Geranas neaugaVidinis gėlių geranas kaip gražus ilgas žydėjimas. Kodėl geranija žydi, jei augalas atrodo sveikas, tai tampa miškininku. Yra žinomi ilgalaikio žydėjimo paslaptys ir jo nebuvimo priežastys. Nuo pirmųjų žingsnių sukursime sąlygas tinkamai plėtoti pelargoniją. Patyręs gėlių augintojų patarimas padės sukurti palangėje sodą.

Kaip padaryti, kad geranija žydi namuose

Geranijos žydėjimas turi įtakos puodų dydžiui ir dirvožemio kokybeiNet ir pasodinus pelargoniją, reikia pasirūpinti, kad augalas patenkintų savo dekoratyviniais požymiais. Dirvožemį pasirinko šviesa, susidedanti iš velėnos ir lapų žemės, smėlio ir humuso. Jei vartojate konteinerį, kuriame šaknys yra erdvios, augalas sukurs pagrindinę masę ir paliks. Žydėjimas turės ilgai laukti. Kaip greitai virškinti žiedą? Erdvioje dėžutėje auginti keletą krūmų, tegul jie tramdyti. Ant perforuoto dugno sausojo drenažo reikia įdėti sausą karvių pyragą. Jis ilgą laiką maitins visaverčio organiko šaknis.

Geranium greitai žydi, viename puodo augale yra keli augalaiTaigi, nusileidus, turėtumėte:

  • pasirinkti tinkamą pajėgumą;
  • sudaryti drėgmę sugeriančią maistinę substratą;
  • augalas sparčiai auginti žiedlapių viename puode keli augalai.

Kalėdų eglutė turėtų būti parinkta lengva, bet nepasiekiama saulės tiesioginių vidurnakčio spindulių. Po saule lapai sudeginami ir praranda dekoratyvinį poveikį. Kodėl žiedas nepažįsta saulės? Žieduoja, bet greitai praranda savo grožį, sodelyje geranija turi būti laikoma tausojančiose sąlygose, neatitinkančiose tiesioginių saulės spindulių.

Geraniumą galima laistyti kietu vandeniu ir net iš čiaupo. Druska ant dirvožemio turi būti reguliariai valoma.

Atitikimas laistymo taisyklėms padės augalui greitai išmesti pumpurusJei geranija neatitinka, jums reikia tinkamo laistymo. Overmoistening lemia šaknų žlugimą, o tada žydėjimas negali laukti. Geriamojo gėrimas puodelyje yra būtinas, kai viršutinis žemės sluoksnis išdžiūsta. Geraniumas žydės, jei dirvožemyje yra nedaug azoto. Tačiau fosforo trąšos padidina augalo gyvybingumą ir yra būtinos sultingam žydėjimui. Ką maitinti geriavius ​​už gausų žydėjimą? Galima naudoti ekstrahavimą iš superfosfato. Geriau naudoti specialią, skystą preparatą kambariniams augalams, kur azotas yra 11%. Tačiau mineralinės trąšos nemėgsta pelargonijos, todėl jas reikia naudoti nedideliais kiekiais. Į šviežius dirvožemius, pirmaisiais gyvenimo metais, geranijų šėrimas apskritai nėra būtinas.

Related  Auga jūsų sode gypsophila

Jei, nepaisant tinkamo turinio, geranija netenka žiedų, mes naudosime šoko metodus.

Kodėl geranija netenka namuose?

Norėdami išmesti pumpurus geranium gali sukurti ekstremalias sąlygasPrisiminkite, kai visi augalai linkę gimdyti. Tada, kai kyla grėsmė gyvybei. Todėl sukurkite sąlygas, kai sveikas augalas mesti gėlių stiebą įvairiais būdais:

  • kietas žiemojimas su laistymo ir mitybos apribojimais;
  • Geriausias žindymo stimuliatorius yra “jodas”;
  • Griežtas augalų genėjimas ankstyvame rudenyje, paliekant 2-3 akimis visoms veislėms, išskyrus karališkąjį geraniją;
  • vasarą paimkite augalą ant balkono, kad sumažintumėte temperatūrą.

Kad žėrintis geranija, pasodinkite jį sodeKą daryti, jei geranija vis dar neauga? Jums reikia augti sode, žiedai! Rudenį ilgą laiką išlaikyk augalą ant gėlių, vengiant užšalimo. Šiltame kambaryje krūmai prunešti ir laikyti žiemą Spartos sąlygomis. Pavasarį žiedas įkalkusysis ant palangės. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad žiemą pavojingas laikas augalui. Ji turėtų būti apsaugota nuo juodraščių, hipotermijos, neužpilti ir neuždžiūti.

Šio metodo netaikomas karališkam geraniumui! Po genėjimo, šios veislės gali būti laukiamos gėlės ilgiau. Galbūt tai bus atsakymas, kodėl geranija neplaukė kambario.

