Namuose yra daug kiaušinių lukštų. Aš girdėjau, kad iš jo paruoštos trąšos yra labai naudingos gėlėms. Pasakyk man, kaip tręšti kambarinius augalus su kiaušinių lukštais?

Jau seniai žinoma, kad kiaušinių lukštuose yra daug naudingų medžiagų. Štai kodėl jis yra plačiai naudojamas kaip trąša įvairiems augalams, kurie, pritaikius lukštą, pradeda augti greičiau ir mažiau skauda. Svarbu tai, kad žemėje susmulkintos lukštai greitai suskaido. Kiaušinių lukštai apvaisina ir sodo augalus, ir kambarį, svarbiausia – tinkamai paruošti ir naudoti.

“Kiaušinių trąšų” gamyboje naudojami nervai

kiaušinio lukštas

Prieš trintant kambario gėles su kiaušinio lukštais, ją reikia kruopščiai nuplauti ir išvalyti iš baltymų likučių.

Patyrusiems augintojams rekomenduojama naudoti tik naminius vištienos kiaušinius, kurie dėl įvairių viščiukų dietos turi daugiau vitamino.

Tada nuvalytas lukštas turi būti gerai išdžiovintas. Norėdami tai padaryti, įdėkite jį į kartoninę dėžę ir padėkite ją į šiltą vietą.

Po to, kai apvalkalas visiškai išdžiovintas (tai užtruks keturias dienas), jis sutrupintas. šlifavimo būdai priklauso nuo tolesnio naudojimo kiaušinio lukšto ir fantazijos floristų – tinka ir skiedinio, ir kočėlas, ir kavos malūnėlis (jei smulkių miltelių).

kiaušinių milteliai

Paruoštos “kiaušinių” trąšos turėtų būti laikomos popieriniame maišelyje, dėžėje arba stiklinyje uždarytoje talpykloje. Celofano kulechki už tai netinka – jose apvalkalas pradeda pablogėti.

Kiaušinių lukšto naudojimo būdai

Auginant kambarinius augalus, naudojami kiaušinių lukštai:

  • tinktūros pavidalu;
  • kaip drenažas;
  • tiesioginio įvedimo į dirvožemį forma;
  • auginti sodinukus.

skystas kiaušinių trąšas

Paruošti infuziją iš lukštų 1 puodelis miltelių, supilkite 4 stiklines šilto vandens ir palikite įleisti 2 savaites. Tinktūros periodiškai sukrėtė. Su paruoštais skystomis trąšomis vanduo gėles kartą per mėnesį. Kitą būdą padaryti tinktūrą: 1 litras verdančio vandens 2 šaukštai. milteliai. Šis metodas yra greitesnis, nes jis skysta tik 5 dienas.

Jūs negalite apvaisinti kiaušialąstę lukštais azalija, Camellia, gardenijų, pelargonijoms, hydrangeas, našlaitėmis ir paparčiai, nes jie mėgsta rūgščią dirvą, o “Shell sumažina dirvožemio rūgštingumą.

Naudojant korpusą kaip nutekėjimą, pakanka rankiniu būdu susmulkinti, o ne į miltelių būklę. Kai sodinimo namų augalai ant dugno dengia 2 cm storio lukšto sluoksniu. Tai padės apsaugoti gėlių nuo sulėtinimo dėl perteklinės drėgmės.

Related  Kurią veją geriau valcuoti ar pasėti?

lukštas į puodą

Norint naudoti gryną kiaušinių miltelių formą puodelyje su augalu, būtina pašalinti viršutinį dirvožemio sluoksnį ir sumaišyti į atskirą konteinerį su 1 valgomasis šaukštas. milteliai. Tada užpilkite dirvą su apvalkalu į puodą. Panašiai paruoškite žemę sodinimui.

sėjinukai apvalkale

Augalų, auginančių gėlių sodinukus, naudojimas padidins daigumą. Patogiau paimti visą apvalkalus, kurie pašalina viršuje – taigi augalams bus daugiau vietos. Sėklidės apačioje turėtų būti 2-3 skylės, kad būtų išleidžiamas vandens perteklius. Kai persodinami į nuolatinę vietą, dygsta gali būti persodinta kartu su apvalkalu, tačiau norint, kad šaknys augtų lengviau, jos pirmiausia švelniai minkštinamos rankomis.

Vaizdo įrašas apie skystų trąšų paruošimą iš kiaušinių lukštų