Pasakyk man, kada sėti papuošalus ant daigai? Gėlių gėlių visada sėjamos tiesiai ant gėlių, bet norėčiau mėgautis žydėjimo ne tik vasaros pabaigoje ir rudenį. Kaimynė pasiūlė, kad, pasodinus sėjinukus, jie žydėtų anksčiau.

medetkų daigai

Marigolds arba blackgrass yra viena iš nepretenzingiausių sodo gėlių. Jų sėklos išsiskiria geru daigumu, krūmai yra visiškai nereikalaujantys rūpinimosi, tačiau jie bus ilgalaikiai malonūs su elegantiškais žydėjimo laikais. Be to, būdingas žiedynų ir lapų aromatas nukreips nuo mažų kenkėjų, todėl gėles naudinga rasti sunkvežimių ūkininkams.

Dažniausias būdas papuoškite papuoškite sėklą. Dažniausiai, sėklos sėjamos tiesiai į atvirą žemės ir vasaros pabaigoje sodrus krūmų, kuriems su geltonomis arba rudos pumpurų, paskelbta intensyvaus ir malonaus kvapo.

Daigai metodas leidžia jums atnešti žydėjimo mėnesio, taip pat išvengti procedūrą, pvz retinimo sodinukai sode pradžią, nes tai dažniausiai sėklos sėjamos “su rezervu”, jei ne visi dygsta.

Kada sodinti dygliuotus daiginus? Sėjimo laikas priklauso nuo dviejų veiksnių:

  • vietinis klimatas;
  • laukiamas žydėjimo laikotarpis.

Augalų sodinukų klimato ypatumaimarigolds

Planavimo sodinukų sodinimas, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad medetkų sodinukai sodinami gėlių lova ne anksčiau dirvožemis yra gerai pašildytas iki. Gatvės turėtų būti nustatyta šiltas oras su stabilus virš nulio, įskaitant naktį – nuo šalčio grąžinimo rizika sodinukai mirti.

Kiekviename regione pavasaris atvyksta laiku. Jei pietinė juostelės pasodinti sodinukai gėlių lova gali būti ne anksčiau kaip gegužę, šiauriniai regionai krūmų galės “perkelti” į gatvę tik birželio pabaigoje. Atsižvelgiant į tai, nustatomos sėklų sėjos sąlygos, kurios svyruoja nuo vasario pabaigos iki balandžio mėnesio.

Žydėjimo trukmės įtaka sėjos laikuižydintys sodinukai

Paprastai medetkeliams reikia maždaug dviejų mėnesių, kad jie augtų iš mažos sėklos ir krūmo. Būtina pradėti nuo tada, kai reikia žydėti, būtent:

  • pietinių regionų, kur į darželis Nagietki žydi balandžio – gegužės, sėti sėklas sodinukai gali būti paskutinių dienų vasario – pirmoje dešimtmečio kovo;
  • Vasaros žydėjimo metu sodinimo sodinukai yra geresni balandžio mėnesį.

Jei sodinukai auginami anksti, žiemos mėnesiais sodinukai turėtų būti apšviečiami, kitaip jie tęsiasi, o tai neigiamai paveiks žydėjimą.

Sėklinimo metodas – optimaliausias būdas tinkamu laiku gauti žiedlapių žiedą, be to, sėjinukai puikiai toleruoja transplantaciją.

Vaizdo apie medelynų sodinukų auginimą