Alokazijos gėlė kvapoBet kokios rūšies egzistavimo prasmė prigimčiai priskiriama genties tęsimui. Alokazija natūraliomis sąlygomis gali daugintis visais turimais būdais – vegetatyviniais, palikuonimis iš šaknų, sėklų. Galima perduoti ir užkariauti naujas teritorijas tik sėklos reprodukcijai. Todėl alokakijos gėlė gamtoje yra normalus fiziologinis procesas. Namuose, artėjant prie ekstremalių, žydėjimas ne visada įmanomas. Mieliau yra pasiekti žvirbliukų priežiūros aukštį.

Alokazijos žydėjimas namuose

Žydėjusi alokazija namuoseVentiliatoriai gėlių augintojai papildo savo namų gėlių sodą su alokizija dekoratyviniams lapams, dideliam krūmynui. Pasiekę pilnametystę, esant geroms išlaikymo sąlygoms, patalpų gėlė suteiks išduotą gėlių stiebą. Tačiau lapai yra daug dekoratyvesni nei lagaminai, išskiriantys aromatą, kurio ne visi gali atlaikyti be galvos skausmo.

Gilus žydėjimas, o tada sėti, jei jau buvo apdulkintas, alokakijos gėlė praranda dekoratyvumą. Pradėk nuo lapų nukristi, išliks sausas stiebas su šakniastiebiu. Galbūt ilgą laiką po apvaisinimo augalas susigrąšins, jei kompetentingas gėlių augintojas perkelia į vėsą vietą poilsiui keletą mėnesių.

Po žydėjimo augalui reikia poilsio paslaptyjeGilesnė alokazija namuose vyksta dažniau, jei yra pastatyta vitrina, kurioje imituojamas drėgnų atogrąžų klimatas. Būstoje tokia atmosfera yra neįmanoma. Kai kurios ornamentinių lapuočių augalų rūšys kartais išmeta ausines, kitos neleidžia žydėti.

Alokakijos gėlių struktūra

Švelnus, neįprastas alokacijos gėlių ilgosios lobedosŽydintys augalai, sulaukę 5-7 metų amžiaus. Gėlių su kritimo lapais atveju gėlių stiebas atsiranda kartu su jaunais lapais. Lapelio lapelis visada yra ilgesnis už kirpimą. Dangtelis tvirtai sukasi į kokoną besivystančią gėlę, palaipsniui išlaisvindamas erdvę savo išvaizdai. Veidrodis prasiskverbia, kai gėlė atsiskleidžia, bet priklauso tik nuo sėklų brendimo.

Virvėje yra nedideli žiedynai ant trumpų kojų, jie pritvirtinti prie kūno. Kubas padalintas į moterų ir vyrų zonas. Arčiau prie žemės, stora dalis yra moteriškas. Vyriškoji zona yra cilindrinė viršutinė dalis.

Related  Gydymo gamtos dovana: labaznik, jo gydomieji savybės ir kontraindikacijos

Alokakijos sėklos kvapiosios medžiagosGėlės vienos rūšies. Vyrai susideda iš jų suskaidytų tuščiavidurių atvirkštinėje piramidinėje sinandrijoje. Moteriškoje gėlių stigma trumpa su 3-4 skiltimis. Po apdulkinimo ant ausies, susidaro keletas rubinų ar oranžinės spalvos uogų, kurių kiekvienoje yra kelios sėklos.

Tinkama alokazijos gėlių priežiūra leidžia augalui augti be išeikvojimo dėl žydėjimo. Be to, sėklos neperduoda visų motinos krūmo savybių. Žydėjimas bus trumpalaikis ir mėgėjų aromatas. Gėlių špagą galima nuvalyti kruopščiai. Jei atėjo laikas žydėti alokaziją, atsirado gėlių asnas, turėtumėte nuspręsti sau, kas geriausia, subrendusio augalo grožis ar jo žydėjimas su pasekmėmis.

Gudrybės Alokazijos priežiūrai

Buvo nauji alokakijos ūgliaiGėlių augintojų pastangų rūpintis vietiniais augalais vainikas yra jų žydėjimas. Todėl, norint pasiekti net dekoratyvinių gyvūnų su dideliais lapais žydėjimą, visada yra kapitono užduotis. Daugelyje gėlių augintojų forumuose daug patarimų ir laimingų savininkų parodė alokakijos gėlių nuotrauką. Taip pat yra ir tie, kurie rodo sėklas, gautas iš jų augintinių.

Pagrindinis žydėjimo stimulas laikomas dviem vienas kitą išskiriančiais aspektais. Viena vertus, būtina sukurti reikiamą mikroklimatą, drėgmės režimą ir mitybą. Kita vertus, suaugę augalai turėtų būti džiovinti trumpą laiką iki pavasario pradžios. Šis apgaulė, susijusi su alokazija, sukurs jį ir prireiks numatyti genties tęstinumą sėklomis, kai šitoje vietoje šaknys tampa nepatogios. Ir tada gėlių pumpuras bus tvirtinamas. Tolesnė geroji priežiūra nesustos pluošto vystymosi.

