Aš girdėjau daug teigiamų atsiliepimų apie Polyfid preparatą, kad jie galėtų auginti pasėlius, kad pagerintų derliaus kokybę. Pasakyk man, kokia taikymo sritis yra “Polyfid” trąšose, ar ji gali būti naudojama sodui?

Polyfide – tai kompleksinės mineralinės trąšos, kurios plačiai naudojamos kultūros ir dekoratyvinių augalų perdirbimui įvairiose jų vystymosi stadijose. Vaistas yra optimalus maistinių medžiagų santykis prieinama (chelatine) forma. Jis skirtas lapuočių ir šaknų padažu iš visų rūšių augalų, auginamų atvirame lauke, ir naudojimui lašinamuoju drėkinimu.

Polyfido privalumai

trąšos

Skirtingai nuo analogiškų šio tipo preparatų, Polyfide turi švaresnę kompoziciją ir didesnį tirpumą. Verta pažymėti, naujos serijos Polifida-adhesive su “Bonus” Be to, jis gerina savo asimiliavimas ir neleidžia greitai nutekėtų tirpalo iš lapų. Naujovė yra komplekso elementų biostimulator “kovo” papildymas – tai padidina naudingų organizmų skaičių ir padidina imunitetą infekcijoms ir grybinėms ligoms.

Polifidas nesudaro chloro, natrio ir kitų kenksmingų elementų augalams ir visiškai ištirpsta vandenyje.

Dėl Polyfid pasėlių apdorojimo pagerėja pasėlių kokybė ir kiekis, pasėlių tolerancija dėl įtempių padidėja ir aktyviai vystosi.

Kur vartojamas vaistas?

polifidinis žalias

Trąšas Polyfide turi platų taikymo sritį, kuris priklauso nuo konkrečios preparato sudėties ir jo tiesioginio tikslo. Sodo ir sodo augalų auginimui naudojamos tokios Polyfida rūšys:

 • bulvių;
 • daržovių;
 • sodas;
 • moliūgas.

Bulvių polifidas su 12-5-40 formule stimuliuoja sveiką šaknų sistemą, gerina stiebagumbių kokybę ir padidina gumbavaisių tinkamumo laiką. Bulvių krūmus reikia pirmą kartą perdirbti pradedant, vėliau tręšimas prasideda po žydėjimo kas dvi savaites.

polyfid raudona

“Polyfeed” daržovių stimuliuoja žaliąją masę ir auga, taip pat daro įtaką vaisių formavimui:

 • formulė 6-15-38 pomidorams taikoma žydinčių krūmų pradžioje ir vėl brandinimo stadijoje, kad ją paspartintų;
 • formulė 13-9-32 agurkams stimuliuoja šaknies sistemos vystymąsi ir kultūros augimą, krūmai apdorojami per derlių kas 7 dienas;
 • 19-19-19 formulė naudojama kopūstų jaunų augalų, siekiant pagerinti jų plėtrą ir naudoti Polifid 13/09/32 (prieš dvi savaites iki vadovų pašalinimo, siekiant padidinti jų išsilaikymui) suaugusiems augalams.

Related  Išvaizdos “Kalanchoe” priežiūros požymiai

polifidinis mėlynas

Polyfeed 11-12-33 skirtas laistomam drėkinimui visiems daržovių augalams iki 1,5 gramo vandens litre.

Purškimo Polifidom obuolių ir kaulavaisių augalus gali padidinti vaisių dydį ir pagerina jų skonį ir apsaugo nukristi kiaušidės ir subalansuoja maistingųjų medžiagų, reikalingų optimaliam vystymuisi santykį. Patartina išleisti bent 4 papildomus padažus:

 • pirmasis – 19-19-19 val. inkstų atidarymo fazėje;
 • antroji – ta pati kompozicija po žydėjimo;
 • trečias – pagal formulę 6-15-38 vaisių formavimo fazėje;
 • ketvirta – pagal formulę 6-15-38 vaisių nokinimo fazėje.

Auginant moliūgų pasėlius, naudojama Polyfeed 15-7-30. Pirmasis gydymas atliekamas prieš užpildo kiaušidžių susidarymą, o vėliau – iki žydėjimo pradžios, kuris leidžia užpildyti boro stygių.

Kurios trąšos geriausiai naudojamos: mineralinės arba organinės – video