Man patinka eksperimentuoti ir augti viską, iš kurio galite gauti kaulus ar sėklas. Dabar tai žingsnis į didžiulį pomelą, tiesiog gavo gerą vaisių su dideliais kaulais. Aš pasodiniau keletą vienetų į puodą, išaugo draugiškai ir lėtai auga. Viskas būtų nieko, bet tada girdėjau, kad augalai gali tęsiasi daugiau nei 10 m aukščio. Dabar aš sėdžiu ir galvojau, ką aš turėčiau daryti su šiais giganais bute? Papasakok, kaip pomelas auga? Ar galima apriboti jo aukštį ir kiek laukti vaisių?

pomelas“Pomelo” – smalsumas tarp egzotinių vaisių, kurie mums atnešti nuo šiltų kraštų. Kai kurie bijo įsigyti šių didžiulių vaisių su būdingu citrusų aromatu, nes bijo jų paslaptingo dydžio ir nežinodami, ką jie skonį. Tačiau šios baimės yra visiškai nepagrįstos, nes vaisiai yra labai valgomi ir skanūs, be to, jaustis gerai namuose, nes auginame citrinų ir mandarinų vazonuose.

Tačiau, prieš paslėpdami didelį akmenį žemėje, verta žinoti, kaip pomelas auga ir ką jis reiškia kaip kultūrą. Žvelgdami į labai didelius vaisius, sunku įsivaizduoti, kad jie nebus augti mažame krūmyne, į tai reikėtų atsižvelgti planuojant augti eksotiką vonia. Tačiau, pakalbėkime apie viską, kad.

Kas auga pomelo?medienos pomelas

Pomelio vaisius auga ant amžinojo medžio, kuris gali išaugti iki 15 m aukščio. Medis turi gražią apvalią karūną ir didelius turtingos žalios spalvos lapus su blizgiu blizgesiu. Šakose yra mažų spinčių, bet yra ir buko rūšys. Vaisių medis kelis kartus per metus: pirmiausia didelių baltų žiedų šakose, o po to 5-7 mėn. Jų vietoje yra prinokę skanūs vaisiai, sveriantys iki 2 kg (kai kurie egzemplioriai sveria iki 10 kg).žydėti pomelą

Valgomas mėsos kūnas: struktūroje jis atrodo kaip oranžinis, bet didesnių skiltelių, padengtų baltu kietu plėvele. Ant pomelo storos odos. Vaisiaus spalva ir forma priklauso nuo veislės. Dažniausiai mūsų skaitikliai yra tokie tipai:

  • sferinis Khao ragas, kūno saldus, baltas, oda gelsvai žalios spalvos;
  • kriaušės formos Khao namphung, minkštimas geltonas ir saldas, žievės-žievelės žievė;
  • paplokštas rutulys Khao paen, minkštimas baltas, rūgštus, lukštais geltonas;
  • kriaušės formos Khao Phuang, minkštimas geltonas, rūgštis, žalia spalva su gelsvais;
  • rutulinis Thongdi, kūnas yra saldus, rausvas, oda yra žalia.

Pati vaisius priklauso citrusų šeimai ir yra atskira rūšis. Manoma, kad pomelas – greipfruto mišinys yra klaidingas. Priešingai, tai yra greipfrutas, gautas kryžminant pomelą ir apelsiną.

Granatų auginimaspomelas šiltnamyje

Kaip šilumą mylinanti kultūra vietiniame klimate, bromeliadai neauga, tačiau jaustis labai gerai kambario sąlygomis, taip pat šildomuose šiltnamiuose. Jis dauginasi kaulais, kurie sodinami maistingu dirvožemiu.kambario pomelas

Related  Kaip auginti imbierą sode?

Suteikiant augalui gerą apšvietimą, šilumą, reguliarų laistymą ir drėgnumą bent 60%, galite gauti gražų dekoratyvinį medį. Tai lengva formuotis, dėl kurios galima riboti aktyvų augimą ir suteikti augalui kompaktiškus patalpos matmenis. Vienintelis minusas pomelas – žydėjimas ir vaisius turi laukti mažiausiai 10 metų. Jei esate pasirengęs laukti, drąsiai auginkite atogrąžų lankytoją ir mėgaukitės skaniu derliumi.

Vaizdo įrašas apie pomelio augimą iš akmens