Pagrindinės alokazijos priežiūros taisyklės

Įvairios alokacijos namuoseKad alokaziya gėlė klestėjo ir atnešė malonumą nuo apmąstymų, būtina laikytis jo turinio sąlygų.

  1. Šviesi priežiūra be tiesioginių saulės spindulių ir be šablonų.
  2. Temperatūra 22-27 laipsnių, žiemą ne žemesnė kaip 18.
  3. Oro drėgnumas vasarą yra apie 80%, o žiemą – šiek tiek mažiau. Tačiau jei nelaukite žydėjimo, net jei akvariumas yra šalia, augalas gali būti 50%, padėklas su šlapiuoju moliu, molio substratu ir medžio drožlių.
  4. Laistymas yra sistemingas, tačiau be dirvožemio drėgmės ir be vandens stagnacijos nutekėjimo indelyje. Žiemą laistymas yra retai, kartą per savaitę, priklausomai nuo dirvožemio būklės. Vanduo naudojamas minkštas, patvarus.
  5. Purškimas vandens pavidalu per augalą, šluostykite lapus minkštu skudurėliu vieną kartą per savaitę, šiltu dušu vonioje, po to pašalinkite drėgmę.
  6. Alokazijos tręšimas vieną kartą per 2 savaites vasarą ir kas mėnesį žiemą su kompleksiniais junginiais. Suaugusiems augalams reikia kalio ir azoto mišinių su mikrofermentais ir stimuliantais, reikalingas jaunas monofosfatas, tirpus mikrofermentas.
  7. Laikas perpjauti augalą į aukštus, tvirtus, palaikančius stabilumą. Dirvožemis yra lengvas, šiek tiek rūgštus, turintis didelį mineralinį komponentą.
  8. Sisteminga augalų sveikatos kontrolė, kenkėjų ir ligų nebuvimas.

Related  Mokytis tinkamai pasirūpinti kiparisu puodelyje

Aloakijos savininko rūpinimasisJei bus sukurtos visos augalo sąlygos, jis bus sėkmingas, malonus jo dekoratyvinis. Žydėjimo metu alokazija sukuria stresinę situaciją, tačiau trumpam laikui. Jei auginate augalą šiltoje vitrinos ar florasvoje, ten bus daug lengviau sukurti tropines sąlygas, kad šiltų žemė.

Alokazijos juodas velvetas išleido gėlių smaigąPradedantiesiems gėlininkams bus naudinga ir patarimai, kaip sukurti palankią gėlių alokazijos ir trąšų priežiūrą. Patariama nesigailėti pridėjus vermikulitą į dirvą beveik pusę. Mineralinio orumo savybė, jis pašalina perteklinį drėgmę ir palaipsniui atpalaiduoja, reguliuodamas drėgmę puodelyje. Perlite dezinfekuoja ir sutvirtina dirvožemį. Geriausias organinės trąšos yra gyvūnų ragų skutimosi, jis veikia efektyviau nei vermikulitas. Šaknies sistemos vystymuisi galite naudoti “Domocvet”, o žiemą Ferrovit reikia tiekti kartu su “Emerald”. Jie užtikrina geresnį deguonies įsisavinimą, kai trūksta šviesos.

Įvairių rūšių alokakijos žydėjimas

Alakazija Amazonės veisiasi žiedpumpuriaiMažas augalas su rausvai žaliomis petioles ir tamsiai žaliais lapais su ryškiomis venomis. Cvetonos iki 20 cm, kosulys-balta-rožinė, iki 10 cm, dengia du kartus ilgiau. Žiedai, bet nesudaro sėklų kambario sąlygomis.

Alokrazija yra šiurkšti, auga iki 2 m aukščio, medikamentų rūšis. tsvetonos iki 30 cm, kubas iki 24 cm, tokio pat dydžio dangtelis. Uogos yra raudonos, blizgios iki 1 cm pjovimo.

Alokrazija yra vario raudona, labai dekoratyvi kompaktiška augalija, lapai išgaubti, odiniai su metaliniu atspalviu. Gėlės turi nemalonų, specifinį kvapą. Medeliai tamsiai raudoni, iki 15 cm, tas pats plikas. Namuose nėra sėklų.

Švelnios spalvotos alokazijos vario-raudonos spalvosDažniausiai šis alokazijos rūšis žydi namuose. Juodasis velvetas arba juodas velvetas, mažas augalas yra mylimas dėl ypatingo švelnumo lapų minkštumo. Tsvetonos iki 10 cm ilgio, balta rožinė, mažiau gėlių.

Gėlių alokacija juodas velvetasDaugelis rūšių nuostabaus alokacijos gėlės laukia jų aprašymo. Mūsų užduotis – parodyti vietinių augalų pasaulio įvairovę. Kiekvienas pasirinko mėgstamą gėlę nepriklausomai nuo širdies įsakymo, ir jis tampa šeimos nariu.

Related  Sansevierija nereikalauja kompleksinės priežiūros

Kaip rūpintis alokizija – video