Gavo į rinką labai neįprastą rožių – ant jo nėra erškėčių. Pardavėjas sakė, kad augalas vadinamas eustoma. Pasakyk man, kokios gėlės yra kaip rožė ir kokios yra estetinės priežiūros savybės?

Nepaisant to, kad graži rožė tvirtai paėmė gėlių karalienės sostą, ji turi daug konkurentų. Visų pirma, tai yra gėlių, panašių į rožę, kad jos yra teisingai laikomos jos kolegomis. Šių augalų, o didžiųjų sąrašas: jis ranunkulyus, kinų rožė (Hibiscus), Begonia, pelargonija naujų veislių, dviviečiai Impatiens ir raktažolė, Gardenia, Azijos vėdrynas. Gėlių augintojams jie įsimylėjo visų pirma dėl to, kad neturėjo tokių aštrių erškėčių kaip rožė.
Gėlių, panašių į rožių, garbės vietą užima eustoma (japonų rožė). Išoriškai jis yra labai panašus į rožių, bet skiriasi nuo jo, ilgai stovėjo puokštė po pjovimo ir neturi erškėčių.

buket-yeustom

Eustomos sodinimo ir priežiūros sąlygos

Auginkite šį augalą geriau sėjant. Dirvožemis pasirinkti lengvą ir neutralią rūgštį. Padidėjus rūgštingumui sėjinukai augs labai lėtai. Geriau paimti durpyną su smėliu. Gera alternatyva bus durpių tabletės.

Norint, kad ūgliai išaugtų kartu, uždėkite talpą su sėklomis, nes jie mėgsta šilumą (ne mažiau kaip 25 laipsnių temperatūrą) ir drėgmę. Kai tik sėklos sudygsta, pašalinkite plėvelę ir pridėkite šviesą, ypač žiemą, kitaip šakos susilpnės ir išsiplės.

Vandens po džiovinimo viršutinio sluoksnio, neleidžiant drėgmės sąstingio. Siekiant apsaugoti augintus ūglius nuo ligų, jie yra šeriami trąšomis (cirkonis, pamatas akmuo).
Kažkur po pusantro mėnesio auginami ūgliai neria ir po poros dienų vėl padengtas filmu. Tai smarkiai šaudyti nerekomenduojama – augalas turėtų būti palaipsniui sukietėja, atidarius pirminę pakuotę, ir tik tada atidaryti visiškai. Transplantacija į pastovią vietą puodelyje turėtų būti atlikta po 4 daigų palikuonių.

Augimo eustoma atvirame lauke

“Eustoma” auga gėlių lovose ir gėlių lovose tiek namie, tiek lauke. Jei norite persodinti gėlę, panašią į rožę, turite pasirinkti saulėtą vietą svetainėje, neprieinamą juodraščiams. Jei reikia, tręškite dirvą taip, kad dirvožemis būtų lengvas ir pašartuotų mineralinėmis trąšomis.

Related  Kaip rūpintis petunija vazonuose?

roza-lyubvi-yeustoma

Nuo Eustoma yra šilumos mylintis augalų, sodinti į žemę vykdyti po to, kai šalnos sustoti, o pirmą kartą gėlių rekomenduojama padengti už naktį.

rozovaya-yeustoma

Eustoma gerai auga tiek mažuose, tiek dideliuose puoduose. Bet jūs turite atkreipti dėmesį į tai, kokia ji priklauso – trumpas ar aukštas, kad vėliau nebūtų klausimas, kaip sukurti augančią gėlę.

Vaizdo įrašas apie augančią namų eustomą