Šalies hiacintaiNorint sėkmingai auginti tokį augalą kaip hiacintas, reikia teisingo ir atsargumo požiūrio. Jei norite, kad jūsų augalas būtų stiprias ir suteiktų gražių žiedynų, turėtumėte laikytis tam tikrų taisyklių, kurios jums labai padės.

Pirma, niekada palikite hiacintines lemputes žemėje, kad užmigdytumėte. Jie, žinoma, gali saugiai išgyventi žiemą, tačiau pavasarį bus silpni ir sergantys žiedynai, ir per metus jūs rizikuojate visiškai prarasti augalą.

Antra, po žydėjimo lemputę reikia atstatyti per 2 mėnesius. Per šį laikotarpį būtina tręšti ir vidutiniškai laistyti.

Trečia, tiksliai žinoti, kada išauginti hiacintus po žydėjimo, jūsų lapai bus paraginti, kuris pasidarys geltonai ir išnykęs. Būtent per šį laikotarpį buvo labiausiai palankus laikas paruošti svogūnus “poilsiui”.

Iš karto po žydėjimo svogūnų hibridas kasti nerekomenduojama, nes galite sugadinti gėlę. Palikite lemputę tam tikru laiku žemėje, kad ji atsistotų po žydėjimo ir prieš poilsio laiką už dirvožemio.

Palankus laikas kopėčioms svogūnams laikyti

Sode auginami hiacintitaiIdealiausias laikas hibrantų auginimui po žydėjimo buvo atliktas teisingai, tai yra birželio pabaiga – liepos pradžia. Kai lapai geltonai ir pradeda išdžiūti, galite pradėti kasti. Iš žemės išgautos svogūnai tvarkingai išvalomi, likę lapai supjaustomi ir dedami į plastikines išvalytas dėžes, kad 3-5 dienas išdžiūtų į sausą patalpą. Tada išdžiūvusios lemputės valomos pertekliniu luobeliu, sausais šaknimis, dideliais vaikais atskiriami ir dedami į paruoštas dėžes saugojimui.

Iškasta hiacinto lemputėIškasdamas hyacinths ir kaip laikyti, prisiminti nėra sunku. Tačiau yra dar vienas svarbus dalykas, be kurio sėkmė augant nepasiekiama. Tai yra apie laikymo svogūnėlių ilgį. Visiškas poilsio laikas 95 dienas ir 60 dienų jose turi būti 25-27 laipsnių temperatūroje, tada jiems reikia užtikrinti vėsumą ir sumažinti temperatūrą iki 17 laipsnių. Tokiomis sąlygomis lemputes praleis dar 30-35 dienas. Nepamirškite apie drėgmę. Siekiant visiškai išdžiūti svogūnėlių, jas galite sistemingai purkšti vandeniu ir vėdinti kambarį.Išsiliejimo lemputes toliau džiovinti

Laikymo metu lemputė dažnai sudaro mažus vaikus, kurie turi būti atskirti ir dedami į mažus vazonus. Tikslingiau juos auginti 3-4 metus, kad jie gautų apimtį, o tada auga su visais.

Kaip augalų hiacintas, praktinės rekomendacijos

Hiacintų sodinimo laikasOptimalus hiacintų sodinimo laikas yra spalio pradžioje. Prieš dirvožemį užsikimšus, svogūnai turės laiko įsišaknėti ir įgyti tam tikrą jėgą prieš žiemą. Vietovė, kurioje planuojamas higio implantavimas po žydėjimo, geriausiai pasirengta iš anksto. Norėdami tai padaryti, jums reikia:

  • pasirinkti vietą, kurioje yra daug saulės ir kur vanduo nesikaupia;
  • apdoroti dirvožemį iki 30-40 cm gylio;
  • daryti humuso ir mineralines trąšas.

Related  Tailando rytinės Aurean Nana auginimo taisyklės

Skirtingų žydėjimo laikotarpių hiacintų žibintaiNevairuokite orkaitės svogūnėlių sodinimui. Jei pamatysite saulėtą orą, anksčiau laiko augintumėte svogūnėlių, tada hiacintai, perkelti į augimą, gali mirti žiemą. Ir jei perpumpuojate jas ir auginate juos vėliau spalio pirmoje pusėje, tai yra tikimybė, kad prieš pradedant dirvožemio užsikimšimą jie neturės laiko įsitvirtinti.

Rudenį buldozeriniai namai yra pasodinti atvirame lauke. Tai turi būti padaryta prieš pirmą šalną. Šiuo atveju, jei oras yra nepalankus, pasodinti hiacintojai yra gerai izoliuoti, padengti lapų sluoksniu arba apsaugine lietaus ir sniego plėvele.

Susipažinus su mūsų rekomendacijomis, kaip rūpintis hiacintu po žydėjimo, jūs, žinoma, pratęsite šio augalo gyvenimą savo sode, mėgaukitės jo šviesiais ir kvapniais gėlėmis. Tačiau galų gale norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad su papūgėlėmis nėra problemų, o svogūnėlė auga sveika ir stipri, būtina laikytis pagrindinių taisyklių:

  • suteikti pakankamą poilsio svogūnėlių laiką;
  • stebėdami temperatūros režimą ir atitinkamą drėgmę priversdami;
  • Užtikrinant optimalų apšvietimą distiliuojant pedunculą;
  • laiku papildomai tręšti tinkamomis trąšomis.

Ir nebuvo abejonių, kad būsite nuostabus, rūpestingas ir patyręs sodininkas. Paskutinis žingsnis yra būti kantrūs, paimti svogūnėlių ir auginti mažą veją hiacintų rudenį, kad pavasarį džiaugtųsi gausus ir kvepiantis hiacintinis kilimas, sukurtas savo rankomis.

Vaizdo įrašai hiacintai nusileidžia rudenį