Jodas padės geranijos žiedamsIlgai žydėdamas kambaryje, vieną kartą per savaitę, augalai laistomi jodotu vandeniu, remiantis 1 lašeliu jodo vienam litrui vandens. Tokiu atveju vienkartinė dozė turi būti 50 ml. Gėlių mikroelementų papildymas yra žydėjimo stimuliatorius.

Kai kurios geranijų priežiūros savybės

Per šimtus metų mūsų erdvus svečias parodė savo charakterį. Geriausi floristai išmoko savo pageidavimus. Grūdai surinko informaciją apie tai, kaip namie geranija žydėti ilgomis ir didelėmis dangteliais.

Dėl gausaus žvyro geranijos, kalio druskųMėgėjams rekomenduojama dažniau, tačiau mikro dozėmis suteikia augalų kalio druskas. Pelenai iš pelenų bus geriausios trąšos. Jei medieną pelenų šaukštą įpilkite vandens litru, išleiskite skysčio ir šaukštu jį praskieskite, apvaista neapsiribos augalu. Lapai bus tamsiai žali, šaknys yra sveiki.

Žydinti geraniją, reaguojant į tinkamą priežiūrąNereikia vandens geranijos, kad šaknys plauktų vandeniu. Kai pasirodys drėgmės perteklius, augalas nustos žydėti. Jei geranija tampa tampama, turite keisti patiekalus. Kai vienoje dėžėje sėdi keli augalai, pavasarį viršutinis dirvožemio sluoksnis pakeičiamas šviežiu. Vienu metu jie yra geraniumi, kaip griežtumas trukdo krūmo vystymuisi.

Related  Stipri imunitetas su medžio žievė

Galite ieškoti geriausios gėlių vietos, judėdami aplink kambarį. Tačiau, kai atsiranda pumpurai, augalas paliekamas vienoje vietoje, net nepakeičiant lapų padėties. “Geranium” pritars ilgo žydėjimo priežiūrai.

Geraniumas nėra vienintelis gėlių augintojo augalas. Jei didesni egzemplioriai pakabinti ir pritenyayut pelargoniumas – žydėjimas nelaukia. Jam nepatinka geranija, todėl kaimynai negali grožėtis grožiu.

Žydintis geraniumas negali būti perkeltas į kitą vietąNegalima žėrintis žiedais. Sukurkite sąlygas jai atsigaivinti, ir ji padėkos vasaros rinkimams dėl gražių žiedynų. Žiemą kambario sąlygomis ji turi būti dedama šalia lango. Jei net temperatūra yra 15 laipsnių, tai nepakenks.

Turi būti sukurtos ypatingos sąlygos, kad žiemotų gražus augalas – karališkasis geraniumas. Jos gėlės yra frotē, atspalviai yra netikėti. Tačiau ji gali žydėti gausiai, jei žiemą jai buvo suteikta poilsio temperatūra 12 laipsnių, nebuvo supjaustyta ir išlaikyta sveika. Ampelinis geranas patinka tomis pačiomis sąlygomis.

Karališkam ėriukui reikalingos specialios sąlygos, kad jos žydėtųKarališki geraniumai negali būti sodinami. Hibridinis augalas yra labai dekoratyvus. Tai kambario kultūra, net ir balkonas to nereikia. Kai atsiranda pumpurų, karūnos reikia nugriauti, kad augalo jėgos nukreiptų ne į augimą, o žydėjimą. Išblukusios šakos turi būti pašalintos.

Geromis sąlygomis geraniumas gyvena iki 10 metųMiestai pastebėjo, kad geraniumas gyvena penkias, geromis sąlygomis, iki dešimties metų. Tačiau per metus prarandamas krūmo ornamentalumas, jis silpnėja. Štai kodėl galima kasmet gauti jaunus krūmus, kurie bus purūs, kompaktiški. Pelargonijus, auginamas iš sėklų, bus žydi per pirmuosius metus.

Viskas, kas parašyta aukščiau, yra susijusi su sveikais augalais, be jokių menkiausių bet kokių ligų požymių. Jei pasikeičia lapų spalva, pradedama išdžiovinti lagaminų arba juodinti arti šaknies, būtina išsaugoti augalų ne žydėjimą. Ligos gali būti:

  • Fiziologiniai, kai nesilaikoma sulaikymo sąlygų;
  • bakterijų, virusų ir grybų;
  • susijusi su vabzdžių kenkėjais.

Žiedai skirtingų veislių geraniumiPo to, kai ligos priežastys yra pašalintos, augalas taps sveikas ir žydi. Ypač pelargonijai išleidžiami krūmų priežiūros produktai. Naudojant juos padidinamas naminių gyvūnėlių imunitetas, kuris būtinai turės įtakos žydėjimo trukmei.

Related  Zamiokulkazos reprodukcijos metodai namuose

Kaip padaryti žiedišką žiedą – video