Sirijos Hibiscus kiemeIšauginti tropiniai augalai stebina savo grožiu. Hibiscus Sirius ypač dažnai naudojamas gatvių sodininkystėje. Jis turi palyginti didelį atsparumą šalčiui. Pilies šiaurės platumos šalies medžio tipo hibiscus žiemoja net ir be papildomos prieglaudos. Į šiaurę augalas auga, rizikuodamas šaldyti žiemą. Tačiau jau Kaliningrade ir priemiesčiuose Sirijos hibiskas naudojamas sodininkystėje.

Sirijos hibiskų auginimo bruožai vidurinėje juostoje

Augalo biologija yra tokia, kad atrankos metu gaunamos dvigubos gėlės formos. Todėl paprastas žiedynas yra didesnio pasipriešinimo šalčio ziemojimo simbolis. Hibiscus gali išgyventi trumpalaikę temperatūros kritimą iki -20 be pastogės. Tokios sąlygos gali būti užtikrintos tik pietiniuose regionuose. Todėl žiemos hibiskai Sirijoje priemiesčiuose lauke turėtų būti apsauginės konstrukcijos.

Hibiscus auginimas vidurinėje Rusijos juostojePo žiemojimo pirmieji ūgliai pasirodys, kai vidutinė oro temperatūra per dieną nustatoma 12-15 laipsnių kampu. Priemiesčiuose – tai gegužės pabaigoje. Po to, kai augalas atsibunda ir važinėja prie lagaminų, trunka tris mėnesius, o tai yra biologija. Grožis pasirodys rugpjūčio mėnesį ir bus malonus rugsėjo dienoms iki šalčio. Po to bus stebimas žiemos gamyklos pageltimas ir paruošimas.

Hibiscus žydi rugpjūčio pabaigojeVisa tai rodo dar vieną sodininkystės būdą su tropinėmis gėlėmis. Jei per pavasario augalų grupę pastatyti polietileno plėvelę sukurta šiltnamio efektą sukelianti medžiaga, žemė greitai užsidegs, o augalija prasidės anksčiau. Taigi, gamta gali sugrįžti iki dviejų savaičių ir gauti hibiskus sirius, kaip pavaizduota nuotraukoje.

Dažniau vidurinėje zonoje ir šiauriniuose regionuose tropiniai augalai auginami konteineriuose. Teritorijoje jie yra vienoje ar grupėje.

Konteineriai gali būti iškasti į žemę arba sumontuoti ant paviršiaus. Pasibaigus pumpurų formavimui, konteinerį negalima perkelti ar pasukti.

Žiemos laikymas Sirijos hibiscus vyksta esant žemai temperatūrai 5-15 laipsnių. Sukurdama augimo, auginimo ir šėrimo sąlygas, jį galima laikyti vonia iki 20 metų. Tokiomis sąlygomis galima auginti gražiausias Sibiro gėlių sūrių veisles.

Hibiscus Syrių nuotraukų įvairovė

Hibiscus Syrian ArdensGeriau pamatyti neapsakomą gėlių grožį. Augalų vidurinė zona auga iki pusantro metro. Genėjimas gali būti naudojamas norint formuoti.

Related  Rekomendacijos ir patarimai, kaip rūgti sausmedis rudenį

Hibiscus Syrian Ardens (violetinė). Krūmas yra kompaktiškas, visada fiksuotas, žiedynai nuo rožinės iki tamsiai violetinės gėlės. Ukrainoje jis auga gerokai patobulinus.

Hibiscus Syrian Rosenthus Plentus – lapuočių krūmas. Lapai yra dygliuotos. Žiemą būtina pastogė. Jis taip pat auginamas kaip patalpų augalas.

Hibiscus Syrian Blue Chiffon yra “chiffon” serijos tęsinys. Ši klasė išskiria gryną mėlyną spalvą, kuri virsta mėlyna be alyvmedžių priemaišų. Šiek tiek tokių gėlių yra gamtoje. “Blue Chiffon” yra sezono naujovė.

Hibiscus spalvų ir atspalvių įvairovė daro tai norimą kiekvieno sodo ornamentą.

Hibiscus Syrian – sodinimas ir priežiūra

Gausus hibiscus žydėjimas sodeNorėdami augti hibiscus atvirame ore vidurinėje juostoje, būtina sukurti palankias sąlygas augalų plėtrai. Jiems reikia:

  • lengvas, maistingas, sausas dirvožemis;
  • reguliariai laistyti minkštu šiltu vandeniu, jei reikia;
  • subalansuota tręšimas mineralinėmis ir organinėmis trąšomis;
  • Vieta yra saulėta, bet yra uždengta nuo vėjo ir tiesioginių spindulių.

Ir gražus medis turi meilę. Kuo daugiau jis yra aplankytas ir kalbėjęs, tuo labiau jis tampa gražesnis. Tačiau norint tai pasiekti reikia su lanku išlaisvinti žemę. Ryte ar vakare vėsioje vietoje pabarstykite lapus šiltu dušu. Tuo pačiu metu pažiūrėkite, ar atėjo tamsioji medžiaga. Per tris dienas ji paliks sugadintas rūkas vietoj gražių lapų.

Hibiscus sėklaSėjant senus šakelius, jie gali būti dedami į vandens kibirą ir per mėnesį gauti puikios sodinamosios medžiagos. Galite auginti augalus, kurie perkaitino puodus šiltame kambaryje. Ir jūs galite sukurti darželį atviroje. Tik rudenį jauniems augalams reikės ypač kruopštaus atšilimo. Iš kur auga auginiai, priklauso nuo žydėjimo pradžios. Po šiltos žiemos jie bus žydėti kitais metais. Po veislyno augs 3 metai.

Įdomus metodas yra Sirijos hibiscus auginimas iš sėklų. Toks atgaminimas gali pasidžiaugti nauja gėlių priėmimu, kitaip nei sėdi šalia ir dalyvaujant apdulkinimuose. “Makhrovost” sėklos nėra perduodamos, tik spalva. Todėl šį metodą dažniausiai naudoja veisėjai. Ypač nes jauni daigai žydėjimo metu prasideda po 4-5 metų.

Sėklų reprodukcijai sluoksniuotos sėklos mirkomos stimuliatoriuje ir sudygsta prieš šaknį šiltoje vietoje.

Paruoštuose substratuose atskirose stiklinėse sėti saulėgrąžų sėklos. Jūs galite sėti į dubenį, bet tada jūs turite pasinerti po antrojo lapo pasirodymo. Vaikai turėtų augti šiltoje, šviesioje vietoje.

Related  Priežiūra, thuya veislės veislės veislės kolonėlės ypatumai

Draugiški ūgliaiSu šeštojo lapelio iš sodinukų atsiradimu pradeda formuotis krūmas, užspaudžiamos viršūnės. Kai auga perkrovimas, jauni hibiscus persodinami į naujus indus, šeriami ir paliekami praleisti žiemą vėsioje patalpoje. Kitais metais augalai iš sėklų pasirūpins nuolatine vieta.

Vaizdo įrašas apie sūrio hibiscus sodinimą ir priežiūrą