidraudimą

Pelargonium Saxdalens SelmaDaugelis augintojų atkreipia dėmesį į neįprastą rafinuotų raguotų gėlių struktūrą, labiau primenančią rusia veisles.

Pelargonium Mimi

Pelargonium MimiŠviesos, erdvios ir labai didelės šio pelargonio žiedynų, kaip ir nuotraukoje, lengvai atpažįsta nuostabiai grazios rožinės lašišos žydėjimo atspalviai.

Didelės pelargonijos Mimi žiedynaiBet tai nėra vienintelis veislės pranašumas. Pelargonium folija yra aukso žalios spalvos. Kapsčiai formuojami lėtai augant ir kompaktiškiau.

Pelargonium le Pirat

Pelargonium le PiratTerraced ivy Lemongrass le piratas stebina žiedynų gausa ir spindesiu. Šios veislės gėlės yra švelni storio raudonos spalvos ir formos, žydėjimo pradžioje labai primena žydinčias rožes.

Pelargoniumo žiedaiPelargoniumas išsiskiria tuo, kad gėlės ilgą laiką nyksta, o augalai gali būti naudojami kaip ampelių kultūra, kad dekoruotų verandą ar sodą.

Pelargonium Noel Gordon

Pelargonium Noel GordonKadangi Pelargonium Noel Gordon tankių gėlių forma yra labai panaši į rožes, augalas taip pat gali būti priskiriamas rožinėms veislėms. Šios zonos pelargonio krūmai skiriasi kompaktiškumu ir tankiu lapu.

Didžiulės gėlės pelargonio Noel GordonDėl didelių rausvų gėlių su bangžosiomis žiedlapėlėmis gausa, šios veislės gausios žiedynai yra labai dekoratyvūs ir ilgą laiką neištrūksta.

Pelargonium PAC Viva Maria

Pelargonium PAC Viva MariaPelargonium PAC vokiečių šaknys Viva Maria, kaip ir jos artimieji, žydi ilgą laiką, o krūmai yra labai kompaktiški, o žiedynai yra prabangūs ir dideli.

Kompaktiškas augalas-Pelargonium PAC Viva MariaŠios rūšies gėlės yra lengvai atpažįstamos tarp kitų žiedynų, baltos spalvos, su ryškia tamsiai mėlyna vieta, esančios kiekvieno žiedlapio pagrindu. Dėl to paprastosios arba pusiau dvigulės Pelargonium gėlės gerokai skiriasi nuo bendrosios serijos, o šios veislės augalai verti tapti vertingu pavyzdžiu tiek ekspertų rūšių, tiek naujokų kolekcijose.

Pelargoniumo miltelių pufas

Pelargoniumo miltelių pufasZoninio pelargonio išpjaustymas. Miltelinis pufas pasiekiamas dėl labai tankių žydrųjų lašišų šešėlių ir gražių lapų su aiškiai išdėstyta kontrasto juostele.

Tamsios lašišos žiedynaiŽiedlapiai ant užpakalio yra lengvesni nei viršuje. Augalai yra mažo dydžio, kuriuos įvertins gėlių augintojai, turintys tik kambario palangės.

Related  Išaugintos kalanchoe rūšys

Pelargonium Lake

Pelargonium LakePelargonijos ežero banguotų žiedlapių lašišų spalva prie krašto tampa beveik balta, o spalvos, esančios stipriai, pasireiškė tik spalvotų didelių gėlių centrui. Ir ryškesnių žydinčių augalų rekomenduojama įdėti į saulę, dažų šešėlyje pastebimai išnyks.

Zonal Pelargonium LakeAugalas pats priklauso standartinėms zoninėms veislėms ir reikalauja kruopštaus formavimo. Šios rūšies pelargonio lapai, kaip ir nuotraukoje, yra labai elegantiški dėl plataus kontrasto rusvai žalios atspalvio sienos.

Pelargonium Ludwigsburger Flair

Pelargonium Ludwigsburger FlairNykštukas pelargoniumas “Ludwigsburger Flair”, noriai ir gausiai žydi, bet augalas buvo tikrai miniatiūrinis, nuo floristui reikės kruopščiai dirbti formuojant krūmą.

Žydintis nykštukinis pelargoniumas Ludwigsburger FlairTerry gražios šios veislės gėlės yra rausvos spalvos, kuri tampa šviesesnė iki centro ir tampa beveik balta ar žalsvai gurkšniu kraštu.

Pelargonium Mallorca

Pelargonium MallorcaŠiuolaikiškas, neįprastas zoninio pelargoniumo “Mallorca” gėlės sukelia tokį laipsnį kaip kaktuso tipo. Gėlių ypatybė – tai kūginių, aštrių kraštų žiedlapių rinkinys, derinant raudonos, baltos ir žalios spalvos juostas.

Neįprasta Pelargonium Mallorca spalvų formaAugalas kompaktiškai, lengvai ir ilgą laiką formuoja naujus žiedynus. Jei krūmas yra apšviestoje vietoje, augalas išlieka mažas, o šešėliai pradeda plėstis į standartinį pelargonijų.

