Susipažinimas su rudenį pasidalijusių dahlia sėklų vadinama “Funny Guys”. Aš turėjau tik gumbavaisių veisles, ir tokiu būdu dar negydžiau kalkių. Papasakokite mums, kokia yra ši rūšis ir ar ji gali būti dauginamos gumbais? Kažkaip nenoriu stengtis sėklų kasmet.

Degliai yra juokingi vaikinaiDahlius myli daugelis gėlių, o gėlių lovose dažnai galima rasti gražių aukštų krūmų. Tačiau ne visi žino, kad tarp jų yra labiau kompaktiškas tipas, kuris svetainėje užima daug mažiau vietos, bet tai ne mažiau gražu. Kompaktiški krūmai Dahlia Jolly Fellows tiks į net mažiausio sodo dizaino ir nudžiugins savo spalvos žiedynai iki šalnų.

Kaip atrodo gėlės?bush dahlia

Juokingi vaikinai yra nykštukiniai jurginų veislės. Jie auga maži, bet labai sodri krūmai. Apskritai augalų aukštis neviršija 70 cm, o kai atvejais ir visais trupinius – jų augimas yra tik 25 cm, bet gėlių stiebai yra labai galingas ir stiprus, ir krūmas padengtas gražus žalia lapija (veislių su raudonu spalvos žiedynai būdingas buvimo ant lapų plokštelių. bordo atspalvis).

Pažymėtina, kad žydėjimo dahlia laikas tiesiogiai priklauso nuo jų dydžio: kuo aukštesni augalai, tuo vėliau jie žydi.

Dahlia žiedynai panašūs į didelius saulutes ir iki 10 cm skersmens. Jų spalva gali būti labai įvairi, taip pat yra dviejų spalvų veislių. Paprastai gėlė yra krepšys, kurio centre yra geltonos vamzdinės žiedlapių, o kraštuose rėmėsi ligualinių žiedlapių, dažytų pagrindine spalva.

Augimo ypatumaikiaulienos žiedai

Nors pagal savo pobūdį Merry vaikinai daugiamečių gėlių, kaip sodo kultūros jie auginami kaip metiniai augalai. Tai visų pirma yra susijęs su tuo, kad krūmai negali užmigti mūsų klimato sąlygomis. Be to, jie labai reaguoja į stiebagumbius, o jei taip atsitinka, tada trečiaisiais gyvenimo metais jie vis dar degeneruojasi. Taigi, optimaliausias būdas auginti ir auginti nykštukinių jurginų yra sėkla.

Sėjama galima atlikti dviem būdais:

  1. Iš karto į lauką. Kadangi sultingi ir subtilios dahlia krūmai bijo žemos temperatūros, juos galima pasėti iki lovų tik iki gegužės pabaigos.
  2. Ant sodinukų. Siekiant paspartinti žydėjimo laiką, kovo mėn. Pabaigoje geriau auginti sodinukus sėjant sėklų vazonuose. Pastaraisiais gegužės mėnesio dienomis persodinami stipiniai krūmai.

Dahliai sėjami iš karto į sodą, žydi tik vasaros pabaigoje, o lapeliai – liepos mėn. Pradžioje.

Linksmiesiems vaikinams reikia šviesios vietos, nes šešėlyje krūmai pradeda ruožas ir praranda savo sulingas formas. Negalima įsitraukti į laistymą: gėlės ramiai gyvens kelias dienas be vandens, tačiau jie netoleruoja pertekliaus ir gali sulenkti. Priešingu atveju šios nuostabios gėlės labai paklusnus ir žydi iki rudens, kol prasideda šaltis.

Related  “Calla” namuose: priežastys, dėl kurių trūksta žydėjimo ir problemų sprendimo būdai

Vaizdo apie augančią dahlia Juokingi vaikinai