Pasakykite mums, kokia yra “Vibe Sargent” ir kaip ji turėtų atrodyti. Draugai susitiko krūmas su geltonais vaisiais, jie įsitikina, kad jie pirko jį kaip veislę darželyje. Ir mano močiutė išaugino krūmus visiškai sterilus, nors visą laiką žydi. Gal tai buvo kitokia rūšis?

viburnum sargantaKalina Sargenta yra viena iš gražių veislių dekoratyvinių viburnum veislių. Net vienas krūmas sode gali tapti tikra puošmena juo, ypač kai atėjo laikas žydėti ir filialai atskleidžia subtilus žiedų, baltos spalvos, kurios palankiai atspalvių ryškiai žalios sodrus lapinės karūną.

Veislės aprašymas

“Sargent” yra didelis krūmas, turintis galingą išsišakojusį karūną ir daugybę šoninių ūglių, todėl viburnum auga labai sodrus. Vasarą, dėl daugybės šakų paukščių storio lapų, praktiškai nematoma. Lapai tvirtinami prie ūglių su ilgomis petioles, kurios skiriasi nuo įprastos viburnalės veislės, kurioje jos yra trumpesnės. Rudenį lapija įgauna gražų raudoną atspalvį.

Gegužės pabaigoje, augalas žydi dideli žiedynai apie 3 cm skersmens, su žiedynai yra beprasmiška, ir biseksualus. Pirmasis visada yra tik baltas, o antrasis – kreminis atspalvis. Vaisiai sunoksta rudens viduryje ir paprastai yra gana maži ir raudoni, nors yra išimčių. Jie valgomi ir turi gydomųjų savybių.

Krūmo matmenys turi įspūdingas: suaugusiųjų augalai pasiekia iš 4 m aukščio, karūną skersmuo beveik lygus Bendras aukštis Viburnum, ir senų šakų skersmuo gali būti iki 5 cm atstumu nuo jų bazių. Ši veislė lengvai toleruoja šaltų žiemų be prieglaudos ir gali augti šešėliai. Jis geriau vystosi derlinguose ir turtinguose dirvožemiuose.

Kalina Sargent yra daugiametė ilgoji kepenų liga, kuri gali siekti 50 metų.

Rūšių veislės

Yra apie 7 veislių veislių, tačiau labiausiai žinomi iš jų yra:

  1. Sargent Onondaga. Jis išsiskiria neįprasta lapų forma (pleišto forma) ir brangakmenių spalvos centrinės gėlės.Sarjenta onondaga
  2. Sargenta Sterile. Jis žydi su snieguoliais žiedynais, kurie yra nevaisingi.sterilus sterilus
  3. Sargenta Lutescens. Kalinai yra gelsvos gėlių spalvos.sargent lutescens
  4. Sargent Flaovum. Skirtingai nuo kitų veislių viburnum fructifies su geltonos mažos uogos.sargent flavum

Related  Trąšų, skirtų kambarinių augalų iš kiaušinių lukštų

Vaizdo apie tai, kaip auginti viburnum