Pelargonium Dowepoint

Pelargonium DowepointLapai su švaria dekoratyvine sienele ir šiek tiek rožinės “Pelargonium Dowepoint” gėlės išskiria šią prabangią įvairovę iš daugelio egzistuojančių šiuo metu tokio tipo kilpinių augalų.

Mažo pelargonio Dowepoint tūrinės žiedynaiKriaušės yra kompaktiški, o kumšteliniai, žiedynai tankūs ir, palyginti su augalo dydžiu, – trimačiai.

Pelargonium Elmsett

Pelargonium ElmsettNepaprastai gražus nelygius Pelargonium Elmsett nurodo zoninės veislės. O augintojai, kurie matė augalą, įsimylėję šviesiais, auksiniais lapais ir kreminėmis kilpomis, dekoruotomis raudonomis dėmėmis ir venomis.

Pygmy Pelargonium Elmsett Krūmo spalva yra ilga ir gausa, jos forma yra labai tvarkinga, todėl augalas gali lengvai papuošti bet kokį slenksčio.

Pelargonium Lara Harmony

Pelargonium Lara HarmonyPilnai atskleisti zonos pelargoniumo “Lara Harmony” gėlės yra neįtikėtinai panašios į tikrąsias rožes, tačiau ši įvairovė susijusi su marškinėliais. Kapsulės dydžiai yra standartiniai, lapai yra klasikinės spalvos rūšiai, gėlės yra tankios, gėlės yra puikus, su įspūdinga rožinė spalva, kuri yra šiek tiek silpnesnė apatinėje kriauklės dalyje.

Related  Kaip išspręsti problemą, kai mano mylima tjuža po žiemos dingo

Pelargonium Norrland

Piono formos Pelargonium Norrland gėlėsTokį pelargonijų rūšį, kaip ir nuotraukoje, galima išskirti stipriomis ūgliais, sočiųjų žalių lapų, būdingų zoninės veislės augalams ir garnyruotos kilpinės formos gėlėmis. Dėl tauriųjų pelargonio žiedynų Norrland yra gerai žinomas šios kultūros mėgėjams ir giria nuoširdžią gėlių meilę.

Pelargonium NorrlandNorint pasiekti kokybišką žydėjimą, augalas turi tinkamą priežiūrą, genėjimo ir dėmesio. Ir šiuo atveju, krūmai tikrai bus malonu su rožinės tankiai sultingi žiedynai.

Pelargonium Passat

Pelargonium PassatLabai dekoratyvios kilpinės gėlės Pelargonium Passat stebina šviesiai rožine spalva iš gofruotų žiedlapių ir tankumo, primenančių švelnią purvą pompoms. Ši veislė jau seniai žinoma gerbėjams pelargoniumo ir turi nusipelnytą dėmesį tiek pradedantiesiems, tiek ilgalaikiams kultūros šalininkams.

Dekoratyvinės kilpinės gėlėsŠio zoninio pelargonio krūmams reikia formavimosi, tačiau gerai pasirūpinant, jie žydėti ilgai ir kokybiškai.

Pelargonium Granny Barter

Pelargonium Granny BarterPelargonium gėlės močiutė natūrinių mainų pavidalu panašus į iškilmingą lankai moksleivių yra toks lengvas ir subtilus jų žiedlapių.

Švelnus Gustomahrovye corollas iš baltos ir rausvos spalvos formos tankus žiedynai, puikiai žiūri į standartinius aukščio krūmus. Veislė pasirodė esanti be rūpesčių ir labai tinkama.

Pelargonium Ainsdale Duke

Pelargonium Ainsdale DukeStiprūs galingi krūmai Pelargonium šios rūšies yra padengtas tankia lapija ir didinga žiedynai, sudaryti iš sočiųjų raudonos dviviečiai gėlės. Lapai prideda dekoratyvinis tamsiai juostele ant lamina išorės.

Pelargonium Ainsdale Duke frotē raudas gėlėsPelargonium Ainsdale kunigaikštis yra labai iškilmingas ir įspūdingas. Netoli jo daugelis kitų augalų išnyksta, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkant veislių veisles.

Pelargonium Bold Ann

Terry gėlės Pelargonium Bold AnnŠviesiai rausvos gėlės yra labai patraukli Paryškintas Ann Pelargonium visada pritraukti sodininkų dėmesį į šios zonos kilpinius veislių rūšiuoti.

Pelargonium Bold AnnPelargonijų krūmai yra tvarkingi, žiedynai ilgainiui nepraranda grožio ir augalas nenoriai ir maloniai reaguoja su žydėjimo intensyvumu.

Pelargonium Bold Pixie

Pelargonium Bold PixieZoninis nykštukė pelargonijoms Paryškintas Pixie tikrai prašome sodininkai, kurie myli dviviečiai gėlės neįprasta šiam pasėlių tamsiai rožinės spalvos.

Zoninis nykštukas pelargoniumas Bold PixieMažose krūmose ryškios žiedynai atrodo dvigubai naudingos, be to, reikšmingas veislės pranašumas yra beveik nepriklausomas krūmo formavimasis.

Vaizdo įrašas apie Terry Pelargonium Dovepoint